Syntéza oleja PMK z PMK (CAS 28578-16-7 vosková forma) vo veľkom meradle

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Zlikvidujte vrchnú vrstvu vody.
9. Do reaktora opäť vložte vrchnú vrstvu oleja.

Koľko vrstiev bude? vrchná bola zlikvidovaná voda a potom ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Aj to som si všimol. Je to preklep. Mali by tam byť len dve vrstvy. Očakával by som, že vrstva s olejom spadne na dno. Oddeľte vrchnú, vodnú vrstvu a vyhoďte ju. Spodnú olejovú vrstvu si nechajte na ďalší krok. Neskôr, ak použijete DCM, bude váš konečný produkt v spodnej vrstve DCM, ktorá nie je aquas. Ak nahradíte DCM toluénom alebo dietyléterom (ako sa na to pýtal niekto iný), váš produkt bude v hornej vrstve bez vodného kameňa. DCM, dole. Toluén a dietyléter, hore. Navrhoval by som, aby ste zostali pri DCM, pretože sa dá oddeliť pomocou nízkeho tepla na rozdiel od toluénu a nepredstavuje také nebezpečenstvo požiaru ako DE. Je však karcinogénny a *má nízky bod vzplanutia*. Používajte dobre vetraný priestor a zhromažďujte ho v chladenej nádobe na opätovné použitie.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Ahoj , to je moja metóda, (im Fring, len som stratil to zasrané heslo)
Videl som, že ste pridali niekoľko krokov, otázky:

Prečo presne? (skúšal som oboje, všetko fungovalo)
a v poslednom kroku hovoríte "odparte DCM zo spodnej časti" , prečo odparovať? nebolo by lepšie oddeliť vrstvy?
alebo myslíte, že po oddelení sa to dá do vákuovej destilácie, aby sa odstránili prípadné zvyšky vody?

A farba PMK? tmavočerveno-hnedá, alebo žltkastá ako stará?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Urobte to samostatne. Oddelíte spodnú vrstvu, ktorá sa skladá z DCM a produktu, a potom odparíte DCM z *toho, čo bolo spodnou vrstvou* (použil by som horúci vodný kúpeľ), aby vám zostal (špinavý, ale pre väčšinu dostatočne čistý) produkt. Myslím, že by bolo dobré destilovať produkt parou.

Ak je niekto oboznámený s chémiou, vie, že existuje zväzok variantov, ktoré by ste mohli použiť.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Tento príspevok je dobrým vysvetlením, ktoré zverejnil @btcboss2022 (ďakujeme). Potvrdzujem, že je to osvedčená a fungujúca metóda.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Existuje nejaká alternatíva k DCM (možno toluén?), keďže v mojej krajine je ťažko dostupný?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Používate na redukciu octan amónny alebo plyn MeNH2?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Acetát amónny = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Je to na vás.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Z 1,25 kg z PMK oleja (z práškovej formy PMK) som získal 1,3 kg finálnych vecí.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jedna z mojich veľmi skorých syntéz, v čase, keď malo zmysel vyrábať len produkt tejto čistoty, ale málokto ju ocení za to, čím je..bohužiaľ.

Bolo to ešte v čase, keď som robil syntézy z vášne, byť zavretý v laboratóriách s príkazom vyrábať fialové sračky bolo bláznivé.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 359
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 352
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 358
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 391
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 376
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Najkrajší MDMA, aký som kedy videl. Je to MDMA HCL? Ako to robíš, že je to také priehľadné, brácho? MDMA HCL dokážem vyrobiť čisto bielu, nie je to ťažké. Ale stále sa dá dosiahnuť vysoká priehľadnosť.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Je potrebné pmk olej/prach
Môžete ma kontaktovať
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 224
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 221
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 219

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
S novým zlepšením výťažnosti, pri ktorom musím extrahovať olej PMK zo spodnej a vrchnej vrstvy, musím stále oddeľovať obe vrstvy alebo môžem odstrániť kroky 7, 8 a 9?

Myslím tým, že po "6. Pridajte 3,25 kg HCL 37 % v malých dávkach, po pridaní všetkého udržiavajte zmes pri 80 °C refluxu počas 1 hodiny miešania.", môžem prejsť priamo na "10. Pridajte zmes H2O a hydrogenuhličitanu sodného, miešajte 2-3 minúty." ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Je potrebné oddeliť jednotlivé vrstvy.
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
V akom tempe by mal prebiehať krok 6? Ako rýchlo by sa mala pridávať kyselina? po kvapkách? 10 g naraz? Zdá sa, že práve tento krok ničí priebehy. Pri použití kyseliny fosforečnej namiesto HCl, pri akej teplote je najlepšie byť pri pridávaní kyseliny? koľko pridať naraz?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Neexistuje žiadna diskusia o počiatočných teplotách pridávania PMKe do roztoku naoh ani HCl , to sú 2 najdôležitejšie body reakcie, teploty a rýchlosť pridávania, múdre kvapky atď. ďakujem
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
izbová teplota môj nig, izbová teplota, ako pri každej inej reakcii, pri ktorej bazifikujete alebo okysľujete materský lúh, chcete, aby bola čo najchladnejšia a najpomalšia, aby sa nezvyšovala teplota a nevznikali vedľajšie produkty. nemôžete začať z mrazničky samozrejme hneď na začiatku, pretože je to už hovno kameň a potrebujete teplo, aby ste ho roztopili, takže najnižšia teplota, akú môžete, však? potom necháte teplotu klesnúť po refluxe, spracujete zmes a okyslíte, o tom sa nediskutuje, pretože sa predpokladá, že ak máte kilogram MDP2P, že ste najprv vykonali aspoň základnú A/B extrakciu, a preto by ste sa na to nemuseli pýtať
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Na súčasnom trhu je definitívne najsilnejší bezpochyby, na porovnanie s mexickým alebo kanadským je to skutočný shit, slabý a špinavý, oproti tomu čistý Dmeth úplne čistý a sila nikdy predtým netestovaná. Ďakujem chemikovi, že ma presvedčil, aby som urobil test, ďalší krok, ktorý som dnes objednal 1/2 kilo dnes..
To je všetko folks!!!!
Sila na stupnici od 1 do 10 (dávam 13), Dlhotrvajúci dávam 15...:)
Myslel som, že som mal najlepšie drogy metamfetamín so mnou som sa mýlil 30 rokov som nikdy neskúsil tak silný produkt v celom mojom živote. v krátkosti, bol som vážne zle v mojom ocenení Metamfetamín, ktorý sa otáča vo svete. Myslím si a sledujem, že tu na tomto fóre je najviac nadaných chemikov na výrobu čistého D-Meth, super silný, to vás vezme do hviezd ...
ak by som bol na vašom mieste, skúsim šťastie , kontaktujte ho čo najskôr .... ak by ešte súhlasil s predajom? Ah ah, skúste to, stojí to za to..PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, 4676-39-5 (MDP2P) je to isté ako P2NP, že?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Má niekto dobrú alternatívnu voľbu kyseliny na dekarbonizáciu a hydrolýzu?
HCl a fosforečná boli práve pridané do nariadenia o EPP v mojej krajine, už nie je možné ich kúpiť bez licencie EPP alebo obchodnej a podnikateľskej adresy, dokladu o použití a úplnej identifikácie.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Plyn HCl si môžete získať sami, nie je to ťažké. Všetko, čo potrebujete, si môžete kúpiť v najbližšom obchode, ktorý predáva nejaké svinstvo pre autá a domácnosť.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Keď som bol mladší, moji priatelia, ktorí sa zaoberali tajnou chémiou, robili ako ďalej:
1. Vzali elektrolyt z batérie a dali ho na sporák na odparovanie. Odparovanie pokračuje, kým sa nedosiahne hustota 1,8 gr na 1,0 ml.
2. Pripravila sa nejaká sklenená nádoba s hadicou a do nej sa vložil NaCl (kuchynská soľ).
3. Získaný elektrolyt sa vloží do nádoby v pomere 2 ml na 1 gr soli.
4. Nádoba sa uzavrie. Z hadice sa získa plyn HCl.
 
Last edited:
Top