Synteza oleju PMK z PMK (CAS 28578-16-7 w postaci wosku) na dużą skalę

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Odrzuć górną warstwę wody.
9. Ponownie umieść w reaktorze górną warstwę oleju.

Ile będzie warstw? Na górze wyrzucono wodę, a następnie ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Też to widziałem. To literówka. Powinny być tylko dwie warstwy. Spodziewałbym się, że warstwa oleju spadnie na dół. Oddziel górną, wodną warstwę i wyrzuć. Zachowaj dolną warstwę oleju do następnego kroku. Później, jeśli użyjesz DCM, produkt końcowy będzie znajdował się w dolnej warstwie DCM. Jeśli zastąpisz DCM toluenem lub eterem dietylowym (o co pytał ktoś inny), produkt będzie znajdował się w górnej warstwie bezkwasowej. DCM, dół. Toluen i eter dietylowy, w górę. Sugerowałbym pozostanie przy DCM, ponieważ można go oddzielić przy użyciu niskiej temperatury, w przeciwieństwie do toluenu, i nie stwarza takiego samego zagrożenia pożarowego jak DE. Jest jednak rakotwórczy i *ma niską temperaturę zapłonu*. Używaj dobrze wentylowanej przestrzeni i zbieraj w schłodzonym naczyniu do ponownego użycia.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Witam, to moja metoda (jestem Fring, właśnie zgubiłem pieprzone hasło).
Widziałem, że dodałeś kilka kroków, pytania:

zdecydowałeś się użyć wodorowęglanu sodu zamiast płukania NaOH, dlaczego dokładnie? (próbowałem obu, wszystkie działały)
i w ostatnim kroku mówisz "odparuj DCM od dołu", po co odparowywać? czy nie byłoby lepiej oddzielić warstwy?
czy to znaczy, po oddzieleniu umieścić go do destylacji próżniowej, aby pozbyć się ewentualnych pozostałości wody?

a kolor PMK? ciemny czerwono-brązowy, czy żółtawy jak stary?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Oddziela się je. Oddzielasz dolną warstwę, która składa się z DCM i produktu, a następnie odparowujesz DCM z *tego, co było dolną warstwą* (użyłbym gorącej kąpieli wodnej), aby pozostawić (brudny, ale wystarczająco czysty dla większości) produkt. Dobrym pomysłem byłaby destylacja produktu parą wodną.

Jeśli ktoś jest zaznajomiony z chemią, wie, że istnieje wiele wariantów, które można zastosować.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Ten post jest dobrym wyjaśnieniem, które zostało opublikowane @btcboss2022 (dziękuję). Potwierdzam, że jest to sprawdzona i działająca metoda.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Czy istnieje jakaś alternatywa dla DCM (może toluen?), ponieważ trudno go dostać w moim kraju?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Używasz octanu amonu do redukcji czy gazu MeNH2?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Octan amonu = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Decyzja należy do Ciebie.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Z 1,25 kg oleju PMK (z postaci proszku PMK) otrzymałem 1,3 kg produktu końcowego.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jeden z moich bardzo wczesnych syntezatorów, w czasach, gdy tworzenie produktów o takiej czystości miało sens, ale niestety niewiele osób docenia je za to, czym są.

To było jeszcze przed tym, jak robiłem syntezatory z pasji, a bycie zamkniętym w laboratoriach, gdzie kazano mi robić fioletowe gówno, było porąbane.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 359
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 352
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 358
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 391
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 376
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Najpiękniejsze MDMA, jakie kiedykolwiek widziałem. Czy to MDMA HCL? Jak sprawiłeś, że jest tak przezroczyste? Mogę zrobić MDMA HCL czysto białe, nie jest to trudne. Ale nadal można osiągnąć wysoką przezroczystość.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Istnieje zapotrzebowanie na pmk oil/powder
Możesz się ze mną skontaktować
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 224
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 221
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 219

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Wraz z nową poprawą wydajności, w której muszę ekstrahować olej PMK z dolnej i górnej warstwy, czy nadal muszę oddzielić obie warstwy, czy też mogę usunąć kroki 7, 8 i 9?

Chodzi mi o to, że po "6. Dodać 3,25 kg HCL 37% w małych porcjach, po dodaniu całości utrzymywać mieszaninę w temperaturze 80°C w temperaturze wrzenia przez 1 godzinę mieszając.", czy mogę przejść bezpośrednio do "10. Dodać mieszaninę H2O i wodorowęglanu sodu, mieszając 2-3 minuty."?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
W jakim tempie należy przeprowadzić krok 6? Jak szybko należy dodawać kwas? Kroplami? 10 g na raz? Wydaje się, że jest to krok, który rujnuje przebieg. Używając kwasu fosforowego zamiast HCl, w jakiej temperaturze najlepiej dodawać kwas? Ile dodawać na raz?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nie ma dyskusji na temat temperatury początkowej dodawania PMKe do roztworu naoh ani HCl, są to 2 najważniejsze punkty reakcji, temperatury i prędkości dodawania, kroplami itp. dziękuję
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Temperatura pokojowa, mój czarnuchu, temperatura pokojowa, tak jak w przypadku każdej innej reakcji, w której zasadujesz lub zakwaszasz roztwór macierzysty, chcesz, aby było jak najzimniej i jak najwolniej, aby nie podnosić temperatury i nie otrzymywać produktów ubocznych. nie możesz oczywiście zacząć od zamrażarki na samym początku, ponieważ jest to już gówniana skała i potrzebujesz ciepła, aby ją stopić, więc najniższa temperatura, jaką możesz, prawda? Następnie pozwalasz temperaturze spaść po refluksie, pracujesz z mieszaniną i zakwaszasz, nie ma dyskusji, ponieważ sugeruje się, że jeśli masz kilogram MDP2P, najpierw przeprowadziłeś przynajmniej podstawową ekstrakcję A / B i dlatego nie musisz o to pytać.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Na obecnym rynku jest to zdecydowanie najsilniejszy bez wątpienia, aby porównać meksykański lub kanadyjski, to prawdziwe gówno, słabe i brudne, w przeciwieństwie do tego czystego Dmeth całkowicie czystego i mocy nigdy wcześniej nie testowanej. Dzięki chemikowi za przekonanie mnie do testu, następnym krokiem jest zamówienie dzisiaj 1/2 kilograma....
To wszystko folks!!!!
Moc w skali od 1 do 10 (daję 13), Długotrwały daję 15...:)
Myślałem, że mam ze sobą najlepsze narkotyki meta, myliłem się przez 30 lat nigdy nie próbowałem tak potężnego produktu w całym moim życiu. krótko mówiąc, poważnie się myliłem w mojej ocenie metamfetaminy, która obraca się na świecie. Myślę i śledzę, że tutaj na tym forum są najbardziej utalentowani chemicy, którzy produkują czystą D-Meth, super mocną, która zabierze Cię do gwiazd ...
Gdybym był na twoim miejscu, spróbowałbym szczęścia, skontaktowałbym się z nim tak szybko, jak to możliwe .... czy nadal zgodzi się ci sprzedać? Ah ah, spróbuj to jest tego warte..PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Witam, 4676-39-5 (MDP2P) to to samo co P2NP, prawda?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś ma jakiś dobry alternatywny wybór kwasu do dekarbonizacji i hydrolizy?
HCl i fosforowy zostały właśnie dodane do rozporządzenia EPP w moim kraju, nie można ich już kupić bez licencji EPP lub adresu firmy i firmy, dowodu użycia i pełnej identyfikacji.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Gaz HCl można uzyskać samodzielnie, nie jest to trudne. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz kupić w najbliższym sklepie sprzedającym jakieś gówno do samochodów i utrzymania domu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kiedy byłem młodszy, moi przyjaciele zaangażowani w tajną chemię robili jak poniżej:
1. elektrolit z baterii pobierany i umieszczany na kuchence w celu odparowania. Odparowywanie trwa do osiągnięcia gęstości 1,8 gr na 1,0 ml.
2. Przygotowujemy szklane naczynie z wężykiem i umieszczamy w nim NaCl (sól kuchenną).
3. Uzyskany elektrolit umieścić w naczyniu w proporcjach 2 ml na 1 gr soli.
4. Naczynie zamknięte. Gaz HCl z węża.
 
Last edited:
Top