Efedrino išgavimo iš tablečių metodai

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Įdomu, ar man reikia 100 % ksileno, ar galima naudoti tik dažų parduotuvės ksileną?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tai tas pats, kas jūs esate ten nėra kito ksileno, bet kietųjų dirbinių parduotuvė Turiu omenyje, kad galėtumėte užsisakyti iš ebay laboratorinės klasės, bet tai nepadarys jokio skirtumo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ar supratote, ką jums parašiau pirmiau? Galite pabandyti ištirpinti šį tirpalą vandenyje ir atskirti nuo PEG šarminės ekstrakcijos būdu. Gausite tolueną (arba kitą tinkamą tirpiklį) su PseudoE laisvąja baze). Tada rūgštine ekstrakcija atskirkite PseiudoE nuo Ibuprofeno.
 
Last edited by a moderator:

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tačiau problema tampa visos neaktyvios sudedamosios dalys, tarkime, kad atskirsite pseudoefedriną ir ibuprofeną, tada kas dabar, kai turite išvalyti ir visas neaktyvias sudedamąsias dalis, o dauguma jų tirpsta toje pačioje cheminėje medžiagoje, tai beveik neįmanoma, o po 4 valandų darbo ir tikriausiai gavus 50 proc. tikrojo metamfetamino, laiko ir pinigų, išleistų viskam, ką iš tikrųjų prarastumėte, ir tai, jei apskritai kas nors konvertuoja, dažniausiai gaunate pusiau konvertuotą metamfetaminą ir pseudoefedriną
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Šiuo atveju gali išbandyti blykstės chromatografiją. Tačiau ši procedūra būtų gana varginanti.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Pattonai, ačiū už paaiškinimą. Mano neaiškumas kilo dėl "Erowid" rašinio, kuriame siūloma atsikratyti PEG mirkant pradinį mišinį toluene, todėl pradėjau domėtis, ar dalis PEG liks toluene.

Mano supratimu, čia pateiktas teisingas procesas, praneškite man, jei ką nors pakeistumėte.

1. Įpilkite šarminio tirpalo iki pH 13
2. Ekstraktas su toluenu arba kitu nepoliniu tirpalu.
3. išmeskite seną vandens sluoksnį, tada galbūt atlikite kelis plovimus vandeniu?
4. Į nepolinį tirpiklį įpilkite šiek tiek švaraus vandens
5. Parūgštinkite iki pH 3 praskiesta HCl
6. Pseudomedžiaga migruos į vandens fazę kaip pseudo-HCl druska
7. Ibuprofenas (dabar rūgštinis) nusėda vandens fazėje, todėl teoriškai vandenyje turime gana švarų pseudo.
(8.) Galbūt galutinis valymas turėtų būti AB ekstrakcija eteriu, nors tai gali sumažinti išeigą.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sry turiu padaryti kelis žingsnius išvalyti.

pridedant šarminio tirpalo pH 13.........adding alkaline solution to what? like soke pills in alkaline water ? because my pills contain shit that activates in water.
2. ekstraktas su toluenu / kitu nepoliniu.......gerai
3. išmeskite senąjį vandens sluoksnį, tada galbūt kelis kartus plaukite vandeniu?........good
4. Į nepolinį tirpiklį įpilkite šiek tiek švaraus vandens...........good
5. Parūgštinkite iki pH 3 praskiesta HCl..........good
6. Pseudo migruos į vandens fazę kaip pseudo-HCl druska..........good
7. Ibuprofenas (dabar rūgštinis) nusėda vandens fazėje, taigi teoriškai vandenyje turime gana švarų pseudo.............taigi dabar galiu išfiltruoti ibuprofeną iš vandens ir turėti švarų vandenį, kuriame yra tik pseudo ?
(8.) Galbūt galutinis valymas turėtų būti AB ekstrakcija eteriu, nors tai gali sumažinti išeigą.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Turite idėjų?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Susmulkinti tabletes
Nesu tikras, kad visos priemaišos bus išplautos tokiu būdu, bet skamba kaip geras variantas
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Taigi, jei teisingai suprantu, sutrintas tabletes mirkysiu toluene, tada įpilsiu šarminio vandens tirpalo mišinio ir tada ekstrahuosiu toluenu ARBA mirkysiu šarminiame vandenyje, tada ekstrahuosiu toluenu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ar galite pasakyti, kuo jie skiriasi? =)
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Nėra skirtumo sry im kvailas, ačiū
Paskutinis klausimas... ar vandens veikliosios medžiagos bus aktyvuotos įpylus šarminio tirpalo (vandens / NaOH) ?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A / B išskyrimas tikriausiai geriausias variantas vis dar nėra garantuotas
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?taigi, ar norite pasakyti, kad visai šiai procedūrai turėčiau naudoti A/B ekstrakciją ?

mano naujasis planas - pirmiausia ištirpinti tabletes etanolyje 5-8 val. (paskutinį kartą ši teqniqe ištirpdė IBU ir PSE, bet Modafen dėžutės svoris yra 24 vnt. ir vienoje tabletėje yra 200 mg Ibuprofeno ir 30 mg PSE. taigi iš pradžių pradėjau nuo 5500 mg
Po etanolio souk aš tiesiog leidau jiems išgarinti rdry in chill.....it buvo okayn ir labiausiai insteresting mintis buvo, kad aš nuėjau nuo 5500a į kaip 1500-1700 mg, bet im reallz įsitikinęs, kad tai tik tai pse, ibu ir kai kurie keli užpildai.
ir iš šio taško im įdomu.
SOOOO ar manote, kad tai veiks?


1. visą masę 5-8 val. mirkyti etanolyje
2. filtruojant tirpalą ir pasiliekant skystį, o likusį tirpalą išmetant
3. dabar laikas kaitinti ant labai mažos ugnies ir lėtai garinti, kol gausime norimą PSE ir IBU miltelių mišinį.
4. įpilti šarminio vandens, kol mano tirpalas pasieks pH 13.........įpilti šarminio tirpalo kam? pvz., kad pasūdyčiau tabletes šarminiame vandenyje? nes mano tabletėse yra šūdų, kurie aktyvuojasi vandenyje.
5. ekstraktas su toluenu
6. dabar išmeskite seną vandens sluoksnį, tada galbūt padarykite kelis plovimus vandeniu?
7. Į nepolinį tirpiklį įpilkite šiek tiek švaraus distiliuoto vandens
8. Parūgštinti iki pH 3 praskiestu HCl (ar reikia kratyti, ar galima tik lėtai sukti?).
9. Pseudo migruos į vandens fazę kaip pseudo-HCl druska
10. Ibuprofenas (dabar rūgštinis) nusėda vandens fazėje, taigi teoriškai vandenyje turime gana švarų pseudo
11. Galiausiai galiu atlikti A/B ekstrakciją, kad dar labiau išvalyčiau PSE.

Ačiū už atsakymus :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Stipriausias gryniausias būdas ir žalias yra toks dehidratacijos žiedas dar žinomas kaip alkoholio atsikratymas naudojant rekristalų ciklizaciją, pridedant mažesnius kiekius daugiau žiedų, kartu pašalinant alkoholį ir priemaišas . Aka mikro kristalų tek
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Neturiu MEK, kad galėčiau išskalauti pseudo HCL. (Procedūra 12)Ką turėčiau naudoti vietoj MEK?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Išbandykite butanoną. Iupac pavadinimas MEK
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, ekspertai,
Turiu tablečių, kuriose yra levocetirizino hidrochlorido 5 mg ir pailginto atpalaidavimo pseudoefedrino hidrochlorido 120 mg, geležies oksido.
Mano klausimai yra tokie
1) kaip išgauti pseudoefedriną iš toliau nurodytos sudėties.
2) natha nėra prieinama ir siunčiama mano šalyje.
3) ekstrahavimo procese griežtai pasakyta, kad vm&p natha ir jokių kitų pakaitalų. Ar yra kokia nors konkreti kita cheminė medžiaga, kuri galėtų ją pakeisti.
Jūsų atsakymas man labai daug reiškia. Iš anksto dėkoju.
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ei. turiu klausimą. mano atveju tabletėse yra 5 mg levocetrizino hcl ir 120 mg pse hcl. yra geležies oksido danga. Kadangi ir levo, ir pse yra aminai ir turi panašų poliškumą, nežinau, kaip juos atskirti. taip pat ar būtų problema, jei nepašalinčiau levo? plz padėkite.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Išversite abu izomerus. Sakėte, kad jie turi tą patį dipolinį momentą (poliškumą), kaip manote išgauti tik vieną izomerą?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton levocitrizinas ir pseudoefedrinas nėra izomerai. sakydamas levo jis turi omenyje levocitriziną, o ne levo ir dextro formą. Abu yra poliniai ir tirpsta beveik tame pačiame tirpiklyje. Todėl kyla klausimas, kaip juos atskirti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Atsiprašau, perskaičiau ne visai atidžiai ir pamaniau, kad kalbate apie l-efedriną. Tikriausiai jas galima atskirti blykstine chromatografija (žr. Lab FAQ), bet neturiu rašto šioms medžiagoms. Tinkamus tirpiklius turite pasirinkti patys.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Aš buvau praktika po valymo į tada Redox
nes sunku tiesiogiai redukuoti benzilo hidroksilus
ir labai lengva redukuoti benzilinius ketonus dažniausiai naudojamas oksidatorius yra
[oksodiperokso molibdeno katalizatorius vandenyje ir vandenilio perokside].
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Kas dėl bronkaid sulfato 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sulfatų druskos veikia kitaip nei hidrochloridų druskos.

Gali būti klaidinga - efedrino sulfatas turi būti ištirpintas h2o. Nelengvai tirpsta alkoholyje (etanolyje / metanolyje).
Po to atliekama A/B ekstrakcija.
 
Top