PMK õli süntees PMK-st (CAS 28578-16-7 vaha vorm) suures mahus

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Visake vee pealmine kiht ära.
9. Pange uuesti reaktorisse õli pealmine kiht.

mitu kihti on? ülemine oli ära visatud vesi ja seejärel ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Seda nägin ka mina. See on trükiviga. Seal peaks olema lihtsalt kaks kihti. Ma eeldaksin, et õlikiht langeb põhja. Eralda ülemine, vesikiht, ja viska ära. Hoia alumine õlikiht alles järgmise sammu jaoks. Siis hiljem, kui kasutate DCM-i, on teie lõpptoode mitteakvaasi alumine DCM-i kiht. Kui te asendate DCM-i tolueeniga või dietüüleetriga (nagu keegi teine küsis), siis on teie toode mitte-aquas'i ülemises kihis. DCM, allapoole. Tolueen ja dietüüleeter, üles. Ma soovitaksin jääda DCM-i juurde, sest seda saab erinevalt tolueenist madala kuumuse abil eraldada ja see ei kujuta endast päris samasugust tuleohtu nagu DE. See on siiski kantserogeen ja *on madala leekpunktiga*. Kasutage hästi ventileeritud ruumi ja koguge jahutatud anumasse, et seda uuesti kasutada.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Tere , see on minu meetod, (im Fring, lihtsalt kaotasin kuradi parooli)
ive näinud, et olete lisanud mõned sammud, küsimused:

Miks täpselt? (ma proovisin mõlemat, kõik toimisid).
ja viimases etapis ütlete "aurustage DCM alt ära" , miks aurustada? kas ei oleks parem kihte eraldada?
või mõtlete , pärast eraldamist panna see vaakumdestillatsiooni, et vabaneda võimalikest vee jääkidest?

ja PMK värvus? tumepunakaspruun või kollakas nagu vana?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Te eraldate seda. Te eraldate alumise kihi, mis koosneb DCM-st ja tootest, ja seejärel aurustate DCM-i *millest oli alumine kiht* (ma kasutaksin kuuma veevanni), et jätta oma (määrdunud, kuid enamiku jaoks piisavalt puhas) toode. Toote aurudistillatsioon oleks minu arvates hea mõte.

Kui keegi on keemiaga kursis, siis teab, et seal on hulk variante, mida saaks rakendada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
See postitus on hea selgitus, mille postitas @btcboss2022 (aitäh). Kinnitan, et see on tõestatud ja toimiv meetod.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas DCM-ile (ehk tolueenile?) on mõni alternatiiv, kuna seda on minu kodumaal raske saada?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kas te kasutate redutseerimiseks ammooniumatsetaati või MeNH2 gaasi?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Ammooniumatsetaat = MDA
+ MeNH2 = MDMA

See on teie otsustada.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
1,25 kg PMK-õlist (PMK pulbri kujul) sain 1,3 kg lõplikku kraami.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Üks minu väga varajasi sünteesi, tagasi, kui oli mõtet teha ainult sellise puhtusega toodet, kuid mitte väga paljud inimesed hindavad seda selle eest, mis see on..kahjuks.

See oli tagasi enne, kui ma tegin sünteesi kirglikult, olles lukustatud laborites, kus öeldi, et teha lillat paskat, oli viltu.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 359
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 352
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 358
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 391
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 376
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kõige ilusam MDMA, mida ma olen kunagi näinud. Kas see on MDMA HCL? Kuidas te seda nii läbipaistvaks teete, bro? Ma saan MDMA HCL-i puhtvalgeks teha, ei ole raske. Aga siiski saab saavutada suure läbipaistvuse.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
On vaja pmk õli/pulber
Võite minuga ühendust võtta
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 224
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 221
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 219

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Uue saagise parandamisega, kus ma pean PMK-õli eraldama alumisest ja ülemisest kihist, kas ma pean ikkagi mõlemad kihid eraldama või võin ma eemaldada sammud 7, 8 ja 9?

Ma mõtlen, et pärast "6. Lisan 3,25 kg HCL 37% väikestes annustes, kui kõik on lisatud, hoian segu 80 °C juures tagasilöögi juures 1 tunni jooksul segades.", kas ma võin minna otse "10. Lisada H2O ja naatriumbikarbonaadi segu, segades 2-3 minutit." ?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Millise tempoga peaks sammu 6 käivitama? Kui kiiresti peaks happe lisamine toimuma? tilkhaaval? 10 g korraga? See näib olevat samm, mis rikub sõidud. Kasutades HCl asemel fosforhapet, milliste temperatuuride juures on kõige parem olla happe lisamisel? kui palju korraga lisada?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Puudub arutelu PMKe lisamise algtempide kohta naohi lahusele ega HCl , need on 2 kõige olulisemat punkti reaktsioonis, temperatuurid ja lisamise kiirus, tilgakujuline jne. aitäh teile
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
toatemperatuur minu nig, toatemperatuur, nagu iga teise reaktsiooni puhul, kus sa emalahust põhja või hapendad, tahad, et see oleks võimalikult külm ja aeglane, et mitte tõsta temperatuuri ja mitte saada kõrvalsaadusi. sa ei saa alustada sügavkülmast ilmselt kohe alguses, sest see on juba sitt kivi ja sulatamiseks on vaja soojust, seega madalaim temperatuur, mida sa saad, eks? siis lased temperatuuril pärast tagasivoolamist langeda, töötled segu ja hapestad, ei ole mingit arutelu, sest eeldatakse, et kui sul on kilogramm MDP2P, et sa vähemalt jooksid kõigepealt põhilise A/B ekstraheerimise ja seega ei oleks vaja seda küsida
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Praegusel turul on see definitelly tugevaim kahtlemata, et võrrelda Mehhiko või Kanada on tõeline sitt, nõrk ja määrdunud, vastupidiselt sellele puhas Dmeth täiesti puhas ja võimsus kunagi varem testitud. Tänu keemik veenis mind võtta test, järgmine samm ma tellida täna 1/2 kilo täna ..
See on kõik folk!!!!
Võimsus skaalal 1 kuni 10 (ma annan 13), kauakestev ma annan 15...:)
Ma arvasin, et mul oli parimad ravimid meth minuga ma eksisin 30 aastat ma ei ole kunagi proovinud nii võimas toode kogu oma elus. lühidalt, ma olin tõsiselt vale minu hinnangu Methamphetamine mis keerleb maailmas. Ma arvan ja jälgida, et siin selles foorumis on kõige andekamad keemikud toota puhast D-Meth, super võimas, see viib teid tähtedele ...
kui ma oleksin teie asemel ma proovin oma õnne , võtke ühendust hr teda nii kiiresti kui võimalik .... peaks ta ikka nõus müüma teile? Ah ah, proovige seda, see on seda väärt..PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere, 4676-39-5 (MDP2P) on sama mis P2NP, eks ?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on mõni hea alternatiivne valik happe dekarboniseerimiseks ja hüdrolüüsiks?
HCl ja fosforhape on just lisatud minu riigis EPP määrusesse, ei ole võimalik enam osta ilma EPP litsentsi või äri- ja äriaadressi, kasutustõendi ja täieliku identifitseerimisega.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
HCl gaasi saate ise, see ei ole raske. Kõik, mida vajate, võite osta lähimast kauplusest, kus müüakse mingit jama autode ja majapidamise jaoks.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kui ma olin noorem, tegid mu sõbrad, kes tegelesid salakeemiaga, nii nagu allpool:
1. võeti aku elektrolüüt ja pandi pliidile aurustuma. Aurutamine jätkub, kuni saavutatakse tihedus 1,8 gr 1,0 ml kohta.
2. Valmistatakse mingi klaasanuma koos voolikuga ja pannakse sisse NaCl (köögisool).
3. Saadud elektrolüüt pannakse anumasse proportsionaalselt 2 ml 1 g soola kohta.
4. Anum suletakse. Voolikust saadakse HCl gaas.
 
Last edited:
Top