Efedrin tabletlerinden metamfetamin

slepyyz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hey çocuklar, bunları satın aldım:

Bunlardan psödoefedrin elde edebilir miyim ve evet ise nasıl?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
143
Yani haplarınızda ibuprofen ve pseudo HCl var. Ayrıca, inaktif bileşenler ne olursa olsun, ama bu o kadar önemli değil. Psödoefedrin asetonda pek çözünmez.
İbuprofen asetonda çözünebilir. Büyük olasılıkla, hapların üzerindeki kaplama ve belki de (umarım) bazı inaktif bileşenler de öyledir. Dolayısıyla, eğer renkli bir kaplama varsa, soğuk ve kuru asetonla yıkayın. Çıkardıktan sonra hapları ezin ve her şeyi tekrar soğuk kuru aseton içinde çözün. Katı maddeleri saklayın, bu sizin PSE'nizdir, sıvıdan kurtulun. Bunu en az 3 kez tekrarlayın. Sadece işinizi görecek kadar aseton kullanmaya çalışın, fazlasını kullanmayın. Alabildiğiniz kadar soğuk olduğundan emin olun ve bir kurutucu (Mg2SO4) ile kurutun - Nem yok! Aksi takdirde PSE'nizi boşa harcarsınız.

Asetonla yıkadıktan ve katılarınızı elde ettikten sonra, şimdi katıları kuru metanolde çözün. PSE metanolde çok kolay çözünebilir. İbuprofen ve renkli kaplama da öyle, ama onlardan asetonla zaten kurtulduk. Dolayısıyla, metanol içindeki PSE'mizle ilgili diğer tek şey, asetonun yıkamadığı metanolde çözünebilen inaktif bileşenlerdir. Eğer bir SNB yapıyorsanız, SNB reaksiyonu 'kuru' olduğu için bu eser inaktifler muhtemelen önemli olmayacaktır - H2O çok azdır veya hiç yoktur, ancak bir RP pişirmesi yapıyorsanız, inaktif içeriklerinizi ve bunların çözünebilirlik özelliklerini kontrol etmek ve gerekirse bunları çıkarmaya çalışmak isteyebilirsiniz. Bunu katılarınızı metanolde çözmeden ÖNCE yapmak isteyeceksiniz. Katılarınızda metanolde çözünebilen tek bileşen PSE'niz ise endişelenmenize gerek yoktur. Metanolünüzü bir buharlaştırma kabına dökün ve buharlaşmasına izin verin. Katılarınızı en az 3 kez metanol ile yıkayın, çok iyi süzün ve tüm metanolü birleştirin ve buharlaşmasına izin verin. Tabağınızda kristalleşecek ve deney için oldukça iyi kalitede PSE kazıyabilirsiniz. Bu noktada PSE'nizle ilerlemek için iyi olmalısınız.

İyi şanslar, kendinize iyi bakın.

slepyyz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Teşekkürler dostum. Sen bir efsanesin!

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Forumu araştırdınız mı...Bu haplarla aynı içeriklere sahip bir ekstraksiyon yapan birini gördüğüme eminim

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
ülkemde Sudafed tablet yok, bu yüzden kullanabilir miyim Tablet, psödoefedrin ekstraksiyonu için aktif bileşenleri olarak parasetamol, klorfeniramin ve fenilefrin kombinasyonunu içerir

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
2
Bu rotalar için doğru sıcaklıkları ve ısıtma süresini nereden bulabilirim?

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Kaynama = bir kromatograf kullanılmadığı sürece en doğru zaman olmadan ısıtma sıcaklığı.

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Önceki tüm programlar tamamlandı, ancak hidrojen klorür her eklendiğinde tortu oluşmuyor ve toluen de susuz sodyum sülfat ile kurutuluyor. Bunun nedeni nedir?

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Ekstraksiyondan sonra toluenin nasıl kurutulacağını sorabilir miyim? Toluen kurutulmadığında ve hidrojen klorür eklendiğinde beyaz tortu oluşmuyor mu?

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Toluen ekstraksiyonundan sonra hidrojen klorür eklendikten sonra neden beyaz katı olmadığını sorabilir misiniz? Yüksek vakum altında katı nasıl kurutulur?

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Önünüzdeki tüm reaktiflerin doğru olduğundan emin misiniz? Reaksiyon tamamlandıktan sonra alkalinin PH10+'ya ayarlanıp ayarlanmayacağı. Kuru çözücüye susuz sodyum sülfat veya susuz magnezyum sülfat ekleyin. Hidrojen klorür gazı geçirildikten hemen sonra beyaz çökelme meydana gelecektir.

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
pH değeri 10'u aşarsa sorun olur mu? Ancak DCM, toluenin yerini almamıştır

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
8
Biraz araştırdığımda beklediğim gibi. İbuprofen suda çözünmez ama Pseudo %90 oranında suda serbestçe çözünür. Bunu deneyen var mı?

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu haplar için de bir yöntem arıyorum

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
143
İbuprofen H2O'da çözünemiyorsa ve PSE H2O'da ~%90 oranında çözünebiliyorsa. Daha ne gibi bir yönteme ihtiyacınız var? Eğer bunu bilerek o hapları çıkarmayı ve temizlemeyi çözemiyorsan, o zaman kitaplara vurmalısın dostum. Bir tarife veya notlara başvurmak zorunda kalmadan süreci zihinsel olarak yürütene kadar yemek pişirmeyi veya ciddi bir şey yapmayı beklerdim. Başka bir deyişle, materyali gerçekten sindirin ve 2+2'yi bildiğiniz gibi BİLİN. İşler ters gitmeye başlarsa ve neyin neden ters gittiğini bilmiyorsanız, okuyacak bir şeyler arayacak vaktiniz olmayabilir. Efedra/pseudo azaltma hakkında bilmeniz gereken her şey bu forumlarda aşağı yukarı bulunabilir, hepsi zaten gönderilmiş veya söylenmiştir, sadece araştırmaya devam edin. Eğer gerçekten takılırsanız bazı tavsiyelerle yardımcı olabilirim. İyi şanslar. o7

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
8
Doğru yolu buluyor musunuz?

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merhaba,

Sormak istediğim şey, diyelim ki 10 Gram Psödoefedrin'den bu yöntemle ne kadar Meth üretilebileceğidir?

Ayrıca, bu prosedürün sonunda elde ettiğimiz ürünün toz formunda olduğunu ve aynı sitede bulunan diğer tartarik asit prosedüründen geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum, haklı mıyım?

Nazik yanıtınızı bekliyorum.
Saygılarımla.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu yöntem kullanılarak diyelim ki 10 gram Psödoefedrin'den ne kadar Meth üretilebilir?

Kimse söyleyemez. GAK ne kadar kötü. Kırmızı, beyaz ve mavi mi yapıyorsunuz? Soğuk pişirme mi? Lityumlu Nazi. Uygun mol miktarı yaptınız mı, sadece göz kararı değil. Daha fazla bilgi olmadan kimse söyleyemez.

Ayrıca, bu işlemin sonunda elde ettiğimiz ürünün toz halinde olduğunu ve aynı sahada bulunan diğer tartarik asit işleminden geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum, haksız mıyım?

Hayır

e en yaygın olarak ya l-efedrin ya da d-pseudoefedrinden üretilirken, rasemik d,l-metamfetamin en yaygın olarak 1-fenil-2-propanondan (P2P; fenilaseton olarak da bilinir ve diğer birkaç belirsiz isim ve kısaltma ile) üretilir.

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merhaba, cevabınız için teşekkürler,

Ayrıca, tüm bu konularda yeni olduğum için özür dilerim, bu yüzden bir uzmanın bakış açısından bakıldığında aptalca görünecek sorular soruyor olabilirim.

"" Kimse söyleyemez. GAK ne kadar kötü. Kırmızı, beyaz ve mavi mi yapıyorsunuz? Soğuk pişirme mi? Lityum ile Nazi. Mol miktarını doğru yaptınız mı, sadece göz kararı değil. Daha fazla bilgi olmadan kimse bir şey söyleyemez."

Bu videoda gösterilen aynı işlemden bahsediyordum. Psödoefedrin ve Kırmızı Fosfor kullanmak gibi. Burada iki senaryo kuralım; Bir, diyelim ki mükemmel bir şekilde yaptım ve son derece hassas ölçüler kullandım. İki, ilk defa yaptım ve malzemelerim (hammaddeler, reaktifler çözücüler) orta saflık seviyesindeydi ve ortalama bir iş yaptım. O zaman ne kadar saflık ve verim elde edebilirim?

"e en yaygın olarak ya l-efedrin ya da d-pseudoefedrinden üretilirken, rasemik d,l-metamfetamin en yaygın olarak 1-fenil-2-propanondan (P2P; fenilaseton olarak da bilinir ve diğer birkaç belirsiz isim ve kısaltma ile) üretilir."

Bu, tüm bu sürecin sonunda elde ettiğimiz beyaz toz benzeri ürünün nihai ürün olduğu anlamına mı geliyor? Ve başka bir işleme falan gerek yok, sokakta satılan "buz, kristal meth" ile aynı mı? Eğer öyleyse, neden genellikle gördüğümüz gibi kristal formda değil de toz formundaydı? Ve bunu nasıl kristalize edebiliriz?

Ayrıca, videoların çoğunda, işlemin sonunda nihai ürünlerine (bu aynı toz benzeri ürün) metamfetamin hidroklorür dediklerini ve ONLy Metamfetamin demediklerini görüyorum? Neden böyle? Buz ya da kristal meth genellikle sadece metamfetamin olduğunu biliyoruz ama aslında metamfetamin hidroklorür ve hidroklorür kelimesi sadece bahsedilmiyor ama her zaman sessiz bir kelime olarak orada mı? Ya da sonunda elde ettiğimiz Hidroklorür, nihai ürünü saflaştırmak için başka bir işlem kullanılarak ekstrakte ediliyor ve bu da SADECE Metamfetamin (buz, kristal meth) mi oluyor?

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Yine kimse size söyleyemez. Örneğin, yeni misiniz? Örneğin yeni olduğunuzda mekanik kayıplar daha fazla olur. Bununla birlikte yine ne yaptığınızı söyleyemeyiz kırmızı, beyaz mavi? PH down veya benzeri fosfor bazlı gübreler ile HI yapmayı planlıyor musunuz? Fosforlu vuruş pedleri ne olacak? Ne kadar iyi temizlediniz. Vesaire vesaire, satın mı aldınız. Gördüğünüz gibi size söyleyemeyiz çünkü istediğiniz meth'e karşı aşırı indirgenmiş veya indirgenmemiş pusedo efedrin dahil olmak üzere çok fazla değişken var ve ne yazık ki uygun bir laboratuvar olmadan bunu söylemenin bir yolu yok

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Ayrıca, bu konuda bir tavsiyeniz var mı???

"e en yaygın olarak ya l-efedrin ya da d-pseudoefedrinden üretilirken, rasemik d,l-metamfetamin en yaygın olarak 1-fenil-2-propanondan (P2P; fenilaseton olarak da bilinir ve daha belirsiz birkaç isim ve kısaltma ile de bilinir) üretilir."

Bu, tüm bu sürecin sonunda elde ettiğimiz beyaz toz benzeri ürünün nihai ürün olduğu anlamına mı geliyor? Ve başka bir işleme falan gerek yok, sokakta satılan "buz, kristal meth" ile aynı mı? Eğer öyleyse, neden genellikle gördüğümüz gibi kristal formda değil de toz formundaydı? Ve bunu nasıl kristalize edebiliriz?

Ayrıca, videoların çoğunda, işlemin sonunda nihai ürünlerine (bu aynı toz benzeri ürün) metamfetamin hidroklorür dediklerini ve ONLy Metamfetamin demediklerini görüyorum? Neden böyle? Buz ya da kristal meth genellikle sadece metamfetamin olduğunu biliyoruz ama aslında metamfetamin hidroklorür ve hidroklorür kelimesi sadece bahsedilmiyor ama her zaman sessiz bir kelime olarak orada mı? Ya da en sonunda elde ettiğimiz hidroklorür, nihai ürünü saflaştırmak için başka bir işlem kullanılarak ekstrakte ediliyor ve bu da SADECE Metamfetamin (buz, kristal meth) mi oluyor?