DMT ve diğer triptamin sentez soruları....please yardımı...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu sentez açısından, ürünün parçalarının kırmızıya döndüğü göz önüne alındığında, doğrudan bir KOH çözeltisi eklemek yerine,% 5-7'lik bir asetik asit çözeltisine eklemek mantıklı olmaz mı - DMT'yi protonlayın, sonra ne işe yararsa, muhtemelen ksilen (hekzan benim için işe yaramadı) ile defatlayın ve sonra bunu ayırın ve SONRA tabana gidin ve DCM ile ekstrakte edin?
Sonra heptanla yeniden ekstrakte mi edeceğim? En sonunda dondurucuya koyacağım çünkü yüksek ses çıkardığı için uzun süre negatif basınç yapamıyorum!

Re-x'ten sonra elde ettiğim yağ gerçekten can sıkıcı ve ürünün çoğunluğunu oluşturuyor.

Ya yukarıdakiler - ya da sanırım bunu alkol gibi başka bir şeyle yeniden sıkabilirim? Bilmiyorum, sadece DMT'mi günlerce kırmızıya çeviren ve 'oturmak' istemeyen bir yapışkanın katılaşması için lanet olası yıllar alan herhangi bir boktan kurtulmak için 'çalışmada' pek bir şey yapılmıyor gibi görünüyor - daha kolay bir yol olmalı lol

Şimdi ben uzman bir kimyager değilim ama bazı basit prensipleri biliyorum lol

Ayrıca yakmak ya da başarmak için çok fazla triptaminim var ama artık küçük ölçekte çözene kadar daha büyük deneyler yapmayacağım. Bu anlamsız... İnsanların LOTS derken tam olarak ne kadar heptan dediklerini anlamam gerekiyor. Muhtemelen 20-40 kat daha fazla heptan kullanıyorum, çünkü yağdan elde edilecek yağ var.

Ayrıca, anlayamadım, yağı heptanla birlikte soğuktan mı ısıtıyorum yoksa kaynayan heptanı yağın üzerine atıp ayrı bir beherde ısıtmaya ve karıştırmaya mı başlıyorum?

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Defat nedir? Bitkisel bir ekstraksiyon olmadığı için yağ yok. Ya da reaksiyonu kirli bir tencerede biraz yemeklik yağ bırakarak mı yapıyorsunuz?

Kızardığını söylüyorsunuz, açık havada bırakırsanız bu normaldir.

DCM ile ekstrakte edersiniz, sonra DCM'yi mümkün olduğunca tahliye edersiniz. Sonra aynı şişeye biraz nafta/heptan ekleyin, her şey karıştırılarak yapıldı, hem DCM'yi boşalttınız hem de şimdi yeniden kristalleştirme çözücünüzü ekliyorsunuz.

Şimdi, sıcak naftada çözünmek istemeyen bir miktar yapışkan madde var, ya bu pisliği süzün ya da naftayı dikkatlice boşaltın, böylece bu yapışkan maddeyi sıvıyla birlikte dökmezsiniz.

Bu maddeyi çıkardıktan ve bir bardağa koyduktan sonra, tüm maddeyi dondurarak çöktürdükten ve dibinde biraz sarı veya beyaz yağ kaldıktan sonra, bir hack kullanabilirsiniz. Kullanılmış naftayı temiz bir şişeye dökün. Tabağınızı şimdi nafta olmadan alın ve biraz kurumasını bekleyin. Kazıyın ve her şeyi yeni bir behere taşıyın, dmt kokusu almaya başlayana kadar karıştırarak bu beheri ısıtın, kalan çözücünün çoğu bu kısa sürede buharlaşacaktır. Bu sıcak DMT sıvısını bir cam kaba daha dökebilirsiniz, soğudukça beyaz ila hafif sarı balmumuna dönüşecektir, soğuduktan sonra kazıyabilir ve keskin bir bıçakla ince bir toz haline getirebilirsiniz.

Tozu hava geçirmez bir torbaya koyun, böylece kırmızıya dönmez.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Tamam, evet, bunların hepsi mantıklı.
Demek istediğim, bu reaksiyonun çalışmasında yağ giderme hakkında konuştuklarını duydum - bunun garip olduğunu düşündüm ama aynı zamanda Hamilton genellikle ne hakkında konuştuğunu biliyor - konukları gibi.
Bu garip - belki de (röportaj yapılan kendi kendini yetiştirmiş kimyager) defat'ı kastetmedi ve terimi yanlış anladı (kendi kendini yetiştirmiş bir kimyagerdi ama bahsettiği sentezlere baktım ve palavracı değildi)

Her iki durumda da, bu benim aklıma gelmeyecek kadar dahice bir yöntem! Peki altta kalan bu berrak yağ, içinden çıkaramadığım heptan izleri olan DMT mi?

Ayrıca, fark ettim ki - neden bunu hava için bir sürü boşluk bırakarak bu kadar büyük bir RB'de yapıyorum?... ideal olmadığını fark ediyorum.

Ayrıca DCM ile sarı 'yapışkan maddeyi' çıkardığınız noktadan itibaren sürekli karıştırılması gerektiğini de fark etmedim - bu da işleri etkilemiş olabilir.

Ve sadece 1 şey daha - naptha/heptane demenize gerçekten sevindim çünkü heptane bu ülkede oldukça pahalı (sadece n-heptane bulabildiğim için mi yoksa fark etmiyor mu bilmiyorum) ama bir sürü taze, kurutulmuş naptha var. İkisinin aynı şey olmadığının farkındayım - beni yanlış anlamayın, ancak zorlandığımda hala bunu kullanabileceğimi bilmek rahatlatıcı.

Tamam, üzerinde çalışacak çok şey var! İpuçları için teşekkürler, cidden.

MiPT sentezi bir başarısızlıktı - daha doğrusu, çalışma bir başarısızlıktı ama aptalca bir şekilde gece geç saatlerde gerçekten net düşünemezken denedim ama aynı zamanda bugün bir tesisatçının geleceğini biliyordum haha
Sanırım her seferinde tek bir şeye bağlı kalalım!

BAŞKA KİMSE bu tür aptalca senaryolarla karşılaşıyor mu? Muhtemelen sadece ben ve benim kötü planlamam ve berbat hayat yönetimim....
Beni yanlış anlamayın, ASLA KİMSENİN cam eşyalarımı ya da resim eşyalarımın yanına koyamayacağım herhangi bir şeyi görmesine izin vermem, sadece sürekli dışarı çıkarmak, kaldırmak, dışarı çıkarmak vs vs - yakında daha büyük bir yere taşınıyorum, bu yüzden bir perma-lab için yerim bile olabilir!
Her neyse, sadece hayatımın saçmalıklarına bir bakış! İşte bu yüzden DMT ve diğer psychedeliclere ihtiyacım var çünkü benzodiazepinler ve opiatlar zaten masadan kalkmışken onları masadan kaldırdığım her seferinde, benim için işe yaramıyor.

Bu benzoları bırakırken en vahşi yoksunluklardan bazılarını yaşadım ve bu yolculuğun psychedelics kullandığım kısmı ile kullanmadığım kısmı büyük ölçüde farklıydı. Daha çok beynimi bir şekilde sıfırlıyor gibi hissettiriyor - özellikle uzun yolculuklar, çok daha uzun bir afterglow'a sahip gibi görünüyorlar ama DMT ve beni götürdüğü dünyalarla ilgili bir şey var...

Muhtemelen 450 gr kadar triptaminim kaldı ve daha iyi anlayana kadar çok daha küçük ölçekte çalışacağım... yani geliştirmek için bolca zamanım var! lol

Aslında size n,n-DMT'yi ne zaman tükettiğinizle ilgili bir şey sormak istiyordum. Birisi bana sigara içmeyi o kadar da harika bulmadığını söyledi ve gözleri açık oturmayı tarif etti.
Ne zaman DMT içsem, gözlerimi kapatmayı unuttuğum ve göremediğim ya da ellerimin köklere dönüştüğünü gördüğümü düşündüğüm ve son derece rahatsız edici olan kötü yolculuklar oldu ama gözlerimi kapatır kapatmaz çok daha az kafa karıştırıcı ve korkutucu olduğunu fark ettim - daha iyi bir kelime bulmak için. Sadece hepinizin deneyimlerini merak ettim!

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
DMT'nin nasıl koktuğunu bilmediğimi söylemem gerektiğini şimdi fark ettim.
🤥
Aslında bu triptamin hakkında ilk fark ettiğim şeydi - benzer plastik kokusu.
5-meo-t veya 5-meo-DMT de bok gibi kokuyor ve tadı var mı? Kanada'dan ilk RC satıcım (temelde sadece shulgins ürünleri satan) 5-MEO-DMT içmişti ama bu muhtemelen 2005 falan mıydı? Gerçekten hatırlayamıyorum - DMT gibi çılgınca görsel olduğunu hatırlamıyorum, bu %100 kesindir. Bu, onu sadece çıkarabileceğinizi bilmeden önceydi. lol

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bir şey daha var çocuklar...

Elimdeki serbest baz DMT'yi aseton ve fumarik asit kullanarak tuzdan arındırmaya çalışırsam, safsızlığı da beraberinde çeker mi? Kesinlikle doğru değil mi?

Subkutan enjeksiyonun muhtemelen daha yavaş başlangıcını veya hatta bunun IM enjeksiyonla arasındaki farkı gerçekten denemek istiyorum, ancak bunu yapmadan önce kesinlikle beyaz ve saflaştırılmış olması gerekiyor...

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Dostum bunu yapma, sadece harmalas veya başka bir maoi al ve daha yavaş başlayan, daha yumuşak bir yolculuk istiyorsan ye. Ya da harmalas yiyin ve ardından doğrudan bir vape'den vaping sıvısında çözülmüş küçük dmt tokaları alın.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Neden olmasın? Enjeksiyona karşı kişisel önyargı mı?
Looong olduğu için bir farhuasca yolculuğuna çıkmak istemiyorum ama tarihsel olarak çok daha az saf uyuşturucuları enjekte etmeye alışkınım - oh ve çok daha tehlikeli ve bağımlılık yapıcı.
Bu GERÇEKTEN ilginç görünen bir ROA.... Shulgin raporlarını okumadınız mı? Ya da diğerleri, yeterince saf hale getirebildiğim sürece... asıl endişem bu olurdu ama yine de zamanımda bazı KORKUNÇ sokak eroinlerini (kaslara) vurduğumu söyledim!
Kimsenin bunu yaptığını söylemiyorum ya da buna göz yummuyorum ama bu benim tercih ettiğim ROA.
Ayrıca ek bir molekül ilavesi yok - ki bu da nihayetinde hissi değiştirecektir.
Aslında eBay'den bir Suriye çavdarı özütü satın aldım ve içmeden önce onu aldım ama dürüst olmak gerekirse? Hiçbir işe yaramadı... ve bildiğim kadarıyla özütlemesi oldukça can sıkıcı. Görünüşe göre çok fazla yağ var (bu sefer yağ!)
Oral ROA'nın en sevmediğim yöntem olduğunu söyleyebilirim.
Bu yüzden indirgeyici aminasyon yoluyla triptaminden DET sentezlemenin bir yolunu bulmak istiyorum.... harika bir ilaç gibi görünüyor!
MiPT'i bir noktada yeniden deneyeceğim....

Ayrıca büyük olasılıkla doğrudan tuzlamayı denemeyeceğim, ancak renginden kurtulmayı umarak kırmızı bokun bir kısmını tuzlayacağım

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bitkiden elde edilen DMT'nin aynı küvete konulduğunda asla bu renge dönüşmediğini düşünmem geçerli değil mi? Tamam, tamamen paketlenmediği sürece en iyi saklama seçeneği değil ama yine de, eğer bu kırmızıya dönüyorsa ve ekstrakte edilen şey hiç dönmediyse, orada bir çeşit safsızlık olmalı?
Yoksa sentezlenmiş DMT daha saf olduğu ve bu nedenle belki de daha az korunduğu ve ekstrakte edilen şey gibi yağ gibi şeylere bağlı olduğu için farklı tepki mi veriyor?
Sadece garip görünüyor, hepsi bu...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu yüzden bir kez daha deniyorum....

Dün akşam 10 g triptamin ile başladım. Sonunda su banyomda bıraktım ama açmadım ve sonra fişi takıp üzerine bir çay havlusu koydum (bu sabah söndürmek niyetiyle).

Yatağa gittim, dalmaya başladım ve 'WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!' - lanet olası yangın alarmı çalmaya devam etti!!

Sanırım hemen söndürmeliydim çünkü bu sabah söndürmeye gittiğimde hiçbir şey olmadı?
Neden olduğundan tam olarak emin değilim.... bu yüzden biri beni aydınlatırsa faydalı olacaktır.
Geçen sefer 35c'de su verirken yangın alarmı çaldı - bir ısı ve CO Dedektörü olduğu için, neden hidrojen oluşumundan tam olarak emin değilim (kapalı olduğunda tehlikeli olsa da - ki asla değildir), bu neden yangın alarmımı çalıştırmış olabilir veya bu sadece bir tesadüf mü ve yangın alarmımın değişmesi mi gerekiyor?
En son çaldığında, su banyosunda söndürülüyordu, ben ise farklı bir odada DMT'yi buharlaştırıyordum - yani dürüst olmak gerekirse, salondaki duman dedektöründen gelen DMT'nin plastik türü buharının mı yoksa hidrojen üretiminin mi mutfaktakini tetiklediğinden emin değilim. Çok garip ve birkaç kez ödümü kopardı!!!

İkinci olarak - tüm bazlama, DCM ekleme ve ekstraksiyon işlemlerini yaptım ve bazlama ve sep huniye ekleme işleminden sonra biraz DCM ekledim ve baş aşağı çevirip havalandırdıktan sonra DCM (şimdi sarı renkte) damlacıklarının hepsinin dibe çökerek iki katman oluşturduğunu gördüm. Aynı zamanda, diğer katmanda küçük kristallere veya emülsiyona benzeyen bazı beyaz parçalar vardı.
Bu yüzden DCM eklemeye devam ettim ve sonunda baş aşağı döndüğü noktaya geldi - bunu daha önce hiç görmemiştim, DCM (artık hiç sarı değildi ve emülsiyon içeriyormuş gibi görünüyordu) üst katmanda kaldı.
Bunun olduğunu daha önce hiç görmemiştim ve bu durum kafamı karıştırdı - geriye kalan orijinal RM'yi bir 'çöp kabına' boşalttım ve ardından garip bir tür yağlı görünümlü DCM'yi damıtmak ve yeniden kullanmak için boş bir şişeye boşalttım.

Tabanı ilk eklediğimde karışımda yüzen beyaz şeyin ne olduğu hakkında HİÇBİR fikrim yok - kısmen çöken KOH olup olmadığından emin değildim ve bu yüzden şu anda karıştırma ve çok az ısı altında azalan son DCM'de hiç istemedim.

Ayrıca, DCM neden sep hunisinin dibine batarak başladı ve sonunda üstteydi?
DMT'yi, heptan re-x'te kurtulduğumuz her türlü ıvır zıvırla birlikte almak ona 'ağırlık' veriyor ve böylece batıyor olabilir mi?
Belki de 3x25ml'lik porsiyonlar ekledikten sonra, RM'den çekilecek DMT kalmadı ve bu yüzden sadece üstte oturdu?

Bu gerçekten ilk kez çok dikkat ediyorum ve her şeyin dürüst olması için notlar yazıyorum....

Sanırım şu ana kadarki verimim %1 gibi hahaha

Oraya geleceğim!

DCM'nin en alt katman olarak başlayıp sonra batmayı bırakıp en üste oturmasını hala çok garip buluyorum!!!

Her halükarda, DCM buharlaşmayı bitirmiş gibi görünüyor (bir fan kullanarak ve karıştırarak), bu yüzden yeniden x'e gideceğim

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Tamam, arkadaşlarımı biraz okuyordum....
Birisi dedi ki, orada hangi yağlar olabilir, neden asitleştirmeden sonra bir defat adımı yapalım?
Bulduğum şey şu...

Triptamin, formaldehit ve sodyum borohidrür içeren bir indirgeyici aminasyon reaksiyonunda, reaksiyona müdahale edebilecek veya nihai ürünü kirletebilecek polar olmayan safsızlıkları gidermek için genellikle bir defat adımı gerçekleştirilir. İşte bu adımın neden gerekli olduğu ve ne tür "yağların" (polar olmayan bileşikler) mevcut olabileceğine dair ayrıntılı bir açıklama:

### Neden Defat Adımı Uygulanır:

1. **Polar Olmayan Safsızlıkların Giderilmesi:**
- Sentez sırasında, reaksiyona girmemiş triptamin, herhangi bir organik yan ürün veya önceki adımlardan kalıntılar gibi polar olmayan safsızlıklar mevcut olabilir. Bu safsızlıklar nihai ürünün saflığını ve verimini etkileyebilir.

2. **Ürün Saflığının Artırılması:**
- Bu polar olmayan maddelerin uzaklaştırılması, istenen ürünün daha saf bir biçimde elde edilmesini sağlar. Bu özellikle analitik karakterizasyon ve yüksek saflığın çok önemli olduğu sonraki uygulamalar için önemlidir.

3. **Reaksiyon Verimliliğinde İyileştirme:**
- Reaksiyona müdahale edebilecek maddeleri uzaklaştırarak, indirgeyici aminasyon prosesinin verimliliğini ve seçiciliğini artırabilirsiniz. Polar olmayan safsızlıklar bazen inhibitör görevi görebilir veya ara ürünlerle reaksiyona girerek yan reaksiyonlara yol açabilir.

### Hangi "Yağlar" Mevcut Olabilir:

1. **Reaksiyona girmemiş Triptamin:**
- Triptaminin kendisi nispeten polar değildir ve formaldehit ile tamamen reaksiyona girmeyebilir. Kalan herhangi bir triptamin polar olmayan bir safsızlık olarak kabul edilecektir.

2. **Organik Yan Ürünler:**
- İndirgeyici aminasyon sırasında, yan reaksiyonlar çeşitli organik yan ürünler üretebilir. Bu yan ürünler polar olmayan yapıda olabilir ve hedef amini saflaştırmak için uzaklaştırılmaları gerekir.

3. **Artık Çözücüler:**
- Organik çözücüler (triptamini çözmek veya reaksiyonu kolaylaştırmak için kullanılanlar gibi) tamamen uzaklaştırılmazsa, karışımdaki polar olmayan içeriğe katkıda bulunabilirler.

4. **Ara Bileşikler:**
- Reaksiyon sırasında oluşan ve istenen nihai ürünü oluşturmaya devam etmeyen ara türler de polar olmayabilir. Örneğin, kısmi indirgeme veya yoğunlaştırma adımlarından oluşan ara ürünler polar olmayabilir ve ekstrakte edilmeleri gerekir.

### Tipik Defat Prosedürü:

- Defat adımı genellikle reaksiyon karışımının hekzan, petrol eteri veya benzer bir çözücü gibi polar olmayan bir çözücü ile yıkanmasını içerir.
- Polar olmayan çözücü, polar olmayan safsızlıkları reaksiyon karışımından seçici olarak çözer ve ekstrakte eder, daha polar olan ürünü sulu veya polar organik fazda bırakır.
- Ayırma işleminden sonra, polar olmayan tabaka (safsızlıkları içeren) atılır ve polar tabaka (ürünü içeren) daha ileri işlemler ve saflaştırma için tutulur.

Özetle, triptaminin formaldehit ve sodyum borohidrit ile indirgeyici aminasyonunda bir defat adımının gerçekleştirilmesi, polar olmayan safsızlıkların giderilmesi ve böylece istenen ürünün saflığının ve veriminin artırılması için çok önemlidir. Bu bağlamda polar olmayan "yağlar" öncelikle reaksiyona girmemiş başlangıç maddelerini, organik yan ürünleri, artık çözücüleri ve reaksiyon sırasında oluşan ara bileşikleri içerir.

Tamam, yalan söylemeyeceğim... chatGPT'ye sordum ve ilk cevap verdiğinde saçmaladığını düşündüm çünkü indirgeyici aminasyonu bozan yağlardan bahsediyordu, ancak okumaya devam ettiğimde - bazı noktaları vardı... ki bunlar geçerliydi.
Denemek istediğim bir şey, dünyada kırmızı DMT'si olan tek adam olmamak faydalı olurdu! Haha, Mesele şu ki, şimdiye kadar çıkarılan tüm DMT iv'lere hala SPANKS. Çok daha güçlü görünüyor ama yine de - bu yaygın olarak bildirilen bir şey değilken neden kırmızıya dönüyor?
Elimde daha fazlası var, bu yüzden sadece ilk rxn olabilir ama yine de chatGPT bazı noktalara değindi ...

Hamilton'ın yaptığı bir röportajda da duymuştum! Ha