Question Koľko by ľudia zaplatili za gram pseudoefedrínu?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Koľko by boli ľudia ochotní zaplatiť za gram pseudoefedrínu získaného z tabletiek? V budúcnosti tu plánujem predávať, keď sa naučím niečo o chémii.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Viem, že Číňania predávajú veľa lacného efedrínu. Majú najnižšie výrobné náklady, pretože elektrina je tam celosvetovo najlacnejšia, a tiež faktory ako otroctvo atď.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Čo máte na mysli, pretože nerozumiem
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ospravedlňujem sa. mal som na mysli len to, že mnohé čínske spoločnosti zriadili domáce obchody s činidlami pre zakázané látky. Zaujímalo by ma, či máte sklady v rôznych krajinách pre domáce zásielky, alebo ide len o medzinárodné zásielky? Som z Kanady, ak to niečo objasňuje.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bez urážky človeče, ale čo znamená, že budem predávať sudo, keď sa budem učiť bout chémiu, wow, vyzeráš ako ja, keď som robil kuchára v kresle v podzemnom úli alebo v rokoch wetdreams/zonez.
po prvé, ako by si zbieral prekurzory? ak si v EÚ, tak to vieš ako ja, keďže okrem Čiech a nejakej thajskej komunity, ktorá používa a predáva shaboo a ružové tablety yaba, neexistuje žiadne väčšie obchodovanie s d-methom len pre thajcov.
aj rc scéna tu v eú bola obrovská a im nehovorím v súčasnosti, ale od vzniku uk scény, zákazu uk a vtedy bola scéna nejasnejšia, myslím tým, že ma skoro zabili z bromodragonfly, ktorý som v tom čase používal na obchod s novinkami, pretože pred zákazom číny tu v eú boli internetové obchody z poľska a emailoví predajcovia ako till.i.come, ktorí predávali pse extrahované z tabletiek, ale myslím tým, že sa nedá zarobiť na výrobe pse.
tiež si uvedomte, že väčšina metód, ktoré nájdete, už nie je použiteľná najmä v USA.
najlepšie sú biele 60 alebo 120 mg, osobne používam len 60 mg pse 2,5 cetirizín, z ktorého môžete vytiahnuť dobré kvasinky, alebo 120 s povidónom.
tiež nezabudnite, že písanie od legendárnych chlapcov, ktorí tu zdieľajú toto božie dielo, je vždy záverečný proces dlhej cesty plnej neúspešných pokusov a skúšok.
a tiež minimun pse, aby ste mali dobrého nováčika, je podľa mojich skúseností 8/10 gramov pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Som nováčikom pre tento braček. môžem vedieť, z cetirizinu tablety, môžeme extrahovať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Povedal som to svojmu človeku o 5:20 ráno. Sedel za mojím stolom a fajčil pervitín an povedal, že nový partiu bezdomovcov, ktorí by si vzali jeho peniaze do lekárne a kúpili si škatuľku Sudafedu za balenie Ramenu. Povedal som mu, že zaplatím 25 dolárov za škatuľku. 120 mg × 20 tabletiek. 2400 mg, 25 dolárov. Neextrahované. Stáli 13 dolárov
 
Top