Syntéza alfa-PVP (stupnica 1-10 kg). Kompletný videonávod.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Čím by som mohol nahradiť pyrolidín?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metylamín. Získate aj dobrý produkt.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Samozrejme, že to nie je pravda. Prekurzory sa síce v niektorých častiach EÚ považujú za legálne, ale sú to tie regióny v strede EÚ, kde dostanete 9 rokov väzenia len za objednanie týchto "legálnych" chemikálií.
Nebojte sa, ak budete potrebovať nejakú akciu, vtrhnú k vám domov, hodia vás na zem a spútajú. V skutočnosti to robia za oveľa menšie trestné činy, ako je napríklad nosenie mlynčeka.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Samozrejme, nie je možné argumentovať slovami: "Chemikália1 nie je uvedená ako nelegálna." Na získanie plnohodnotnej vety ľahko stačí len to, že sa dá použiť na výrobu nelegálnej drogy. Dobrá stránka o tom je: Keď vás ľudia chytia, čaká vás oveľa horší osud.
Počul som, že v iných častiach sveta, napríklad v Texase, je to približne rovnaké. Preto toto zanedbávanie u nás nie je pochopiteľné.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň. Môžem bezvodý acetón nahradiť len acetónom? alebo možno niečím iným.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
664
Points
93
Je lepšie používať acetón. Ak máte k dispozícii "len" acetón, môžete ho vypustiť.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ktoré rozpúšťadlo na syntézu alfa-PVP je lepšie použiť namiesto etylacetátu, aby sa dalo okysliť v nadbytku vody a aby sa rozpúšťadlo nemiešalo s vodnou bázou
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Takže... Doteraz zostáva moja otázka nezodpovedaná, aké sú typické zostávajúce toxické chemické látky v alfa* syntézach. Niektoré šarže môžu naozaj spôsobiť spúšť v pľúcach a pre zdravotnú bezpečnosť je táto informácia veľmi dôležitá.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, ste takí skvelí chemici. Určite máte odpovede!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Ak budete postupovať podľa nášho videonávodu, do vášho výrobku sa nedostanú žiadne toxické látky.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
V skutočnosti som ešte nič nevytvoril. Hovorím o výrobkoch, ktoré vyrobili iní.

Myslel som si, že vy, odborníci na chemické látky, poznáte možné nečistoty a viete to povedať. Ale počul som, že nie každý vie, že permanganát draselný používajú čínske laboratóriá, keď pre nás vyrábajú látky.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Môžete opísať svoje myšlienky a logiku týkajúcu sa manganistanu draselného a jeho závislosti medzi nečistotami konečných produktov?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Preto sa snažím odpovedať na otázky sám: Odhadujem, že pyrolodín ako hlavná nečistota spôsobuje problémy s dýchaním.
Je to zrejmé nielen preto, že sa používa pri syntéze, ale jeho bod varu je veľmi blízky bodom varu pyrónov, čo by mohlo vysvetľovať, že sa tak rýchlo dostáva do pľúc.

Jednu vec však NEchápem: Mal by sa veľmi dobre vymyť bezvodým studeným acetónom. Ako je teda možné, že je stále v niektorých výrobkoch?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Prebytok pyrolidínu sa vydestiluje pomocou etylacetátu. Okrem toho má za normálneho stavu kvapalný stav a dá sa ľahko stanoviť. Ak vidíte kvapalný a-PVP, nepoužívajte ho a umyte/vysušte.
Môžem vám povedať, že som takýto a-PVP nikdy nevidel, hoci som videl veľa vzoriek.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
tak čo sú to tie nečistoty? kamarát môj fanúšik acetónom premyl nejaký a-pvp od dodávateľa tejto stránky. bol plný žltej s*ačky, pardon, tých slov. čo to je?
Prečo si tu neoveríš kvalitu a zdravotné riziká?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, v čom je najlepší rekryštalizačný prášok, ktorý som skúsil dať 1:1 s acetónom a do mrazničky, ale stále prichádza prášok
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Krásna schéma, keď vidíte, ako veľmi prispieva každé činidlo alebo substrát k procesu, je ohromujúca aj po mnohých reakciách. Použil som molekulové sitá v chladenom acetóne, aby som mu pomohol zostať suchý pred pridaním, ako aj chladenie FB, a mal som pomerne často zrážanie až a viac ako 95 % výťažku racemického.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či môžem použiť fenhexanón na výrobu alfa-PHP? Taktiež použiť peroxid vodíka a kyselinu hydrobrómovú na bromovanie a pyrolidínovú deamináciu? Ďakujem veľmi pekne
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rotačná odparka je v zozname zariadení? Ale pri prezeraní návodu a videí som si nevšimol, že by sa používala. Uniká mi niečo? Alebo je to niečo, čo na to na 100 % NIE JE potrebné? Dúfam, že je to to druhé. Pretože najlacnejší, ktorý som videl, stojí 2x viac ako zvyšok zoznamu vybavenia dohromady
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Fungovala by ohrievacia platňa s magnetickým miešadlom? Alebo existuje špecifický dôvod, prečo by sa malo použiť horné miešadlo? V žiadnom prípade nie som ani zďaleka chemik. Takže mi prosím odpusťte, ak sú moje otázky hlúpe
 
Top