Cristalizarea metamfetaminei și fabricarea gheții

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Doar d meth face cioburi și există multe tech Pentru a face acest lucru
Am de gând să stabilească recordul drept acest fester rahat despre gaz HCl vă dă gheață și cioburi este de rahat funcționează numai dacă utilizați freon sau azot lichid dacă mergeți să utilizați HCl are
Cele mai bune cioburi sunt făcute buy face un 20%dh20rexal de ulei fb tritated la pH 5.8and vasul de cristalizare de tavă Pyrex lăsat într-un dulap sub lumini negre UV și.nu trebuie să fie deranjat la toate pentru cel puțin o săptămână minim este nevoie de timp pentru a face produs superior
Am să vă spun un alt truc, dacă pur și simplu pH uleiul FB și lăsați-l în pace, acesta va evapa și se va deshidrata în gheață pentru a acest lucru este modul în care chinezii o fac totul este despre a fi răbdător
Dar această gazare în toluen și eter va face doar un produs sub formă de pulbere care va trebui să fie rexalled pentru a face gheață numai freon sau lichid. Nitrogenul va face instant I'ce odată ce gazul HCl intră în contact cu el
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Îmi pare rău, ce înseamnă "buy doing a 20%dh20rexal"? Și ce înseamnă "lumini negre UV"? Știți că UV nu poate fi negru? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
O "lumină neagră" este o gamă specifică de UV care este aproape invizibilă până când se reflectă vibrant în fosforii din mediu. Ați mai văzut-o înainte. Oamenii o folosesc pentru a găsi sânge și spermă care au fost curățate și atmosfera de club/rave
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
nu văd nicio referire la freon și acetonă, partea cu acetona a înghețat timp de 2 săptămâni (ce prostie e asta? de parcă ar face frigul mai mult timp? stfu) și, în plus, partea cu amfetamina hcl de la sfârșit m-a enervat. nimeni nu face xytls de amfetamină hcl. am trăit de când PPA a fost legală și mi-am făcut partea mea corectă de amfetamine substituite și unul dintre primele mele eșecuri a fost să încerc să gazez PPA redusă prin rp/i, aka amfetamină, și pot să vă spun că nu. întotdeauna veți ajunge la un compus higroscopic care se transformă într-o baltă de galben pe placă.

vrei cele mai mari cioburi? le rextylizezi din apă. vrei cele mai rapide cioburi, treci la acetonă și freon/hcl. ultima cale este modul în care se balansează MSM cu ea la sfârșit. doar spun. meth este dezgustător oricum.

simțul meu spidey este furnicături cu această pagină. într-un fel, oamenii care rulează sunt folosind unele campanie orientată pentru a recruta oameni și se simte off. ca un fost mod de la stup, zone, wd etc. ceva nu se simte total bine despre acest grup. există smack dab în mijlocul uncannyville. ați fost avertizat. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Depinde de gazul HCl. În cazul în care utilizați HCl umed, veți obține o baltă. Cu toate acestea, amph*HCl nu este o idee atât de bună. Este un fapt bine cunoscut.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Am făcut-o. Puteți să vă asigurați că este subțire pe placă și că s-a uscat absolut până a devenit un solid fragil după ce am lăsat vasul pe un pat de imprimantă încălzit la 70C. Totuși, cea mai mare parte a fost o ceară granulară translucidă și aceasta este forma în care își petrece cea mai mare parte a timpului.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mulțumesc tuturor pentru sfaturi, dar, sincer, niciunul dintre ele nu funcționează (cu excepția metodei UV), am petrecut 2 săptămâni pe aceste experimente și sa dovedit că cristalele ies doar atunci când faceți recristalizarea din metanol. Deci, băieți, înainte de a recomanda ceva, asigurați-vă singuri că funcționează și nu copiați de pe Internet și lipiți aici, toate cele bune
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Ce traseu folosiți pentru a face D-metamfetamină de cristal?

Cele mai bune salutări
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Ruta acidului L-tartaric.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mă gândeam mai degrabă la ceea ce faceți pentru a cristaliza produsul final.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Am postat metoda mea de cristalizare a MDMA este practic aceeași.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Am citit despre acest traseu în postarea de aici.

Dar nu am citit despre nimeni care să o facă vreodată cu succes.

În afară de MDMA, aceasta este ruta pe care o utilizați pentru a cristaliza metamfetamina în gheață?

Cu stimă
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
în general, am făcut separarea cu ajutorul acidului l-tartaric, iar când adăugați apă la un amestec de acid tartric , se formează un precipitat în meth, întrebarea este ce fel de sare este?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Nu înțeleg acest lucru, îmi pare rău.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Totul depinde de modul în care a fost făcută metamfetamina în primul rând dacă utilizați psuedo sau efedrină produceți dmeth care poate fi simPly tritated la pH 5.8 cu HClacid FB imTalking about the place in a cupboard to evaporate ti I've shard this is how the Chinese do it or there are few variants adingn dh2o and so forth
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
de la acidul O,O'-dibenzoil-2R,3R-tartaric
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Am etichetat în mod clar btcboss2022.

Ne-ai basched deja aici de la postul tău anterior și s-au făcut.

Așa că vă urez noroc în viitoarele dvs. încercări.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
La ce grad Celsius se îngheață acetona pentru a fi utilizată pentru cristalizarea flash?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Am încercat să acidific și să cristalizez o cantitate relativ mică de MDMA freebase.

Greutatea freebase-ului după extracție și purificare cu eter este de 40 gr. Volumul calculat de HCl = 16,41 ml.

Intenția a fost de a adăuga acidul, apoi de a-l încălzi la 130C, și de a arunca în acetonă 5-10 volume și de a-l lăsa în congelator.

De data aceasta am făcut-o foarte lent din anumite motive, dar involuntar. Așa că toată acidificarea a durat aproximativ 30 de minute față de 15 planificate. Agitatorul magnetic a fost folosit intensiv. Rezultatul PH=2,5

Apoi, când m-am apropiat de volumul planificat, am relalizat tot ce aveam în paharul de laborator pe agitator era pulbere albă pură. Am aruncat-o într-un anumit volum de acetonă înghețată, dar mai degrabă pentru a o spăla, deoarece nu pare să mai existe cristalizare.

Probabil că toată apa s-a evaporat din cauza căldurii degajate atunci când acidul a picurat.

Nu sunt sigur dacă este bine sau am făcut o greșeală gravă?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Adică, toată soluția s-a transformat în pulbere uscată chiar în paharul de laborator, fără nicio activitate suplimentară din partea mea.
Desigur, baza liberă și acidul erau din congelator.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Bună, dragă. Aș dori să te întreb de ce ai încălzit soluția? Nu este necesar. De asemenea, 5-10 volume este prea mult. 1-3 este în regulă.
Care este concentrația acidului tău? 35%? Aveți nevoie de aproximativ 18 ml în acest caz.

Este în regulă

Nu este bine. Prea scăzută. 5-5,5 este punctul scăzut, care este recomandat.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% acid
în orice caz, am urmărit mai ales cum se schimbă culoarea freebase-ului, și se potrivește
Nu am încălzit în timp ce picuram acidul. Acesta a fost folosit doar pentru agitare.
2,5 a fost soluția, sarea în sine arată 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ați făcut această cristalizare cu încălzire? sau cu temperatură negativă? Ați putea să-mi explicați cum cristalizez baza liberă la temperatură negativă
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
bineînțeles că nu am încălzit-o intenționat. căldura se eliberează ca urmare a acidulării.
în cazul meu, greșeala a fost să o fac prea lent: să încerc să termin tot volumul estimat de HCl în 15 minute.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Trebuie să evitați supraîncălzirea locală. Timpul de reacție (acidificare) nu joacă niciun rol în această procedură. Temperatura și agitarea corespunzătoare sunt principalele caracteristici care au cel mai mare efect asupra reacției.
 
Top