Wielka lista wymówek - legalne zastosowania chemikaliów

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Trochę łatwe, ale muszę to dodać:

Lye - Robisz mydło.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Wygląda na to, że produkcja mydła to nasza najłatwiejsza wymówka, także dla niektórych urządzeń laboratoryjnych
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jeśli poszukiwana substancja chemiczna ma artykuł w Wikipedii, można tam znaleźć przypadki jej legalnego zastosowania!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Cóż, legalne zastosowania nie muszą być zastosowaniami cywilnymi, może to być również wiarygodny projekt hobbystyczny, taki jak produkcja świecącej w ciemności farby lub synteza jakiegoś nieszkodliwego farmaceutyku lub barwnika. Chodzi mi o to, że jeśli masz wyciąg w garażu z różnymi chemikaliami na półkach, nie ma sensu twierdzić, że produkujesz rozpuszczalniki typu przemysłowego.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Czy potrzebowałbym wymówki, aby zamówić 2,5-dimetoksybenzaldehyd do USA, czy jest to stosunkowo bezpieczne? A może lepiej samemu go zsyntetyzować z czegoś innego?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jakich substancji chemicznych można użyć do produkcji świecącej w ciemności farby? To brzmi jak świetna wymówka :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

NileRed ma oczywiście film na ten temat. Potrzeba wielu dobrych chemikaliów.

Ale naprawdę potrzebuję dobrego hobbystycznego chemicznego usprawiedliwienia dla nitroetanu i nitrometanu. Ktoś?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Wiem, że jest on stosowany w zmywaczach do paznokci używanych przez studia stylizacji paznokci.

Wiem, że studia paznokci mogą go zamawiać bez obaw.

A może chodziło o kolory paznokci? Zdecydowanie związane ze studiem paznokci! Może to pomoże w szukaniu czegoś w internecie
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ops. Nie posiadam studia paznokci :).
Nie, myślałem raczej o wymówkach hobbystów. Na przykład: "Och, jestem chemikiem-hobbystą i próbuję zrobić *jakąś legalną substancję, która wymaga syntezy nitroetanu*". I mam na myśli małe ilości nitroetanu, a nie jego kadzie. Nie ma wiarygodnego usprawiedliwienia dla zamówień na dużą skalę.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha yeah right :D Cóż, może jesteś crossdresserem i...? Nie żartuj...

Nitrometan jest używany w samochodach wyścigowych, założę się, że może być również używany w zdalnie sterowanych samochodach wyścigowych!!! Jak dla mnie brzmi całkiem hobbystycznie.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Wiem, że w studiach paznokci jest używany do czyszczenia pędzli do paznokci, nie wiem, czy można go zastosować do innych rodzajów pędzli, jeśli może masz kilka starych pędzli do malowania, które chcesz wyczyścić?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanol. 190 proof everclear do produkcji soku z dżungli. Ten jest jednak oczywisty.
Azotany. Proch strzelniczy lub nawóz
Wodorotlenek sodu, kwas siarkowy. Środek do czyszczenia kanalizacji.
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Przepraszam, jeśli piszę to w złym miejscu... Ale mam pytanie. W lutym 2022 roku prowadziłem samochód i użyłem jakiegoś gówna, które mamy w Rumunii. Zostałem zatrzymany przez policję i poproszony o wykonanie testu na obecność narkotyków w ślinie. Użyli urządzenia o nazwie DRUG TEST. Powiedzieli, że pokazuje amfetaminę. Zabrali mnie więc do szpitala na badanie moczu. Wynik okazał się pozytywny dla amfetaminy i metamfetaminy. Teraz chcę was prosić o pomoc... Czy jest coś bez recepty lub na receptę, co mogłoby dać fałszywy wynik dla tych 2? ATM jestem w Rumunii, ale .ONION sprzedaje papiery na receptę... Potrzebuję tylko odrobiny POMOCY...
Uważajcie na siebie, bądźcie bezpieczni, a przede wszystkim MĄDRZY i nie prowadźcie samochodu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej tam :)

Myślę, że w przypadku twojego tematu lepiej byłoby napisać osobny post, aby upewnić się, że dotrzesz do wszystkich potencjalnych użytkowników, którzy mogą być w stanie pomóc.

W każdym razie, co brałeś wcześniej? Czy dobrze rozumiem, że nie brałeś amfetaminy ani metamfetaminy, ale wynik był pozytywny?
W takim przypadku produkty zawsze mogą być wypełnione cięciem, a tym cięciem mogą być również inne narkotyki.

Problem z tymi testami polega na ich dokładności, dlatego testy krwi są zawsze najlepsze, ponieważ pokazują lepsze i dokładniejsze wartości. Zwłaszcza w przypadku testów policyjnych, zawsze należy skonsultować się z prawnikiem, aby upewnić się, że wszystko zostało przeprowadzone prawidłowo.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Jakie są najlepsze zastosowania prawne

Wymówki dla metyloaminy?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

@G.Patton, niestety jesteś w błędzie.

W rzeczywistości @Saul ma rację, prekursor P2nP jest nielegalny w niektórych krajach europejskich.

Nie mogę wchodzić w szczegóły, w których krajach jest to nielegalne, ponieważ za bardzo bym się naraził. Ale znam co najmniej pięć krajów w Europie, jeśli zostaniesz zrozumiany z tym prekursorem, zostaniesz uznany za winnego importu narkotyków amfetaminowych i zostaniesz wysłany na proces i do więzienia.

Pozdrawiam
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Wiem, że to stary post, ale jeśli ktoś jeszcze ma ochotę na amfetaminę, dobrą wymówką jest lek Bupropion, dostępny jako antydepresant o nazwie Wellbutrin. Jeszcze łatwiejsza do zdobycia jest kombinacja Bupropion + Naltrexone do "leczenia przewlekłej otyłości" lub rzucania palenia, o nazwie handlowej MySimba.

@MadHatter
Nitroetan i nitrometan są używane w modelach RC w "silnikach nitro", to coś o małych samochodach lub czymkolwiek kurwa są, że ludzie ścigają się, najwyraźniej szukają tego doładowania (najwyraźniej niszczy silnik z czasem?), Rzeczywiste paliwo jest najwyraźniej używane w modelach w skali 5: 1 lub większej. Najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie miejsca, w którym można ścigać się tymi rzeczami i traktować to jako hobby, założę się, że to tak jak z pociskami w Europie... możesz nie mieć pozwolenia, ale jeśli należysz do klubu strzeleckiego, nie ma problemu ze zdobyciem skrzynki... Nitroetan widziałem wymieniony pod marką NIPRON jako dodatek do paliwa ORAZ jako środek do czyszczenia silnika i odkamieniania... większość związków nitro może być używana jako rozpuszczalniki z jakiegokolwiek dziwnego powodu, jak zakładam....

@Metyloamina
Produkcja pestycydów... Produkcja rozpuszczalnika NMP... Wiele zastosowań w rolnictwie.
Sama metyloamina może być trudna. W zależności od rozpuszczalnika, którego używasz do rozpuszczenia metyloaminy, otrzymujesz inny związek, więc gdybym był tobą, sprawdziłbym, jak nazywają się roztwory metyloaminy, a następnie do czego są używane, prawdopodobnie otrzymałbyś znacznie większą listę w ten sposób i byłbyś w stanie łatwiej wybrać sobie wymówkę.
 
Top