Lielais attaisnojumu saraksts - ķīmisko vielu juridiskie lietojumi

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Mazliet viegls, bet man tas ir jāpiebilst:

Jūs gatavojat ziepes.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Šķiet, ka ziepju izgatavošana ir mūsu vieglākais attaisnojums tik daudz, arī dažām laboratorijas iekārtām.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ja meklējamai ķīmiskajai vielai ir raksts Vikipēdijā, tur var atrast juridiskus lietošanas gadījumus!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Labi, legālajam lietojumam nav jābūt tikai civilajam lietojumam, tas var būt arī ticams hobija projekts, piemēram, tumsā spīdošas krāsas ražošana vai kāda nekaitīga medikamenta vai krāsvielas sintēze. Proti, ja jums garāžā ir tvaika nosūcējs ar dažādām ķimikālijām plauktos, nav jēgas apgalvot, ka jūs ražojat rūpnieciska tipa šķīdinātājus.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Vai man būtu nepieciešams attaisnojums, lai pasūtītu 2,5-dimetoksibenzaldehīdu uz ASV, vai tas ir salīdzinoši droši? Vai arī man labāk to sintezēt pašam no kaut kā cita?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kādas ķimikālijas var izmantot tumsā mirdzošas krāsas ražošanā? Tas izklausās kā lielisks attaisnojums :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

NileRed, protams, par to ir izveidots videoieraksts. Nepieciešams daudz labu ķīmisko vielu.

Bet man patiešām ir vajadzīgs labs hobija ķīmiķa attaisnojums nitroetānam un nitrometānam. Kāds?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zinu, ka to izmanto nagu lakas noņēmējā, ko izmanto nagu studijās.

Es zinu, ka nagu studijas to var pasūtīt, par to neuztraucoties.

Vai arī tās bija nagu krāsas? Noteikti saistītas ar nagu studijām! Varbūt tas palīdz, meklējot kaut ko internetā.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ops. Man nepieder nagu studija :).
Nē, es vairāk domāju par vaļasprieka attaisnojumiem. Piemēram: "Ak, es esmu hobija ķīmiķis un mēģinu izgatavot *kādu legālu vielu, kuras sintēzei nepieciešams nitroetāns*". Un es domāju nelielu nitroetāna daudzumu, nevis tvertnes ar nitroetānu. Nav ticama attaisnojuma liela apjoma pasūtījumiem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha, jā, pareizi :D Nu, varbūt tu esi krustvecāks un...??? Bez jokiem..

Nitrometānu izmanto sacīkšu automašīnām, es deru, ka to var izmantot arī tālvadības sacīkšu automašīnām!!! Izklausās diezgan hobijs man..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Zinu, ka nagu studijām to izmanto nagu suku tīrīšanai, idk, vai to varētu piemērot cita veida otām, ja jums varbūt ir dažas vecas krāsu otas, ko esat gribējuši iztīrīt?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanols. 190 izturīgs everclear džungļu sulas pagatavošanai. Šis gan ir pašsaprotams.
Nitrāti. šaujampulveris vai mēslojums
nātrija hidroksīds, sērskābe. notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis.
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet, ja es to rakstīšu nepareizajā jomā... Bet man ir jautājums. 2022. gada februārī es braucu un izmantoju kādu sūdi, kas mums ir Rumānijā. Mani apturēja policija un lūdza veikt siekalu narkotiku testu. Viņi izmantoja ierīci ar nosaukumu DRUG TEST. Viņi teica, ka tas uzrāda amfetamīnu. Tāpēc viņi mani aizveda uz slimnīcu, lai veiktu urīna testu. Man konstatēja pozitīvu rezultātu uz amfetamīnu un metamfetamīnu. Tagad viss, ko es gribu jums lūgt, ir palīdzēt man... Vai ir kādas bezrecepšu vai recepšu lietas, kas varētu dot viltus pozitīvu rezultātu? ATM es esmu Rumānijā, bet ONION tirgos pārdod recepšu dokumentus... Man vienkārši vajag mazliet PALĪDZĒT...
Uzmanieties visiem, esiet droši un ne pēdējie, esiet GUDRI un nebrauciet ar auto.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ei, tur :)

. Manuprāt, ar jūsu tēmu labāk būtu atsevišķs ieraksts, lai jūs varētu pārliecināties, ka jūs sasniedzat visus potenciālos lietotājus, kuri varētu palīdzēt.

Jebkurā gadījumā, ko jūs ņēmāt iepriekš? Vai es jūs pareizi saprotu, ka neesat lietojis amfetamīnu vai metamfetamīnu, bet tas uzrādīja pozitīvu rezultātu?
Šajā gadījumā produkti vienmēr var būt piejaukti ar griezumu, un šis griezums var būt arī citas narkotikas.

Es zinu tikai to, ka jums nevajadzēja veikt urīna testu... šo testu problēma ir to precizitāte, tāpēc asins analīzes vienmēr ir labākas, jo tās parāda labākus un precīzākus rādītājus. Īpaši tad, ja policija veic pārbaudes, vienmēr pirms tam konsultējieties ar advokātu, lai pārliecinātos, ka viss tiek veikts pareizi.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kādas ir labākās juridiskās lietošanas

Metilamīna attaisnojumi ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

@G.Patton, diemžēl jūs kļūdāties.

Patiesībā @Saul ir taisnība, prekursors P2nP dažās Eiropas valstīs ir nelikumīgs.

Es nevaru sīkāk izklāstīt, kurās valstīs tas ir nelikumīgs, jo pārāk daudz sevi pakļautu riskam. Bet es zinu vismaz piecas valstis Eiropā, kurās, ja jūs saprastu ar šo prekursoru, jūs tiktu atzīts par vainīgu amfetamīna narkotiku importēšanā, un jūs tiktu sūtīts uz tiesu un cietumā.

Ar cieņu
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Es zinu, ka šis ir vecs ieraksts, bet, ja kāds vēl pops par amfetamīnu, labs attaisnojums ir zāles Bupropions, tas ir pieejams kā antidepresants ar nosaukumu Wellbutrin. Vēl vieglāk dabūt Bupropions+Naltreksons kombinācija "hroniskas aptaukošanās ārstēšanai" vai smēķēšanas atmešanai, ar zīmolu MySimba.

@MadHatter
Gan nitroetānu, gan nitrometānu izmanto RC modeļos "nitro dzinējos", tas ir kaut kas par mazajām mašīnītēm vai kas tas tur ir, ar kurām cilvēki sacenšas, acīmredzot viņi meklē šo pastiprinātāju (acīmredzot tas tomēr laika gaitā iznīcina dzinēju?), faktisko degvielu acīmredzot izmanto modeļos mērogā 5:1 vai lielākā. Vislabāk būtu atrast vietu, kur var sacensties ar šīm lietām, un pievērsties tam kā hobijam, es deru, ka tas ir tāpat kā ar lodēm Eiropā... tev var nebūt atļaujas, bet, ja esi šaušanas kluba biedrs, nav problēmu dabūt lietu... Nitroetānu esmu redzējis uzskaitītu uz firmas nosaukuma NIPRON kā degvielas piedevu UN arī kā dzinēju tīrīšanas un atkaļķošanas līdzekli.. vairums nitro savienojumu varētu izmantot kā šķīdinātājus kāda dīvaina iemesla dēļ, es pieņemu..

@ metilamīns
Pesticīdu ražošana.. NMP šķīdinātāja ražošana... Daudzveidīgs pielietojums lauksaimniecībā..
Metilamīns pats par sevi varētu būt grūts uzdevums. Atkarībā no šķīdinātāja, ko izmantojat metilamīna šķīdināšanai, jūs iegūstat atšķirīgu savienojumu, tāpēc jūsu vietā es paskatītos, kā sauc metilamīna šķīdumus, un pēc tam, kam tie tiek izmantoti, iespējams, šādā veidā jūs iegūtu daudz plašāku sarakstu un no tā daudz vieglāk varētu izvēlēties sev attaisnojumu.
 
Top