Lielais attaisnojumu saraksts - ķīmisko vielu juridiskie lietojumi

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Nebiju pārliecināts, kur to ievietot, jo Pinkman House vairs nav pieejams. Mēģināšu šeit.

Tātad jūs esat pasūtījis dažas ķimikālijas nelielos daudzumos, un jums nav paveicies, ka tās aizķēruši importa kontroles vai muitas dienesti. Ja jūs pasūtījāt lielākus daudzumus, jūs, visticamāk, esat pievīlies, lai ko jūs teiktu, bet teiksim, ka izmēģināt jaunu maršrutu vai jaunu sintētisko vielu ar hobija daudzumiem - vai arī teiksim, ka esat hobists. Tad jums, iespējams, jautās, kam tie paredzēti. Laiks Lielajam vāju attaisnojumu sarakstam!

Es sākšu:

Fenols - "Es gatavoju paracetamolu. Tas ir ļoti jautri un nav nelikumīgi. Turklāt es esmu hobists, un es to nekad nenogremdētu vai nedotu kādam citam".
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Tāpat šeit varat publicēt ķīmiskās vielas, par kurām pieprasāt labu attaisnojumu. Arī es sāku šeit:

Nātrija nitrīts
Nātrija borohidrīds
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
var izmantot balināšanai vai balinošā līdzekļa ražošanai, to izmanto arī kā pētījumu objektu ūdeņraža elementiem automašīnās.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Jā, lai gan tam ir pārāk daudz pieejamo juridisko alternatīvu. Es domāju, ka labākie attaisnojumi ir tie, kuros jūs atzīstat, ka jūs muļķojaties ar ķīmiju, bet jūs veicat nekaitīgus eksperimentus.

Bet par nātrija nitrītu es atradu, ka to izmanto kā smaržvielu zivju ēsmām. To pārdod ASV.
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Lielisks celmu noņemšanas līdzeklis. Izurbiet caurumus minētajā celmā. Ielejiet caurumos nitrātu. Ielejiet ogles šķiltavu šķidrumu uz/uz vietas. ļaujiet iesūkties 10 minūtes. Aizdedzini šo kuceli. Līdz rītam celms būs diezgan sabojāts. Noskalojiet un atkārtojiet.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

Tas derētu nitrātiem, jā. Galvenokārt kālija nitrātam. Bet tas bija nitrīts.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ak, un tad vēl smaržu ķīmija, spirtu esterifikācija.
Koncentrēta sērskābe (katalizators)
Etiķskābes anhidrīds.

abus var izmantot dažādu smaržu iegūšanai, acetilējot dažādus alkoholus. Piemēram, benzilspirtu, kas radītu persiku smaržu. Ar to var arī pagatavot banzaldehīdu.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
metilamīna bāze

un šis varētu būt muļķīgs, bet man tas ir jāieliek:

p2p

vai mēs varam izveidot līdzīgu tēmu, bet ar stikla traukiem?

kāpēc es gribētu rotovapu
kāpēc man būtu vajadzīga 10000 ml rb kolba utt.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Atvainojiet, es domāju, ka P2P ir pārāk tuvu gala produktam, lai attaisnotu. Jūs potenciāli varētu mēģināt apgalvot, ka ir kāda parfimērijas ķīmija, bet neviens to nenopirks.

Rotovaps ir ideāla mašīna daudzām ķīmijas nozarēm. Jums vienkārši būtu jāpanāk, lai kāds noticētu, ka jums ir pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos rotaļlietu par 800 eiro savam nevainīgajam hobijam. Tomēr esmu redzējis arī sliktākus gadījumus - cilvēkus, kas pērk velosipēdus, apavus un debesis par krietni lielāku summu.
Tomēr 10 L RB ir pārāk daudz. Grūti izskaidrot.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Benzaldehīds, nitrobenzaldehīds: Indigo sintēze." "Nu, virsniek, es vienmēr esmu domājis, ka krāsvielu sintēze ir tik interesanta!" "Es vienmēr esmu domājis, ka krāsvielu sintēze ir tik interesanta.

Patiesībā krāsvielas ir lielisks attaisnojumu avots. Viss, protams, ir atkarīgs no mēroga.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Rotovap: jūs esat hobists un dažkārt gatavojat ēteriskās eļļas no apelsīna mizas, lavandas, piparmētras u. c. (jums būtu nepieciešams arī vismaz viens Soksleta ekstraktors, lai jūsu atzīšanās būtu uzticama).
10L RBF: jūs to iegādājāties garāžas izpārdošanā (ja atrodaties ASV) vai kādā interneta veikalā par dažiem eiro, jo esat vīna ražotājs un šis RBF kalpo kā vīna balons fermentācijai.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
(Pieprasījums) - TMCP-Indole

Nav pārāk daudz informācijas par šo.. Tāpat kā lielākajai daļai ķīmisko vielu, ko pasūtīju, mans vispārējais attaisnojums ir "es pētu un izstrādāju jaunu tīrīšanas līdzekli [vai] botānisku barības vielu", bet būtu jauki uzzināt, vai tmcp indolam ir kāds cits pielietojums.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tīro indolu var izskaidrot ar smirdīgu tējas maisiņu izgatavošanu, lai atbaidītu žurkas/molus dārzā, bet tam, ko jūs jautājāt, nav zināms nekāds cits pielietojums kā sintētisko kanabinoīdu izgatavošana, izņemot, ja tas smird līdzīgi kā indols un jums ir savs piemājas dārzs, tad jūs varat argumentēt par "piesārņota indola pret moliem iegādi no interneta", bet tam arī ir vajadzīgs papildu alibi.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Tas noteikti smaržo dīvaini.. kā veca urīna smarža lol. Labi zināt, ka man par to ir jābūt gudrākam, paldies!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Pasūtot Ķīnā, viņi īsti daudz neprasa - jūs varētu pasūtīt klienta vārdā kā privāts ķīmisko preču mazumtirgotājs. Man tas nostrādāja, es uzreiz saņēmu piedāvājumu
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Vai kādam ir kāds jauks attaisnojums par p2np? un ko policija varētu darīt, ja man nav jauka attaisnojuma, tas ir likumīgi, tāpēc viņiem nevajadzētu tik daudz ko darīt? paldies.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Parasti nav reālu attaisnojumu par prekursoriem, kas ir tik tuvu gala produktam. Pat Vikipēdijā nav atrodams neviens cits P2NP pielietojums kā amfetamīnu izgatavošana.

Un pat ja tas nav nelikumīgi... ja muitas amatpersonas redz P2NP sūtījumu privātpersonai, es domāju, ka tās sazināsies ar policiju, lai veiktu kratīšanu šīs personas telpās, uzsāktu novērošanu vai iekļautu viņu novērojamo personu sarakstā.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
p2np ir nelikumīgs.
Attiecībā uz juridiskiem priekšmetiem neviens advokāts neļaus veikt fona informācijas pārbaudi vai kratīšanas orderi legālam produktam.
jūs pērkat starptautisko .
Starp citu, muitniekiem ir pilnas rokas ar nelegālu priekšmetu pārbaudi . uz robežām
 
Last edited:
Top