Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
u izmantot šo sintēzi (noklikšķiniet). Beigās pievienojam sārmainu ūdens šķīdumu līdz bāziskam pH (>10). Ekstrakcijai var izmantot toluoluolu. Ekstrakciju varam mazgāt ar ūdeni, sālījumu, tiosulfātu (lai izskalotu atlikušo jodu). Reakcija ir labi mērogojama, ja ir nepieciešamais aprīkojums (laba maisīšana, pietiekams kolbas tilpums un kontrolēts reflukss). Bet palielināšana jāveic pakāpeniski (ja nav pieredzes).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Labdien, es braucu pēc Maskavas maršruta. Pēdējā solī toluola ekstrakcijas šķīdumā tiek ielaista ūdeņraža hlorīda gāze, un vārglāzes sieniņā tiek iegūtas dažas caurspīdīgas kristāliskas vielas, atšķirībā no baltā pulvera video. Es vienkārši nevaru paciest hlorūdeņraža gāzes aso smaržu. Kad beigās toluola šķīdums tiek izliets, spainīša apakšā joprojām ir neliels daudzums dzeltena eļļaina šķidruma. Vai es neieviedu pietiekami daudz ūdeņraža hlorīda?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, man šodien radās problēma ar hidrohlorīda gāzes ģenerēšanu. Es sekoju videoklipam un izgatavoju ģeneratoru no gāzes kannas. Es izmantoju 31% sālsskābi un sāli. Sāls un hlorūdeņražskābes attiecība nebija norādīta, tāpēc es pievienoju nejauši, un tam nebija spēka izstumt gāzi caur šļūteni, un tā neburbuļoja. Meklēju internetā un atradu pamācību, kā lietot alumīniju ar hlorūdeņražskābi. Vai es varu izmantot šo metodi? Reakcija bija diezgan īsa, tikai 5 sekundes. Vai kāds zina, kāda bija problēma ar sāls un hlorūdeņražskābes metodi?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Jums ir jālieto HCl un CaCl vai H2SO4 un NaCl. Izmantojiet mazāku ģeneratoru, lai jums nebūtu jāizmanto daudz materiālu. HCl un Al folija neko nedarīs, tikai radīs haosu.
Izmantojiet mazu, izspiežamu ģeneratoru, lai nepieciešamības gadījumā varētu iestumt gāzi, bet pārliecinieties, ka produkts netiks iesūkts atpakaļ! Izmēģiniet 10-15 g CaCl vai NaCl un varbūt aptuveni 50 ml HCl vai H2SO4. Izmantojiet jodētu sāli. Salieciet visu kopā, aizbloķējiet šļūtenes galu un pagaidiet 5 minūtes, līdz izveidosies spiediens. Iegremdējiet šļūteni produktā un atlaidiet spiedienu, tādējādi gāze burbuļos caur produktu, kā jau teicu, vajadzības gadījumā saspiediet to, bet esiet uzmanīgi.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Es mēģināju iegūt rp no sērkociņiem un 2 stundas vārīju to ar naoh šķīdumu, un tas kļuva pelēks, tas burbuļoja, un tagad pēc mazgāšanas ar destilētu ūdeni tas kļuva par pelēku pulveri, un tas nedaudz izšķīst, ko es darīju nepareizi?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kāpēc jūs vārītu rp naoh šķīdumā? nē, tam nevajadzētu kļūt pelēkam, tam joprojām vajadzētu būt sarkanam, kad esat pabeidzis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
evangelium
Tas, kas gāja greizi, ir tas, ka jūs 2 stundas vārījāt RP NaOH... kur jūs saņemat instrukciju? Es tikko izlasīju visu šo ziņu, un tas viss ir šeit. Vai jūs nesaprotat norādījumus, vai arī jūs vienkārši esat nolēmis visam likt savu špikeri, kā jūs to darāt?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Ja jums ir problēmas ar šo jautājumu, atņemiet ar a/b metodi.

2- Ko jūs domājat, sakot joda šķīdums?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Im nav īsti problēmu ar to, bija tikai jautājums, vai var izmantot dihlormetānu? Ja efedrīns nešķīst dihlormetānā, tam vajadzētu darboties, vai ne?
2. Ignorējiet to, es tikko pārlasīju, jūs ielieciet kristālus taisni.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Esmu dzirdējis, ka, sintezējot metamfetamīnu no efedrīna vai pseidoefedrīna, racēmiskā metamfetamīna vietā iegūst dekstrometamfetamīnu, nenošķirot izomērus, vai tā ir taisnība?

Man teica, ka dekstrometamfetamīna gadījumā izomēri jānodala tikai tad, ja to sintezē no P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
Ja jums ir vēlamais dabīgais efedrīns, nevis sintētiskais racēmiskais.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Daudzos pavedienos ir izskaidrots, kā es varu veikt "efedrīna sintēzi", bet es nevaru pateikt, vai es iegūšu dabīgo efedrīnu, kā jūs teicāt, lai ražotu dekstrometamfetamīnu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
Šīs sintēzes rezultātā tiks iegūts racemāts ef. Tikai dabisko izejvielu ekstrakcija vai izomēru atdalīšana.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Pilotenn: Jā. Pieņemot, ka jūs runājat par videoklipu "Red p cook 101". Tās ir ļoti vienkāršas instrukcijas un procedūras izklāsts. Sarkanais p, jods un pseidoefedrīns un nedaudz ūdens kādu laiku reaģē kopā. Iegūto šķīdumu filtrē. Nātrija tiosulfātu pievieno sārmam bāzēšanas posmā, lai palīdzētu no joda/fosfora/PSE šķīduma atbrīvoties no atlikušajiem piemaisījumiem. Lai šķīdumu bazificētu, pievieno sārmu. Brīvo bāzi metu izspiež kā eļļu. Pievieno šķīdinātāju, lai savāktu eļļu, ko pēc tam gāzē, lai nogulsnētu kristālus no šķīduma. Skalo ar acetonu (nav redzams videoklipā), lai veicinātu tālāku attīrīšanu. Pilnībā izžāvējiet, un jūsu produkts ir gatavs.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
paldies jumsu.

Cik daudz nātrija tiosulfāta man jāpievieno un vai es varu izmantot ēteri kā šķīdinātāju, un es paņemu slāni virsū un burbuļoju to ūdeņraža hlorīda gāzē kā video, paldies.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Es neesmu eksperts, tas ir tikai tas, ko esmu uzzinājis studiju laikā, neesmu to darījis personīgi (vēl). Šķiet, ka katra recepte ir atšķirīga, ciktāl tas attiecas uz proporcijām, man nav savas, kas būtu derīgs. Es tikai uzzināju par nātrija tiosulfāta izmantošanu kā procesa sastāvdaļu. Ņemot to vērā, uz katru 1 gramu PSE jūs izmantojat 0,05 tiosulfāta. Tātad, ja jūs izmantojat 10 gramus PSE, jūs izmantojat tikai PUSGRĀMATU ( 0,5 ) tiosulfāta - gandrīz neko. Lūk, avots
Tajā teikts, ka tas vēl vairāk atdalīs piemaisījumus, nereaģējušo jodu un vai reakcijas blakusproduktu aziridīnu. Šķiet, ka jums ir pareizā doma. Es uzskatu, ka ēteris darbojas, bet esot labākas izvēles, es dzirdēju, ka citi zvēr uz Coleman degvielas vai toluola.

Neaizmirstiet, ka NaOH un tiosulfāta šķīdumu lēni jāpievieno reaģētajam filtrētajam produktam.
PIEZĪME: Es nezinu, vai ir labāk pievienot NaOH un tiosulfātu taisni vai arī labāk izveidot H2O šķīdumu. Es redzu dažādas metodes, kā iegūt vienādus rezultātus, bet vēlos, lai man būtu pieredze, jo es zinātu atšķirību un varētu dalīties zināšanās. Tāpēc es atvainojos par to. Man tas viss ir "teorētiski". Ja es varētu iegūt vajadzīgo PSE, tas būtu cits stāsts.

Jebkurā gadījumā, kad jūs sasniedzat Ph 13-14, metāleļļas bāze izspiedīsies no šķīduma uz augšējo slāni. Arī šajā vietā jūs pievienojat šķīdinātāju, lai notvertu produktu un atdalītu virsējo slāni. Šeit jūs HCl gāzi un izveidojat sniega bumbu :} Filtrējiet un žāvējiet, un viss ir kārtībā. Pēc tam varat ieliet acetonu, lai mazgātu un vēl vairāk attīrītu. Tad jūs varat izmantot sausu IPA, lai pārkristalizētu perfecto - jūs, protams, zaudēsiet daudzumu ar acetonu un IPA, bet augstāka kvalitāte jūs satver, ka daudz grūtāk ;] Veiksmi, brālīt, novēlu tev veiksmi o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Sveiki, kungs, par Maskavas maršrutu, man ir neliela problēma posmā, kad es sajaucu toluolu brīvajā bāzē, kur Maskavas maršruta metodē teikts, ka toluola ekstrakts ir dzidrs līdz gaiši dzeltenā krāsā, bet mans izskatās kā sarkanīgs tējas ūdens. jautājums ir, kur ir mana kļūda? starp citu, attiecībā uz devu es sekoju JBSC video youtube. paldies par avansu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Labdien. Iespējams, to iekrāso kādi blakusprodukti. Jūs varat attīrīt galaproduktu, lai iegūtu to tīru.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
@faizdh20 Grūti pateikt, kur, jo neviens nezina, ko jūs darījāt. Es mācos līdzīgi kā tu, iespējams, vēlēsies apskatīt manu ierakstu ar nosaukumu "mana versija par to, kā NEgatavot", lai noskaidrotu dažas problēmas. Es domāju, ka jums ir nereaģējuša joda pārpalikums, citi piesārņotāji vai varbūt jums vienkārši labāk jāfiltrē, bet man pašam tas nav skaidrs. Vai jūsu eļļa izspiežas ārā pēc tam, kad esat pamatojis?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ok kungs, varbūt man vajadzētu pārbaudīt amatu, paldies
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varat īsumā un skaidri sniegt man soli pa solim instrukcijas par procesu, kas man ir jāveic? ja jūs neiebilstat, man ir vajadzīgas fotogrāfijas kā vizuāla norāde par katru daļu. atvainojiet, ka jautāju, jo mana angļu valoda ir slikta. tāpēc man tas ir mazliet mulsinoši.
 
Top