Question Cik cilvēki maksātu par gramu pseidoefedrīna?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cik daudz cilvēki būtu gatavi maksāt par gramu pseidoefedrīna, kas iegūts no tabletēm? Es plānoju nākotnē šeit pārdot, tiklīdz apgūšu ķīmiju.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vai gramu? 0,30-1,00 CAD, varbūt. Ja jums būtu tūkstoš šādu gramu. Un ja jūs būtu uzticams pārdevējs. Un ja jūs spētu mani pārliecināt, ka šis ceļš ir labāks par Borohirīda ceļu.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Es zinu, ka ķīnieši pārdod daudz lēta efedrīna. Viņiem ir viszemākās ražošanas izmaksas, jo elektrība tur ir vislētākā visā pasaulē, kā arī tādi faktori kā verdzība utt.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ķīna ir slepeni pārņēmusi manu valsti un pārveidojusi to par bāzi slepenai sintēzei. Mēs patiešām esam sākuši vēl vienu zelta laikmetu. Mani interesē, vai jums kaut kur ir vietējās noliktavas, vai arī sūtījumus sūtāt tikai no Eiropas?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man tas ir jāpērk. Vai jūs zināt, kas to pārdod?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ko jūs domājat, jo es nesaprotu
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Atvainojos. es tikai gribēju teikt, ka daudzi Ķīnas uzņēmumi ir izveidojuši iekšzemes reaģentu veikalus nelegālām vielām. Mani interesē, vai jums ir noliktavas dažādās valstīs iekšzemes sūtījumiem, vai arī tie ir tikai starptautiskie sūtījumi? Es esmu no Kanādas, ja tas kaut ko paskaidro.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Mums ir noliktava Kanādā, šobrīd ir ieradušies gatavi krājumi PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, kādus produktus jūs vēlaties šobrīd?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man tas ir jāpērk. Vai jūs zināt, kas to pārdod?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Mēs sūtījumus sūtām tikai no Polijas - lielas noliktavas nav labi, jo to var viegli novērot un pakas izsekot -> stulbiem piegādātājiem ir lielas sūdīgas kravas, kas tiek uzglabātas, un tās ir viegli atrast.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Iespējams. Vai paketes no Polijas vēl nav aizdomīgas? Līdzīgi kā pirms dažiem gadiem pasūtot RC no NL? Varbūt es kļūdos un nepareizi saprotu riska iespējas.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
''Akin'' ? Atvainojiet, es to nesaprotu - varbūt tas ir tāpēc, ka esmu polis un nepazīstu vārdu īsoņus utt.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Im sorry, tas nozīmē "tāpat kā", "līdzīgi" vai "tādā pašā veidā".
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Mūsu paketes nav aizdomīgas, jo mēs zinām, ko un kā tās pārbauda. Pirms vairākiem gadiem bijām NL uzņēmums, bet pārtraucām tur strādāt, jo NL pasta sūtījumi tiek pārbaudīti 5x vairāk nekā no šejienes. Polija ir ļoti laba - zinu to no pieredzes.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
nav aizvainojuma cilvēks, bet ko nozīmē, ka es pārdodu sudo, kad es mācīšos bout ķīmiju, wow tu izskaties kā es, kad es darīju krēsla pavārs pie pazemes stropa vai pie wetdreams/zonez gadiem.
Pirmkārt, kā tu varētu savākt prekursorus? ja tu esi ES, tu zini, tāpat kā es, ka, tā kā nav lielas d-metha tirdzniecības, izņemot čehiju un dažas Taizemes kopienas, kas izmanto un pārdod shaboo un rozā yaba tabletes tikai taizemiešiem.
arī rc aina šeit es bija milzīga, un es runāju nevis mūsdienās, bet no uk ainas pirmsākumiem, uk aizlieguma, un toreiz aina bija neskaidrāka, es domāju, ka mani gandrīz nogalināja no bromodragonfly, ko tolaik es izmantoju jaunumu veikalā, jo pirms Ķīnas aizlieguma šeit ES bija interneta veikali no Polijas un e-pasta pārdevēji, piemēram, till.i.come, kas pārdeva no tabletēm iegūtu pse, bet es domāju, ka jūs nevarat pelnīt naudu ar pse ražošanu.
atcerieties arī, ka lielākā daļa metožu, ko jūs atradīsiet, vairs nav izmantojamas, jo īpaši ASV.
labākās ir baltās 60 vai 120 mg, personīgi es lietoju tikai 60 mg pse 2,5 cetirizīna, no kurām var izvilkt labus yeilds, vai 120 ar povidonu.
atcerieties arī, ka šeit raksta leģendārie puiši, kas dalās ar šo dieva darbu, vienmēr ir garā ceļa noslēguma process, kas pilns ar neveiksmīgiem eksperimentiem un mēģinājumiem.
un arī minimun pse, lai būtu labs jaunpienācēja pavārs, pēc manas pieredzes ir 8/10 gramu pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Es esmu jauns par šo bro.may i know no cetirizīna tabletes, vai mēs varam iegūt?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai es varu pajautāt, kā ekstrahēt vite 120 (ar povidonu u. c. daudz sūdiem iekšā). šeit tos sauc par klarināzi..?
 
Top