Efedrīna ekstrakcijas no tabletēm metodes

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Mani interesē, vai man ir nepieciešams 100% ksilols, vai arī var izmantot tikai krāsotavas ksilolu?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tas ir tas pats, kas jūs esat tur nav citu ksilola, bet cieto preču veikalā es domāju, jūs varētu pasūtīt pie ebay laboratorijas klases, bet tas nav gatavojas nekādas atšķirības
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Vai jūs sapratāt, ko es jums iepriekš uzrakstīju? Jūs varat mēģināt izšķīdināt šo šķīdumu ūdenī un atdalīt no PEG, izmantojot sārmainu ekstrakciju. Iegūsiet toluolu (vai citu piemērotu šķīdinātāju) ar PseidoE brīvu bāzi). Tad skābes ekstrakcija, lai atdalītu PseiudoE no Ibuprofēna.
 
Last edited by a moderator:

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Bet tā ir visas neaktīvās sastāvdaļas, kas kļūst par problēmu pieņemsim, ka jūs atdalāt pseidoefedrīnu un ibuprofēnu, tad ko tagad jums ir jāiztīra arī visas neaktīvās sastāvdaļas, un lielākā daļa no tām šķīst tajā pašā ķīmiskajā vielā tas ir gandrīz neiespējami, un pēc 4 stundu darba un, iespējams, iegūstot 50 % faktiskā metamfetamīna laiks un nauda, kas iztērēta visam, ko jūs faktiski zaudētu, un tas ir, ja kāds vispār pārvēršas vairumā gadījumu jūs galu galā saņemat pusi pārvērstā metamfetamīna un pseidoefedrīna
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Šajā gadījumā var izmēģināt zibspuldzes hromatogrāfiju. Taču šī procedūra būtu diezgan nogurdinoša.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Patton, paldies par precizējumu. Manas neskaidrības radās no Erowid rakstītā, kur viņi iesaka atbrīvoties no PEG, mērcējot sākotnējo maisījumu toluolā, tāpēc es sāku domāt, vai daļa PEG nepaliks toluolā.

Manā izpratnē šis ir pareizais process, lūdzu, dodiet man zināt, ja vēlaties kaut ko mainīt.

1. sārma šķīduma pievienošana līdz pH 13
2. ekstrakcija ar toluoluolu/ citu nepolāru šķīdumu.
3. izmetiet veco ūdens slāni, pēc tam, iespējams, veiciet vairākas mazgāšanas ar ūdeni?
4. nepolārajam šķīdinātājam pievienot nedaudz tīra ūdens.
5. Skābināt līdz pH 3 ar atšķaidītu HCl
6. Pseidosāls migrēs uz ūdens fāzi kā pseido-HCl sāls.
7. Ibuprofēns (tagad skābais) nogulsnēsies ūdens fāzē, tāpēc teorētiski ūdenī ir diezgan tīrs pseido.
(8.) Iespējams, ka pēdējā attīrīšana būtu AB ekstrakcija ar ēteri, lai gan tas varētu samazināt iznākumu.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sry man ir nepieciešams veikt dažus soļus, lai noskaidrotu.

sārmaina šķīduma pievienošana pH 13.........sārmaina šķīduma pievienošana kam? piemēram, soke tabletes sārmainā ūdenī ? jo manas tabletes satur sūdus, kas aktivizējas ūdenī.
2. ekstrakts ar toluoluēnu/citu nepolāru.......labs
3. Izmetiet veco ūdens slāni, tad varbūt veiciet dažas mazgāšanas ar ūdeni?........good.
4. Pievienojiet nepolārajam šķīdinātājam nedaudz tīra ūdens...........good.
5. Skābināt līdz pH 3 ar atšķaidītu HCl..........good
6. Pseido pārvietosies uz ūdens fāzi kā pseido-HCl sāls..........good
7. Ibuprofēns (tagad skābs) nogulsnēsies ūdens fāzē, tāpēc teorētiski ūdenī ir diezgan tīrs pseido.............tātad tagad es varu izfiltrēt ibuprofēnu no ūdens un iegūt tīru ūdeni tikai ar pseido?
(8.) Iespējams, ka pēdējā attīrīšana būtu AB ekstrakcija ar ēteri, lai gan tas varētu samazināt iznākumu.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Vai ir kādas idejas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Lai sasmalcinātas tabletes
Neesmu pārliecināts, ka šādā veidā tiks izskaloti visi piejaukumi, bet izklausās pēc laba varianta.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Tātad, ja es pareizi saprotu, es mērcēšu sasmalcinātas tabletes toluolā, tad pievienoju sārmaina ūdens šķīduma maisījumu un pēc tam ekstrahēšu ar toluolu VAI mērcēšu sārmainā ūdenī, tad ekstrahēšu ar toluolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Vai jūs varat man pateikt atšķirības? =)
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Nav atšķirību sry im stulbs, paldies
Pēdējais jautājums...vai ūdens aktīvās vielas aktivizēsies, pievienojot sārmainu šķīdumu (ūdens/NaOH) ?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b ekstrakcija, iespējams, ir labākais risinājums, kas joprojām nav garantēts
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?tātad jūs domājat, ka man būtu jāizmanto A/B ekstrakcija visai šai procedūrai ?

mans jaunais plāns ir vispirms izšķīdināt tabletes etanolā uz 5-8 stundām. (pēdējo reizi šis teqniqe izšķīdināja IBU un PSE, bet Modafen kastītes svars ir 24 gab. un viena tablete satur 200 mg Ibuprofēna un 30 mg PSE. tāpēc sākumā es sāku ar 5500 mg.
Pēc etanola souk es vienkārši ļāvu tiem iztvaikot rdry in chill.....it bija okayn un visvairāk insteresting domāju, ka es devos no 5500a līdz piemēram 1500-1700 mg, bet im reallz pārliecināts, ka tas ir tikai pse, ibu un daži daži daži pildvielas.
un no šī punkta im jautājums.
SOOOO Vai jūs domājat, ka tas darbosies?


1. visu masu mērcēt etanolā 5-8 stundas.
2. šķīduma filtrēšana un šķidruma paturēšana, un atlikumu izmešana.
3. tagad ir laiks karsēt uz ļoti zemas temperatūras un lēnām iztvaikot, līdz iegūst vēlamo PSE un IBU pulvera maisījumu.
4.pievienojot sārmainu ūdeni, līdz mans šķīdums sasniedz pH 13.........pievienojot sārmainu šķīdumu kam? kā soke tabletes sārmainā ūdenī ? jo manas tabletes satur sūdus, kas aktivizējas ūdenī.
5. ekstrakts ar toluolu
6. tagad izmetu veco ūdens slāni, pēc tam varbūt veicu dažas ūdens mazgāšanas?
7. Pievienojiet nepolārajam šķīdinātājam nedaudz tīra destilēta ūdens.
8. Skābināt līdz pH 3 ar atšķaidītu HCl (vai man tas ir jāsakrata, vai arī pietiek ar lēnu virpināšanu?).
9. Pseido migrēs uz ūdens fāzi kā pseido-HCl sāls.
10. Ibuprofēns (tagad skābais) nogulsnēsies ūdens fāzē, tāpēc teorētiski ūdenī ir diezgan tīrs pseido.
11. Visbeidzot, es varu veikt A/B ekstrakciju, lai vēl vairāk attīrītu PSE.

Paldies par atbildēm :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Spēcīgākais tīrākais veids un zaļš ir šāds de hidrogenizācijas gredzens jeb atbrīvošanās no alkohola, izmantojot pārkristālu ciklizāciju, pievienojot mazākus daudzumus vairākos gredzenos, vienlaikus izvadot alkoholu un piemaisījumus . Aka mikrokristālu tek
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Man nav MEK, lai izskalotu pseidohlorhlorhlorīdu. (12. procedūra)Ko man vajadzētu izmantot MEK vietā?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Izmēģiniet butanonu. Iupac nosaukums MEK
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, eksperti,
Man ir tabletes, kurās ir levocetirizīna hidrohlorīds 5 mg un pseidoefedrīna hidrohlorīds ar ilgstošu atbrīvošanu 120 mg, dzelzs oksīds.
Mani jautājumi ir šādi
1) kā iegūt pseidoefedrīnu no šāda sastāva.
2) natha nav pieejama un piegāde manā valstī.
3) ekstrakcijas procesā ir stingri teikts, ka vm&p natha un nekādi citi aizstājēji. Vai ir kāda konkrēta cita ķīmiska viela, kas to var aizstāt.
Jūsu atbilde man nozīmē ļoti daudz. Iepriekš paldies.
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei. man ir jautājums. manā gadījumā tabletes satur 5mg levocetrizīna hcl un 120mg pse hcl. ir dzelzs oksīda apvalks. Tā kā gan levo, gan pse ir amīni un tiem ir līdzīga polaritāte, es nezinu, kā tos abus atdalīt. vai tā būtu problēma, ja es neatdalītu levo? plz palīdziet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Jūs izvilksiet abus izomērus. Jūs teicāt, ka tiem ir vienāds dipola moments (polaritāte), kā jūs domājat, ka ekstrahēsiet tikai vienu izomēru?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton levocitrizīns un pseidoefedrīns nav izomēri. ar levo viņš domā levocitrizīnu, nevis levo un dextro formu. Abi ir polāri un šķīst gandrīz vienādā šķīdinātājā. Tāpēc jautājums ir, kā tos atdalīt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,751
Points
113
Deals
1
Atvainojiet, es ne pārāk uzmanīgi izlasīju un domāju, ka jūs runājāt par l-efedrīnu. Iespējams, jūs varat tos atdalīt ar zibens hromatogrāfijas metodi (skatiet Lab FAQ), bet man nav rakstīts par šīm vielām. Jums pašam ir jāizvēlas piemēroti šķīdinātāji.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Man bija prakse pēc tīrīšanas, lai pēc tam Redox
jo ir grūti tieši reducēt benzilhidroksilus
un ļoti viegli reducēt benzilķetonus oksidētājs, ko galvenokārt izmanto, ir
[oksodiperokto molibdēna katalizators ūdenī un ūdeņraža peroksīdā].
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Kas par bronkaida sulfātu 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sulfātu sāļi darbojas atšķirīgi no hidrohlorīdu sāļiem.

Var būt nepareizi - efedrīna sulfātam jābūt izšķīdinātam h2o. Nav viegli šķīdināms alkoholā (etanolā/metanolā).
Pēc tam jāveic A/B ekstrakcija.
 
Top