Didysis pasiteisinimų sąrašas - teisėtas cheminių medžiagų naudojimas

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Šiek tiek nesudėtinga, bet turiu tai pridėti:

Jūs gaminate muilą.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Atrodo, kad muilo gamyba yra lengviausias mūsų pasiteisinimas, taip pat ir kai kurių laboratorinių įrenginių
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jei apie ieškomą cheminę medžiagą yra straipsnis "Vikipedijoje", ten galite rasti teisinių naudojimo atvejų!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Na, o teisėtas naudojimas nebūtinai turi būti civilinis, tai gali būti ir patikimas mėgėjiškas projektas, pavyzdžiui, tamsoje šviečiančių dažų gamyba arba kokio nors nekenksmingo vaisto ar dažiklio sintezė. Turiu omenyje, jei garaže turite garintuvą, kurio lentynose sudėtos įvairios cheminės medžiagos, nėra prasmės teigti, kad gaminate pramoninio tipo tirpiklius.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ar man reikėtų pasiteisinimo užsisakyti 2,5-dimetoksibenzaldehido į JAV, ar tai palyginti saugu? O gal man geriau pačiam jį sintetinti iš ko nors kito?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kokias chemines medžiagas galima naudoti tamsoje švytintiems dažams gaminti? Tai skamba kaip puiki dingstis :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

Natūralu, kad "NileRed" apie tai turi vaizdo įrašą. Reikia daug gerų cheminių medžiagų.

Bet man labai reikia gero mėgėjiško chemiko pasiteisinimo dėl nitroetano ir nitrometano. Kas nors?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Žinau, kad jis naudojamas nagų lako valiklyje, naudojamame nagų studijose.

Žinau, kad nagų studijos gali jį užsisakyti nesijaudindamos.

O gal tai buvo nagų dažai? Neabejotinai susiję su nagų studija! Gal tai padės ieškant ko nors internete
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Operacinė informacija: "Oficialusis vertimas" - tai vertimas į lietuvių kalbą. Neturiu nagų studijos :).
Ne, labiau galvojau apie mėgėjiškus pasiteisinimus. Pavyzdžiui: "O, aš esu chemikas mėgėjas ir bandau pagaminti *kokią nors legalią medžiagą, kuriai susintetinti reikia nitroetano*". Ir turiu omenyje nedidelius nitroetano kiekius, o ne statines su juo. Nėra jokio įtikinamo pasiteisinimo dėl didelio masto užsakymų.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha, taip, teisingai :D Na, gal tu esi kryžiažodis ir...?? Ne juokauju..

Nitrometanas naudojamas lenktyniniams automobiliams, lažinuosi, kad jį galima naudoti ir nuotoliniu būdu valdomiems lenktyniniams automobiliams!!! Man tai skamba gana mėgėjiškai..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Žinau, kad nagų studijose jis naudojamas nagų teptukams valyti, idk, ar jis galėtų būti taikomas kitų rūšių teptukams, jei galbūt turite keletą senų dažų teptukų, kuriuos norėjote išvalyti?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanolis. 190 proof everclear, skirtas džiūvėsių sultims gaminti. Tačiau šis yra savaime suprantamas dalykas.
Nitratai. šaunamųjų ginklų milteliai arba trąšos
natrio hidroksidas, sieros rūgštis. drenažo valiklis
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Atsiprašau, jei rašau tai ne toje srityje... Bet turiu klausimą. 2022 m. vasario mėn. vairavau ir naudojau kažkokį šūdą, kurį turime Rumunijoje. Mane sustabdė policija ir paprašė atlikti seilių narkotikų testą. Jie naudojo prietaisą, vadinamą DRUG TEST. Jie sakė, kad jis rodo amfetaminą. Taigi jie nuvežė mane į ligoninę atlikti šlapimo testo. Man nustatė teigiamą amfetamino ir metamfetamino kiekį. Dabar noriu jūsų paprašyti, kad man padėtumėte... Ar yra kokių nors laisvai parduodamų ar receptinių dalykų, kurie galėtų duoti klaidingą pozityvą šiems 2 ? ATM im Rumunijoje, bet .ONION rinkose parduodami receptiniai popieriai... Man tiesiog reikia šiek tiek PAGALBOS...
Būkite atsargūs, būkite saugūs ir ne paskutiniai, būkite SMART ir nevairuokite.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sveiki, :)

Manau, kad su jūsų tema geriau būtų atskira žinutė, kad galėtumėte įsitikinti, jog pasieksite visus potencialius naudotojus, kurie galėtų padėti.

Šiaip ar taip, ko ėmėtės anksčiau? Ar teisingai jus suprantu, kad nevartojote amfetamino ar metamfetamino, bet jis parodė teigiamą rezultatą?
Tokiu atveju produktai visada gali būti su priemaiša, o ta priemaiša gali būti ir kitų narkotikų.

Žinau tik tiek, kad pirmiausia neturėjote atlikti šlapimo tyrimo. šių tyrimų problema yra jų tikslumas, todėl kraujo tyrimai visada yra geriausi, nes jie parodo geresnes ir tikslesnes vertes. Ypač kai testus atlieka policija, visada prieš tai pasikonsultuokite su advokatu, kad įsitikintumėte, jog viskas bus atlikta teisingai.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kokie yra geriausi teisinio naudojimo

Metilamino pateisinimai ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

@G.Patton, deja, klystate.

Iš tikrųjų @Saul yra teisus, pirmtakas P2nP yra nelegalus kai kuriose Europos šalyse.

Negaliu išsamiai aprašyti, kuriose šalyse jis yra nelegalus, nes per daug atsiskleisčiau. Tačiau žinau, kad bent penkiose Europos šalyse, jei būtumėte suvoktas su šiuo prekursoriumi, būtumėte pripažintas kaltu dėl amfetamino narkotikų importo ir būtumėte pasiųstas į teismą bei kalėjimą.

Geriausi linkėjimai
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Žinau, kad tai senas pranešimas, bet jei kas nors dar papuola dėl amfetamino, geras pasiteisinimas yra vaistas bupropionas, jis parduodamas kaip antidepresantas Wellbutrin. Dar lengviau gauti Bupropiono + naltreksono derinio, skirto "lėtiniam nutukimui valdyti" arba rūkymui mesti, prekinis pavadinimas MySimba.

@MadHatter
Tiek nitroetanas, tiek nitrometanas naudojami RC modeliuose "nitro varikliuose", tai kažkas apie mažus automobiliukus ar ką ten jie, su kuriais žmonės lenktyniauja, matyt, jie ieško to pagreičio (matyt, jis vis dėlto laikui bėgant sunaikina variklį?), tikrasis kuras, matyt, naudojamas 5:1 ar didesnio mastelio modeliuose. Geriausia būtų susirasti vietą, kurioje galėtum lenktyniauti su tais daiktais, ir imtis to kaip hobio, spėju, kad Europoje yra kaip su kulkomis... gali neturėti leidimo, bet jei priklausai šaudymo klubui, nėra problemų gauti dėklą... Nitroetaną mačiau nurodytą NIPRON prekės ženkle kaip degalų priedą IR taip pat kaip variklio valiklį ir kalkių šalinimo priemonę... dauguma nitro junginių gali būti naudojami kaip tirpikliai dėl kokių nors keistų priežasčių, manau...

@Metilaminas
Pesticidų gamyba.. NMP tirpiklio gamyba... Įvairūs žemės ūkio naudojimo būdai..
Metilaminas pats savaime gali būti sudėtingas. Priklausomai nuo to, kokį tirpiklį naudojate metilaminui ištirpinti, gaunate skirtingą junginį, todėl jūsų vietoje pažiūrėčiau, kaip vadinami metilamino tirpalai, o tada - kam jie naudojami, tikriausiai tokiu būdu gautumėte daug didesnį sąrašą ir iš jo galėtumėte daug lengviau išsirinkti sau pasiteisinimą.
 
Top