PMK aliejaus sintezė iš PMK (CAS 28578-16-7 vaškinės formos) dideliu mastu

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Išmeskite viršutinį vandens sluoksnį.
9. Į reaktorių vėl įdėkite viršutinį aliejaus sluoksnį.

kiek sluoksnių bus? viršutinis buvo išmestas vanduo, o po to ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Aš tai irgi mačiau. Tai rašybos klaida. Turėtų būti tik du sluoksniai. Aš tikėjausi, kad naftos sluoksnis kris į apačią. Atskirkite viršutinį, vandens sluoksnį, ir išmeskite. Apatinį aliejaus sluoksnį pasilikite kitam žingsniui. Vėliau, jei naudosite DCM, jūsų galutinis produktas bus ne akvaziniame apatiniame DCM sluoksnyje. Jei DCM pakeisite toluenu arba dietileteriu (kaip kažkas klausė), jūsų produktas bus viršutiniame sluoksnyje, kuriame nėra akvos. DCM, žemyn. Toluenas ir dietileteris - aukštyn. Siūlyčiau pasilikti prie DCM, nes jį, kitaip nei tolueną, galima atskirti naudojant mažą karštį ir jis nekelia tokio gaisro pavojaus kaip DE. Tačiau jis yra kancerogenas ir *yra žemos pliūpsnio temperatūros*. Naudokite gerai vėdinamą patalpą, o pakartotiniam naudojimui surinkite į atšaldytą indą.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Sveiki , tai mano metodas, (im Fring, tiesiog praradau šūdiną slaptažodį)
ive seen you added some steps, questions:

Kodėl būtent dėl to nusprendėte naudoti natrio bikarbonatą, o ne NaOH ploviklį?
ir paskutiniame žingsnyje sakote "išgarinkite DCM nuo dugno" , kodėl išgarinti? ar ne geriau būtų atskirti sluoksnius?
ar turite omenyje, kad po atskyrimo reikia distiliuoti vakuume, kad būtų pašalinti galimi vandens likučiai?

o PMK spalva: tamsiai raudonai ruda ar gelsva kaip senojo?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Jūs jį atskirsite. Atskiriate apatinį sluoksnį, kurį sudaro DCM ir Produktas, ir tada išgarinate DCM iš *to, kas buvo apatinis sluoksnis* (naudočiau karšto vandens vonią), kad liktų jūsų (nešvarus, bet daugumai pakankamai švarus) produktas. Manau, kad gera mintis būtų produktą distiliuoti garais.

Jei kas nors yra susipažinęs su chemija, žino, kad yra pluoštas variantų, kuriuos galėtumėte taikyti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Šis pranešimas yra geras paaiškinimas, kurį paskelbė @btcboss2022 (ačiū). Patvirtinu, kad tai yra pasiteisinęs ir veikiantis metodas.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ar yra kokia nors alternatyva DCM (gal toluenas?), nes jo sunku gauti mano šalyje?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ar redukcijai naudojate amonio acetatą, ar MeNH2 dujas?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Amonio acetatas = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Tai priklauso nuo jūsų.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
658
Points
93
Deals
8
Iš 1,25 kg PMK aliejaus (iš PMK miltelių pavidalo) gavau 1,3 kg galutinės medžiagos.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Vienas iš mano labai ankstyvų sintezatorių, kai buvo prasminga gaminti tik tokio grynumo produktą, tačiau, deja, nedaug kas jį vertina tokį, koks jis yra...deja.

Tai buvo anksčiau, kai dariau sintezatorius iš aistros, kai buvau uždarytas laboratorijose ir man liepė gaminti violetinį šūdą.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 359
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 352
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 358
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 391
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 376
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Gražiausias kada nors matytas MDMA. Ar tai MDMA HCL? Kaip tu jį padarai tokį skaidrų, bro? Galiu padaryti MDMA HCL grynai baltą, nesunku. Bet vis tiek galiu pasiekti didelį skaidrumą.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Yra poreikis pmk naftos / miltelių
Galite susisiekti su manimi
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 224
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 221
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 219

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ar su naujuoju išeigos pagerinimu, kai PMK aliejų turiu išgauti iš apatinio ir viršutinio sluoksnio, man vis dar reikia atskirti abu sluoksnius, ar galiu panaikinti 7, 8 ir 9 etapus?

Turiu omenyje, po "6. Nedidelėmis porcijomis įpilkite 3,25 kg 37 % HCL, kai viskas bus įpilta, 1 valandą maišydami palaikykite mišinį 80 °C refliukso temperatūroje.", ar galiu pereiti tiesiai prie "10. Įpilkite H2O ir natrio bikarbonato mišinį, maišykite 2-3 min." ?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kokiu tempu turėtų būti vykdomas 6 etapas? Kaip greitai turėtų būti pridedama rūgštis? lašeliais? Po 10 g vienu metu? Atrodo, kad būtent šis etapas sugadina bandymus. Kokioje temperatūroje geriausia naudoti fosforo rūgštį vietoj HCl?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nėra aptarta nei PMKe pridėjimo prie naoh tirpalo, nei HCl pradinė temperatūra, nei HCl , tai yra 2 svarbiausi reakcijos momentai, temperatūros ir pridėjimo greitis, lašai ir t. t. Ačiū.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
kambario temperatūra mano nig, kambario temperatūra, kaip ir bet kurios kitos reakcijos, kai bazuojate arba rūgštinate motininį tirpalą, atveju, norite, kad ji vyktų kuo šalčiau ir lėčiau, kad nepakiltų temperatūra ir nesusidarytų šalutinių produktų. akivaizdu, kad negalite pradėti nuo šaldiklio pačioje pradžioje, nes jis jau yra šūdinas akmuo ir jums reikia šilumos, kad jį išlydytumėte, taigi žemiausia temperatūra, kokią tik galite, tiesa? po to leidžiate temperatūrai kristi po refliukso, apdorojate mišinį ir parūgštinate, nėra jokios diskusijos, nes numanoma, kad jei turite kilogramą MDP2P, kad pirmiausia atlikote bent jau pagrindinę A/B ekstrakciją ir todėl nereikėtų to klausti
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Dabartinėje rinkoje jis yra neabejotinai stipriausias be jokių abejonių, palyginti su meksikietiškuoju ar kanadietiškuoju tai tikras šūdas, silpnas ir purvinas, priešingai nei šis grynasis Dmetas visiškai švarus ir dar niekada neišbandyta galia. Ačiū vaistininkui, kad įtikino mane atlikti bandymą, kitas žingsnis aš užsisakyti šiandien 1/2 kilogramo šiandien..
Thats all folks!!!!
Galia skalėje nuo 1 iki 10 (aš duoti 13), Ilgalaikis aš duoti 15...:)
Aš maniau, kad aš turėjau geriausius narkotikus metamfetaminas su manimi buvau suklydęs 30 metų aš niekada bandė taip galingas produktas per visą savo gyvenimą. trumpai tariant, aš buvau rimtai klysti mano vertinimas Metamfetaminas, kuris sukasi pasaulyje. Manau, ir sekti, kad čia šiame forume yra labiausiai gabūs chemikai gaminti gryną D-Meth, super galingas, jis užima jus į žvaigždes ...
jei būčiau jūsų vietoje, aš bandysiu laimę , kuo greičiau susisiekti su ponu .... ar jis vis dar sutiktų jums parduoti? Ah ah, pabandykite, tai verta..PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, 4676-39-5 (MDP2P) yra tas pats, kas P2NP, tiesa?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors turi kokių nors gerų alternatyvių rūgšties pasirinkimų, skirtų dekarbamatui ir hidrolizei?
HCl ir fosforo rūgštis ką tik buvo įtrauktos į EPP reglamentą mano šalyje, nebeįmanoma nusipirkti be EPP licencijos arba įmonės ir verslo adreso, naudojimo įrodymo ir pilnos identifikacijos.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
HCl dujų galite gauti patys, tai nėra sudėtinga. Viską, ko jums reikia, galite nusipirkti artimiausioje parduotuvėje, prekiaujančioje tam tikrais automobiliams ir namų ūkiui skirtais kvaišalais.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kai buvau jaunesnis, mano draugai, užsiimantys slapta chemija, darė taip, kaip nurodyta toliau:
1. paimdavo akumuliatoriaus elektrolitą ir dėdavo ant viryklės garinti. Garinimas tęsiamas tol, kol pasiekiamas tankis 1,8 gr 1,0 ml.
2. Paruoštas koks nors stiklinis indas su žarna, į kurį įdėta NaCl (virtuvinė druska).
3. Gautas elektrolitas supilamas į indą santykiu 2 ml 1 gr druskos.
4. Indas uždarytas. Iš žarnos gaunamos HCl dujos.
 
Last edited:
Top