Metamfetamino kristalizacija ir ledo gamyba

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tai viena gryniausių metamfetamino formų, turinti dekstro izomerą.

Iki šiol turime aukštus kokybės rodiklius, metamfetamino grynumas siekia 99 % +

Metafetaminas turi specifinę rotaciją
optiškai grynas D izomeras yra [α]20D = -18,90°, kai grynumas 99 %+.

Mano produkto sudėtyje yra tik dekstrometamfetamino. Taikome frakcinį bazinį distiliavimą ir pakartotinį gryninimą.
Neskiedžiame metilbenzilaminu ir kitomis medžiagomis.
Mūsų produktas turi tinkamą lydymosi temperatūrą

Mūsų organizacija pasirengusi bendradarbiauti ir yra pasirengusi bendradarbiauti tiek su gamintojais, tiek su dideliais pirkėjais.

Esame pasirengę padėti tiekti paruoštus pirmtakus ir sukomplektuotus rinkinius darbui, taip pat didmenines gatavų produktų partijas.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 677
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 667
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,355
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,033
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,415
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mane domina, kaip pasigaminti ledą su racemato metamfetaminu, ar kas nors žino išsamią techniką?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
ES rezoliucija turi būti padaryta, kad ji raceminė FB negali padaryti skiedros todėl jie dar 2008 m. išrado n-izopropilbenzilaminą, kad karteliai neprarastų pusės svorio išgaudami dmetą
Dabar, kai raceminį FB maišote su n-izo 1:1, jis suskyla į gabalėlius.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
labai dėkoju už informaciją. ar turite nuorodą arba informacijos, kaip iš l-meto padaryti d-metą ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tik d metas gamina skiedras ir yra daugybė technologijų Norėdami tai padaryti
Aš ketinu nustatyti rekordą tiesiai tai fester šūdas apie HCl dujų suteikia jums Ledo ir skeveldros yra nesąmonė tai veikia tik jei jūs naudojate freoną arba skystą azotą, jei ketinate naudoti HCl turi
Geriausios skeveldros yra pagamintos nusipirkti darant 20%dh20rexal iš tritated fb aliejaus iki pH 5,8 ir kristalizavimo indą Pyrex padėklą palikti spintelėje po UV juoda šviesa ir. turi būti ne trikdoma bent savaitę mažiausiai tai užima laiko, kad aukščiausios kokybės produktas
Pasakysiu jums dar vieną gudrybę, jei tik pH jūsų FB aliejaus ir paliksite jį ramybėje, jis išgaruos ir dehidratuos iki ledo.
Bet tai dujinimas toluenu ir eteriu padarys jums tik miltelių pavidalo produktą, kuris turės būti reeksalizuotas, kad būtų galima pagaminti tik ledą freoną arba skystį. Iš azoto, kai su juo susilies HCl dujos, akimirksniu pasigamins I'ce
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
gerai, draugas. aš padariau viską, ką jūs sakote
bet kur yra kristalas?
atsiprašau, kad ši svetainė negali įkelti paveikslėlio
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 atlikti namų darbus
UV fluorescencinė juoda šviesa BL 12 colių (per visą ilgį) Pakeisti lemputę 8 W T5 UVA
2 20 % viso produkto svorio dh20 rekristalizavimas pvz. 1000g MA pridėti 200g dh20 šiluma ištirpinti, tada įdėti po UV juoda šviesa
Ir aš jums tiesiai sakau, nebandykite manęs sumenkinti ir paversti panašiu į tai, kad aš nežinau, apie ką kalbu.
Aš atėjau į šią bendruomenę su 20 metų patirtimi ir man nereikia kopijuoti ir klijuoti Festerio nesąmonių, kad gaučiau atsakymus.
Esu dirbęs laboratorijose visame pasaulyje.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA jo laisvoji bazė arba HCl ?
2. dh20-tai distiliuotas vanduo ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
žmogau, aš tai padariau, nebuvo jokių kristalų, tiesiog nusėdo akmens gabalėlių pavidalu ar net atrodo kaip pyrago gabalėliai, gal kas nors turite nuorodą į normalų šaltinį ar patentą, kaip padaryti kristalus, kurie net nėra labai dideli? VISIEMS AČIŪ
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kai turite jus metamfetamino laisvosios bazės, turite išgauti d-izomerą naudodami l-vyno rūgštį. Ekstrakcijos metu gauti kristalai (nuosėdos) yra jūsų d-izomeras, dabar jį reikia išlaisvinti iki D-metamfetamino freebase.

Kai tai bus padaryta, naudokite HCl dujas, kad paverstumėte jį kristaliniais D-metamfetamino gabalėliais.

Čia yra tikras išsamus straipsnis, kurį galite perskaityti ir užduoti klausimus, jei nesuprantate.

Atvirai kalbant, kaip manote, kad mes jums padėsime, kai viskas, ką sakote, yra "Tai neveikia, padėkite"?

Padėkite mums padėti jums, papasakokite mums žingsnis po žingsnio, ką padarėte, kad gautumėte metamfetamino laisvosios bazės, parodykite mums nuotraukas, papasakokite apie savo procedūras, turiu omenyje, Jėzau Kristau. Ar nevaikščiojote į mokyklą ir nebendravote su mokytojais? Šis forumas niekuo nesiskiria.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
perkristalizuokite 2 dalimis vandens 1 dalimi karšto alkoholio, galbūt pradėkite nuo 1:1, jei kiekis nedidelis
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Taip pat girdėjau, kad žmonės naudoja karštį, kad kristalai pasiektų tikslią ir ne aukštesnę lydymosi temperatūrą, sumaišo su trupučiu karšto vandens arba alkoholio ir palieka, kad sustingtų, o išdžiūvę suskaldo, bet nebandžiau
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) raceminės bazės ištirpinta 20 ml dichloretano ir 15 ml vandens mišinyje. Į dvifazį raceminės bazės tirpalą per 30 minučių kambario temperatūroje buvo įpilta 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibenzoil-2R,3R-vino rūgšties tirpalo 40 ml dichloretano ir nurodytas kiekis 18,8 ml metanolio. Iš maišomo tirpalo kristalizacija prasideda per 10-15 minučių. Gauta suspensija buvo maišoma 5 °C temperatūroje per naktį, po to filtruojama. Nusėdusios ant filtro nuosėdos tris kartus buvo nuplautos 5 ml dichloretano 5°C temperatūroje ir išdžiovintos po infraraudonųjų spindulių lempa. Išsiskyrusios druskos reagavo su 30 ml 2N NaOH ir tris kartus ekstrahuotos 25 ml dichlormetano.
Tada į ph6 DCM įpilta HCl (30 %) ir viskas išdžiovinta vakuume
-įpilti acetono, kaitinti ir užšaldyti, balti milteliai filtruoti.
-į 7 g miltelių įpilkite 2,5 ml distiliuoto vandens, pašildyto, kad ištirptų
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
o kodėl reikia būtent l-vyno rūgšties, pažiūrėjau į šaltinį, ar man reikia d-vyno rūgšties?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
t. y. norite pasakyti, kad l-vino rūgštis nusodina l-metą druskos (tartrato) pavidalu, o d-metas lieka tirpale kaip bazė?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tai, ką aprašėte, taikoma procedūrai, kai naudojama D-R, kur R yra karboksirūgštis, priešingai nutinka, kai naudojama L-R, ir tai yra tai, kas aprašyta vaizdo įraše.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-tartrikas nusodins L-tartratą D produktas(y)😤🤑

D-tartratas nusodins D-tartratą L produktas(n):sick::sick:

Bet kurį iš jų panaudosite, jie vis tiek bus atskirti, ar ne?

Be to, nežinojau, kad dirbate su raceminiu produktu, kuris niekada neišaugins "skeveldrų".
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
aš taip pat vadinu šią temą nesąmone. kaip žmogus, kuris yra pakankamai daug dirbęs, tai nėra, kaip tai daroma. nematau jokių nuorodų į freoną ir acetoną, ta dalis apie acetoną užšaldė 2 savaites (wtf, tai nesąmonė? kaip kad dėl to šalta ilgiau? stfu), be to, ta dalis apie amfetaminą hcl pabaigoje mane supykdė. niekas negamina amfetamino hcl xytls. aš gyvenu nuo tada, kai PPA buvo legalus, ir pagaminau nemažai pakaitinių amfetaminų, o viena pirmųjų mano nesėkmių buvo bandymas dujomis sumažinti PPA per rp/i, dar vadinamą amfetaminu, ir galiu pasakyti, kad taip nebūna. visada gausite higroskopinį junginį, kuris plokštelėje virsta geltona dėmele.

Norite didžiausių gabalėlių? rektifikuojate iš vandens. norite greičiausių gabalėlių, naudojate acetoną ir freoną/hcl. pastarasis būdas yra tai, kaip jie galų gale su juo sukasi MSM. tiesiog sakau. metas bet kokiu atveju yra bjaurus.

kažkaip žmonės, kurie valdo šį puslapį, naudoja tam tikrą tikslinę kampaniją, kad įdarbintų žmones, ir man atrodo, kad tai yra negerai. kaip buvusiam "avilio", "zonų", "WD" ir kt. modui, kažkas šioje grupėje nėra visiškai teisinga. ji egzistuoja viduryje Uncannyville. jūs buvote įspėti. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Priklauso nuo jūsų HCl dujų. Jei naudosite drėgną HCl, gausite laužą. Vis dėlto, amph*HCl ne tokia jau dieviška idėja. Tai gerai žinomas faktas.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Aš tai padariau. Galite įsitikinti, kad jo plonas ant lėkštelės ir jis visiškai išdžiūvo iki trapios kietos medžiagos, palikus lėkštelę ant 70C įkaitinto spausdintuvo lėkštelės. Tačiau didžioji jo dalis buvo permatomas granuliuotas vaškas, ir būtent tokios formos jis praleidžia didžiąją laiko dalį.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ačiū visiems už patarimus, bet, tiesą sakant, nė vienas iš jų neveikia (išskyrus UV metodą), šiems eksperimentams skyriau 2 savaites ir paaiškėjo, kad kristalai išeina tik tada, kai atliekama rekristalizacija iš metanolio. Taigi, vaikinai, prieš ką nors patardami, patys įsitikinkite, kad tai veikia, o ne kopijuokite iš interneto ir įklijuokite čia, viso gero.
 
Top