A kifogások nagy listája - a vegyi anyagok legális felhasználása

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Kicsit egyszerű, de muszáj hozzátennem:

Lúg - Szappant készítesz.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Úgy tűnik, hogy a szappankészítés a legegyszerűbb kifogásunk ennyi mindenre, néhány laboratóriumi berendezésre is.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ha egy keresett vegyi anyagnak van Wikipédia-szócikke, akkor ott megtalálhatja a jogi felhasználási eseteket!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Nos, a legális felhasználásoknak nem feltétlenül kell polgári felhasználásoknak lenniük, lehet egy hihető hobbiprojekt is, például világító festék előállítása, vagy valamilyen ártalmatlan gyógyszer vagy színezék szintetizálása. Úgy értem, ha van a garázsodban egy kipufogódob a polcokon különböző vegyszerekkel, akkor nincs értelme azt állítani, hogy ipari típusú oldószereket állítasz elő.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Szükségem lenne egy ürügyre, hogy 2,5-dimetoxi-benzaldehidet rendeljek az USA-ba, vagy ez viszonylag biztonságos? Vagy jobban járok, ha magam szinkronizálom valami másból?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Milyen vegyi anyagok használhatók sötétben világító festékekhez? Ez remek ürügynek hangzik :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

A NileRed természetesen videót is készített erről. Sok jó vegyszerre van szükség.

De tényleg szükségem van egy jó hobbikémikus kifogásra a nitroetán és a nitrometán számára. Valaki?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tudom, hogy a körömlakklemosóban használják, amelyet a körömstúdiók használnak.

Tudom, hogy a körömstúdiók nyugodtan megrendelhetik.

Vagy körömfestékekről volt szó? Mindenképpen körömstúdióval kapcsolatos! Talán ez segít, ha valaminek utánanézel az interneten.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ops. Nincs saját körömstúdióm :).
Nem, én inkább a hobbisták kifogásaira gondoltam. Mint például: "Ó, hobbikémikus vagyok, és *milyen legális anyagot próbálok előállítani, aminek a szintéziséhez nitroetánra van szükség*". És itt kis mennyiségű nitroetánra gondolok, nem dézsákra. Nincs hihető kifogás a nagy mennyiségű megrendelésre.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha, igen, persze :D Nos, talán te is keresztbe öltözött vagy, és...?? Nem viccelek...

Nitrometánt használnak versenyautókhoz, fogadok, hogy távirányítású versenyautókhoz is lehet használni!!! Nekem eléggé hobbistának hangzik...
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Tudom, hogy a körömstúdiók számára körömkefék tisztítására használják, idk, ha ez másfajta ecsetekre is vonatkozhat, ha esetleg van néhány régi festőecseted, amit már régóta szeretnél megtisztítani?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanol. 190 proof everclear dzsungellé készítéséhez. Ez azonban adott.
Nitrátok. Lőpor vagy műtrágya.
nátrium-hidroxid, kénsav. lefolyótisztító.
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Bocsánat, ha ezt rossz területre írom... De lenne egy kérdésem. 2022 februárjában vezettem és használtam valami szart, ami nálunk van Romániában. Megállítottak a rendőrök és nyál drog tesztet kértek tőlem. A DRUG TEST nevű eszközt használták. Azt mondták, hogy amfetamint mutat. Ezért bevittek a kórházba vizeletvizsgálatra. Pozitív lettem AMFETAMIN és METHAMFETAMIN-ra. Most csak azt szeretném kérni tőletek, hogy segítsetek nekem... Van olyan recept nélkül kapható szabad vagy felírt dolog, ami hamis pozitivitást adhat erre a 2 ? ATM im Romániában de .ONION piacokon árulnak felírt papírokat.... Csak egy kis SEGÍTSÉGRE van szükségem...
Vigyázzatok magatokra, legyetek biztonságban és ne utoljára legyetek Okosak és ne vezessetek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Szia :)

Azt hiszem, a témáddal kapcsolatban jobb lenne egy külön hozzászólásban, így biztos lehetsz benne, hogy minden potenciális felhasználóhoz eljutsz, aki esetleg tudna segíteni.

Egyébként mit vettél korábban? Jól értem, hogy nem szedtél amfetamint vagy metamfetamint, de pozitív eredményt mutatott?
Ebben az esetben a termékek mindig lehetnek vágással megspékelve, és ez a vágás lehet más drog is.

Azt tudom, hogy eleve nem kellett volna vizeletvizsgálatot végezned..a probléma ezekkel a tesztekkel a pontosságuk, ezért a vérvizsgálat mindig a legjobb, mert az jobb és pontosabb értékeket mutat. Főleg, ha a rendőrségen tesztelnek, előtte mindig konzultálj az ügyvédeddel, hogy mindent megfelelően kezelj.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Melyek a legjobb jogi felhasználás

Kifogások a metilaminra ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

@G.Patton, sajnos tévedsz.

Valójában @Saulnak igaza van, a P2nP prekurzor néhány európai országban illegális.

Nem tudom részletezni, hogy mely országokban illegális, mivel túlságosan kitenném magam. De tudom, hogy legalább öt európai országban, ha meg kellene érteni ezt a prekurzort, akkor bűnösnek találnák az amfetamin drogok behozatalában, és bíróság elé kerülne, és börtönbe kerülne.

Üdvözlettel
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Tudom, hogy ez egy régi bejegyzés, de ha valaki más is kipukkad az amfetaminra, jó kifogás a Bupropion nevű gyógyszer, ez a Wellbutrin nevű antidepresszáns formájában kapható. Még könnyebben beszerezhető a Bupropion+Naltrexon kombó a "krónikus elhízás kezelésére" vagy a dohányzásról való leszokásra, MySimba márkanévvel.

@MadHatter
A nitroetánt és a nitrometánt is használják RC modellekben a "nitromotorokban", valami kisautók vagy mi a faszom az, amikkel versenyeznek az emberek, nyilván keresik ezt a löketet (nyilván idővel tönkreteszi a motort, bár?), a tényleges üzemanyagot nyilván 5:1 vagy nagyobb méretarányú modellekben használják. A legjobb lenne, ha találnál egy helyet, ahol versenyezhetsz ezekkel a dolgokkal, és hobbiból csinálnád, lefogadom, hogy ez olyan, mint Európában a golyókkal... lehet, hogy nincs engedélyed, de ha egy lövészklubhoz tartozol, akkor nem gond, ha kapsz egy ládát.... Nitroetán láttam szerepel a márkanév NIPRON mint üzemanyag-adalék és mint motor-tisztító és vízkőoldó szer... a legtöbb nitro vegyületek lehet használni, mint oldószer bármilyen furcsa okból feltételezem...

@Methylamine
Rovarirtószer gyártás... NMP oldószer gyártása... Többféle mezőgazdasági felhasználás...
A metilamin önmagában nehéz lehet. Attól függően, hogy milyen oldószert használsz a metilamin feloldásához, más vegyületet kapsz, ezért a helyedben megnézném, hogy a metilamin oldatait hogyan hívják, és aztán mire használják, így valószínűleg sokkal nagyobb listát kapnál, és sokkal könnyebben tudnál onnan választani magadnak egy kifogást.
 
Top