Question KÉRLEK SEGÍTSÉGET!!! nyilvános jogi kérdések :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Azt hiszem, valaki hívta a zsarukat, mert hallottam, hogy valaki drogot említett egy híváson, és láttam 3 rendőrautót nem sokkal később, így olyan gyorsan elmentem, ahogy csak tudtam (anélkül, hogy úgy néznék ki, mint egy totális crackhead), de kiborultam, és ott hagytam a zacskót a helyszínen, és ik ujjlenyomatok és valószínűleg maradványok vannak rajta. im annyira megijedtem. wtf do i do????

Lehet, hogy csak paranoiás vagyok, mert hallucinációim voltak, mire hazaértem, de azt hiszem, valószínűleg elcsesztem.
Ismert használó vagyok a környékemen (nem jég, de más cuccok).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Egyszer megúsztam egy marihuána vádat (valójában kétszer is), mert a pénztárcámban volt a zacskó, ahová a dollárok kerülnek. És kezdetben nem látták. Amikor a rendőrségre értünk, és megtalálták, a csomagtartóban volt, de nem volt elszámolva, így nem volt birtoklási lánc. A másik alkalommal azt mondtam nekik a bíróságon, hogy független vizsgálatot szeretnék, és nem tudtak előállni vele. Gyanítottam, hogy ez lesz a helyzet, mert a rendőr megjegyezte, hogy milyen jó volt ( ez körülbelül 1998-ban volt, mielőtt a magas minőségű marihuána bőséges volt), és ő volt a seriff fia, akiről tudtam, hogy füvet szívott, mielőtt rendőr lett.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Imádom a KORRUPCIÓT!!!
Nincs jobb a korrupciónál!)!
Változtass a gondolkodásodon, keresd a korrupt tisztviselőket magas körökben, légy *Maecenas*.
És alkossátok meg a saját szabályaitokat!)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Nem hiszem, hogy emiatt álmatlanul aludnék. Szerintem az egyetlen ok, amiért egyáltalán kopogtatnának az ajtón, az az, ha próbaidőn van, és az egy vizeletvizsgálat lenne. Nem sok bizonyíték van ellened.
 
Top