Question KÉRLEK SEGÍTSÉGET!!! nyilvános jogi kérdések :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Azt hiszem, valaki hívta a zsarukat, mert hallottam, hogy valaki drogot említett egy híváson, és láttam 3 rendőrautót nem sokkal később, így olyan gyorsan elmentem, ahogy csak tudtam (anélkül, hogy úgy néznék ki, mint egy totális crackhead), de kiborultam, és ott hagytam a zacskót a helyszínen, és ik ujjlenyomatok és valószínűleg maradványok vannak rajta. im annyira megijedtem. wtf do i do????

Lehet, hogy csak paranoiás vagyok, mert hallucinációim voltak, mire hazaértem, de azt hiszem, valószínűleg elcsesztem.
Ismert használó vagyok a környékemen (nem jég, de más cuccok).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Valószínűleg azt is fontos megjegyezni, hogy én láthatóan tépelődtem. megállás nélkül száraz voltam, nagyon erősen izzadtam, és úgy néztem ki, mint a szar (mert az voltam).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Milyen jogi problémák merültek már fel?
Nem kell előre aggódni.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
nincs még így ur igaza ^^;

im csak ideges vagyok, mert lehet, hogy az ujjlenyomatok alapján azonosítanak.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Melyik országról beszélünk az Egyesült Királyságról. Nagyjából ugyanolyan típusú jogrendszerünk van. Ez a táska, amit otthagyott, eltűnt, amikor visszajött? Mennyi volt a táskában? Azt hiszem, ha mindent tagadna, akkor lehetetlen lenne büntetőeljárást indítani. Az egyetlen személy, aki bajba sodorhatja, az maga. Ne mondjon semmit a rendőrségnek, és akkor megússza a büntetését. Nő vagy férfi?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
im az USA-ban. i havent elhagyta a házam azóta, így idk ha még mindig ott. a táska volt elég üres, talán egy kis maradék. im egy nő. lenne még mindig lehetetlen még ujjlenyomatok?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Volt már letartóztatva? Melyik államban van. Ön véletlenül kémikus.
ha még soha nem tartóztatták le az USA-ban, akkor nagyon valószínűtlen, hogy megvannak az ujjlenyomatai, és még kevésbé valószínű, hogy az ujjlenyomatok egyáltalán láthatóak a táskán.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Ráadásul csak tántorogtál egy csomó mindent? Ha bármilyen színű lennél, kivéve a fehéret, akkor nehéz lenne most letartóztatni téged. Ha ez Kaliforniában van, még én is képviselem magát, de én mondom, hogy jól van. Hacsak nem egy gyönyörű fehér lány vagy, akkor nagy bajban vagy, lol.
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
annak bonyolult ill pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
és igen, én láthatóan kiborultam, és egy ponton sokat hánytam. ázsiai + fehér keverék, de im tan így :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Ha nem találnak illegális anyagokat a táskájában, akkor nem lesz probléma. Soha nem tudhatod, miért hánytál, talán megmérgeztek. Javaslom, hogy aludjon egy jót, szedjen vitaminokat, és paranoia nélkül értékelje a helyzetet. A jövőben pedig óvatosan bánj a nehéz drogokkal, azokkal szórakozásnak kell lennie, nem pedig problémának.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ur igaza van, ill megpróbálok nem aggódni emiatt. thank u sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Ha nem látták, hogy a táska az Ön birtokában van, majd azonnal megszerzik azt anélkül, hogy levennék róla a szemüket, nem tudnak olyan birtoklási láncot felmutatni, amely egyértelműen Önhöz vezet. Ha még soha nem tartóztattak le, akkor nincs meg az ujjlenyomatod. Ha igen, akkor vettek ujjlenyomatot? Nem varázsütésre vannak náluk. A kábítószerrel kapcsolatos vád alacsony, és valószínűleg nem pazarolnák az idejüket egy 1)2g-nál kevesebb kábítószerrel kapcsolatos vádra, államtól függően) még akkor sem, ha azért jönnek, hogy zaklassanak, légy biztos benne, hogy az ügy nem egy slam dunk, és ez egy alacsony vád. Ha semmit sem ismersz el, akkor nincs semmijük. Kiosztottál egy tucat szendvicset hajléktalanoknak, az egyikük utólag az üres zacskóban drogot tartott. Ez nem a maga problémája. Lehet, hogy hazudnak, és azt mondják, hogy látták magát, vagy van egy videófelvételük. Most nem válaszolsz a kérdésekre.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Egyszer megúsztam egy marihuána vádat (valójában kétszer is), mert a pénztárcámban volt a zacskó, ahová a dollárok kerülnek. És kezdetben nem látták. Amikor a rendőrségre értünk, és megtalálták, a csomagtartóban volt, de nem volt elszámolva, így nem volt birtoklási lánc. A másik alkalommal azt mondtam nekik a bíróságon, hogy független vizsgálatot szeretnék, és nem tudtak előállni vele. Gyanítottam, hogy ez lesz a helyzet, mert a rendőr megjegyezte, hogy milyen jó volt ( ez körülbelül 1998-ban volt, mielőtt a magas minőségű marihuána bőséges volt), és ő volt a seriff fia, akiről tudtam, hogy füvet szívott, mielőtt rendőr lett.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Imádom a KORRUPCIÓT!!!
Nincs jobb a korrupciónál!)!
Változtass a gondolkodásodon, keresd a korrupt tisztviselőket magas körökben, légy *Maecenas*.
És alkossátok meg a saját szabályaitokat!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Nem kell aggódnia. A kábítószerek használata nem illegális. Ha megtalálják a táskádat ujjlenyomatokkal, az nem jelent semmit, mert mindig valaki becsaphat, ha beletesz valamit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
A kábítószerek használata illegális
2925.31. szakasz - Káros bódító szerekkel való visszaélés
(A) A törvényes kutatási, klinikai, orvosi, fogászati vagy állatorvosi célokat kivéve, senki sem szerezhet, birtokolhat vagy használhat káros bódítószert azzal a céllal, hogy mámort vagy hasonló élettani hatást idézzen elő.
(B) Aki ezt a szakaszt megszegi, bűnös az ártalmas bódítószerekkel való visszaélésben, ami első fokú vétség. Ha az elkövetőt korábban már elítélték kábítószerrel való visszaélés bűncselekményéért, a káros bódítószerrel való visszaélés ötödrendű bűncselekmény.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Oké, oké. Ha te mondod. Az én hibám.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Ez az egyik olyan dolog, ami attól függ, hogy hol van. Kaliforniában, Oregonban és Washingtonban az ártalomcsökkentést gyakorolják, így bár technikailag illegális, soha nem vádolják meg az embereket kábítószerrel való visszaéléssel. Más államokban valószínűsíthető indokként használják, hogy házkutatási parancsot kapjanak vagy nyomozást folytassanak, de általában a bíróság előtt ejtik az ügyet. Más államokban mindennel megvádolnak, amivel csak tudnak. Nem csak az államok, hanem a különböző joghatóságok is más-más politikát követnek.
 
Top