DMT és más triptaminszintetikus kérdések....segítségével...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ami ezt a szintézist illeti, mivel a termék darabjai vörösre változnak, nem lenne értelme, hogy ahelyett, hogy egyenesen KOH-oldatot adnánk hozzá, 5-7%-os ecetsavoldathoz adjuk hozzá - protonáljuk a DMT-t, majd zsírtalanítsuk a, nos, bármi működik, esetleg xilol (hexán nem működött nálam), majd szeparáljuk le, majd menjünk az alaphoz és extraháljuk a DCM-mel?
Aztán csinálj egy re-x-et heptánból? Aztán végül a fagyasztóba, mivel nem tudok sokáig negatív nyomást csinálni, mert hangos!

Az olaj, amit a re-x után kapok, nagyon bosszantó és a termék nagy része.

Vagy a fentiek - VAGY azt hiszem, hogy újrax azt valami mással, például alkohollal? Nem tudom, csak úgy tűnik, mintha nem sok minden történik a "workup", hogy megszabaduljon minden olyan szar, ami a DMT-t napok alatt vörösre változtatja, és kibaszott korszakokat vesz igénybe, hogy megszilárduljon egy olyan ragacs, amely nem akar "beállni" - kell lennie egy egyszerűbb módnak lol

Most nem vagyok egy szakértő kémikus, de néhány egyszerű elvet csinálok lol

Nekem is van egy csomó triptaminom, hogy vagy égjen, vagy sikerüljön, de nincs több nagyobb kísérlet, amíg nem tudom rendezni a kis léptékű most. Ez értelmetlen... pontosan ki kell dolgoznom, hogy mennyi heptánt mondanak az emberek, amikor azt mondják, hogy sok. Valószínűleg 20-40x annyi heptánt használok, mint amennyi olaj van a re-x-hez.

Továbbá nem vagyok tisztában azzal, hogy az olajat a heptánnal együtt hidegről melegítem fel, vagy a forró heptánt az olajra dobom, majd egy külön főzőpohárban elkezdem melegíteni és kevergetni?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Milyen defat? Nincs zsír, mivel nem növényi kivonat. Vagy egy koszos lábasban végzi a reakciót, ahol maradt egy kis étolaj?

Azt mondod, hogy pirosodik, ez normális, ha a szabadban hagyod.

DCM-mel extrahálod, majd a DCM-et a lehető legnagyobb mértékben elpárologtatod. Aztán adj ugyanabba a lombikba elég sok naftát/heptánt, mindent kevergetéssel, mind a DCM elpárologtatásával, és most hozzáadod az átkristályosító oldószert.

Most a forró naftádban van valami ragacs, ami nem akar feloldódni, azt a szart vagy leszűröd, vagy óvatosan kiöntöd a naftát, hogy ne öntsd ezt a ragacsot a folyadékkal együtt.

Miután ezt a cuccot kivetted és egy pohárba tetted, majd lefagyasztva kicsapódott az összes anyag, és az alján van egy kis sárga vagy fehér olaj, akkor használhatsz egy hekket. Öntsd ki a használt naftát egy tiszta üvegbe. Fogd az edényedet, most már naft nélkül, és hagyd egy kicsit megszáradni. Kapard le, és tegyél át mindent egy új főzőpohárba, melegítsd azt a főzőpoharat kevergetés közben, amíg dmt szagot nem kezdesz érezni, a maradék oldószer nagy része elpárolog ennyi idő alatt. Ezt a forró DMT folyadékot egy másik üvegedénybe öntheted, ahogy lehűl, fehér vagy enyhén sárga viasszá válik, lehűlés után lekaparhatod, és egy éles pengével finom port készíthetsz belőle.

A port csomagoljuk légmentesen záródó zacskóba, így nem fog pirosodni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Oké, igen, ennek mind van értelme.
Úgy értem, hallottam, hogy a reakcióból származó feldolgozásban zsírtalanításról beszéltek - tényleg furcsának találtam, de ugyanakkor Hamilton általában tudja, miről beszél - ahogy a vendégei is.
Ez furcsa - talán ő (az autodidakta kémikus, akivel interjút készítettek) nem a zsírtalanításra gondolt, és rosszul értette a kifejezést (ez egy autodidakta kémikus volt, de iv utánanézett a szintéziseknek, amikről beszélt, és nem volt bullshitter).

Akárhogy is, ez egy elég zseniális hack, amire nem gondoltam volna! Szóval ez a tiszta olaj, amit az alján hagyok, egyszerűen DMT, nyomokban heptánnal, amit nem tudok kiszedni belőle?

Továbbá rájöttem - miért a fenébe csinálom ezt egy ilyen masszívan túlméretezett RB-ben, ahol rengeteg hely maradt a levegő számára?....nem ideális, amit felismerek.

Továbbá NEM vettem észre, hogy folyamatosan keverni kell, nagyjából attól a ponttól kezdve, amikor a sárga "ragacsot" DCM-mel kivonja - ez befolyásolhatta a dolgokat.

És még 1 dolog - nagyon örülök, hogy naftát/heptánt mondtál, mivel a heptán elég drága ebben az országban (nem tudom, hogy ez azért van-e, mert csak n-heptánt találtam, vagy ez nem számít), de iv rengeteg friss, szárított naftát. Megértem, hogy nem ugyanaz a dolog - ne értsen félre, azonban megnyugtató tudni, hogy egy nyomásra még mindig használhatom ezt.

Oké, így sok dolgozni! Köszönöm a tippeket, komolyan.

A MiPT szintézis kudarc volt - nos, jobban mondva, a kidolgozás kudarc volt, de ostoba módon késő este próbáltam meg, miközben nem igazán gondolkodtam tisztán, de ugyanakkor tudtam, hogy ma jön egy vízvezeték-szerelő haha
Azt hiszem, maradjunk egyszerre egy dolognál!

Van valaki más is szembesül az ilyen STUPID forgatókönyvekkel? Valószínűleg csak én és a rossz tervezésem és az elbaszott életvezetésem miatt van ez.....
Ne értsetek félre, én SEMMIT sem engednék meg SENKINEK, hogy lásson bármilyen üvegárut vagy bármit, amit nem tudok a festőcuccaim közé tenni, ez csak az állandó ki- és elpakolás, elrakás, elrakás stb. stb. - Hamarosan egy nagyobb helyre költözöm, így talán még egy perma-labornak is lesz hely!
Mindenesetre csak egy kis bepillantás az életem butaságába! Ezért van szükségem a DMT-re és más pszichedelikus szerekre, mert minden más alkalommal, amikor a benzodiazepinek és az opiátok már lekerültek az asztalról, egyszerűen nem működik számomra.

Voltam néhány a legvadabb elvonások jön le ezeket a benzók és a része, hogy az utazás, ahol használtam pszichedelikus vs. a rész, ahol nem drasztikusan különbözik. Ez inkább egy olyan érzés, hogy úgy érzem, mintha valahogy visszaállítaná az agyamat - különösen a hosszabb utazások, úgy tűnik, hogy sokkal hosszabb utófényük van, de van valami a DMT-vel és a világokkal, ahová elvisz engem...

Valószínűleg 450g triptaminom maradt, és sokkal kisebb mértékben fogok dolgozni, amíg jobban ki nem találom... szóval rengeteg időm van a fejlődésre! lol!

Igazából arról akartam kérdezni tőletek valamit, hogy mikor fogyasztjátok az n,n-DMT-t. Valaki azt mondta nekem, hogy ó, nem találom olyan nagyszerűnek a dohányzást, és leírta, hogy nyitott szemmel ül.
Amikor DMT-t szívok, a rossz utazások akkor voltak, amikor elfelejtettem becsukni a szemem, és egyszerűen nem látok, vagy azt hiszem, látom, hogy a kezeim gyökerekké válnak, és ez mélyen nyugtalanító, de úgy találom, amint becsukom a szemem, sokkal kevésbé zavaró és ijesztő - jobb szó híján. Csak kíváncsi voltam a tapasztalataitokra!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Most jöttem rá, hogy azt kellett volna mondanom, hogy nem tudom, milyen szaga van a DMT-nek, ha
🤥
Valójában ez volt az, amit először észrevettem a triptaminnal kapcsolatban - hasonló műanyagos szaga van.
Az 5-meo-t vagy 5-meo-DMT szaga és íze is szar szagú és ízű? Iv szívott 5-MEO-DMT vissza, amikor az első RC eladó (aki alapvetően csak árult shulgins termékeket) Kanadából, de ez valószínűleg olyan volt, mint 2005 vagy valami? Nem igazán emlékszem rá - nem emlékszem, hogy őrült vizuális volt, mint a DMT, ez 100% -os bizonyosság. Ez még azelőtt volt, hogy tudtam volna, hogy csak kivonhatod. lol.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ó, még egy dolog, bocs srácok...

Ha megpróbálom kisózni a szabadbázisú DMT-met aceton és fumársav segítségével, akkor a szennyeződéseket is magával húzza? Biztosan nem, ugye?

Nagyon szeretném kipróbálni a valószínűleg lassabban kezdődő szubkután injekciót, vagy akár a különbség a bőr alatti és az IM injekció között, de nyilvánvalóan fehérnek és tisztított tételeknek kell lennie, mielőtt ezt tenném....
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Emberem ne csináld ezt, csak vegyél harmalát vagy más maoi-t és egyél, ha lassabban kezdődő, lágyabb utazást szeretnél. Vagy egyél harmalas-t, és utána vegyél be kis dmt-t a vaping folyadékban feloldott dmt-ből egyenesen a vape-ból.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Miért nem? Személyes elfogultság az injekcióval szemben?
Nem akarom elkötelezni magam egy pharmhuasca-trip mellett, mert ez Looong, de történelmileg sokkal kevésbé tiszta drogok injekciózásához vagyok szokva - ó és sokkal veszélyesebb és függőséget okozó.
Ez egy ROA, ami TÉNYLEG érdekesnek tűnik....nem olvastad a shulgin jelentéseket? Vagy mások, mindaddig, amíg elég tiszta... ez lenne a fő aggodalmam, de ismét azt mondtam, hogy iv lőtt fel (izomba) néhány HORRIBLE utcai heroin az én időmben!
Im nem mondom, hogy bárki más csinálja, vagy elnéző, de ez az én preferált ROA.
Plusz nincs egy további molekula hozzáadása - ami végső soron megváltoztatná az érzést.
Valójában vettem egy szíriai rozskivonatot az eBay-en, és ezt vettem be a dohányzás előtt, de őszintén? Nem csinált semmit... és ez egy hírhedten idegesítő kivonat, amennyire én tudom. Sok zsír nyilvánvalóan (ezúttal ez zsír!)
Azt mondanám, hogy egy orális ROA a legkevésbé kedvencem.
Ezért akarom megtalálni a DET szintézisének módját a triptaminból reduktív amináción keresztül....it fantasztikus drognak tűnik!
Egyszer majd újra megpróbálom a MiPT-et....

Valószínűleg nem fogom kipróbálni az egyenes sózást, de a piros szarok közül néhányat sózni fogok, remélve, hogy megszabadítom a színétől.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Nem érvényes a gondolkodásom, hogy a növényi kivont DMT soha nem változott ilyen színűvé, amikor pontosan ugyanabba a kádba tették. Oké, nem a legjobb tárolási lehetőség, hacsak nem teljesen csomagolva van, de mégis, biztosan, ha ez vörösre változik, és a kivont anyag soha nem volt, akkor valamilyen szennyeződésnek kell lennie benne?
Vagy a szintetizált DMT csak azért reagál másképp, mert tisztább, és ezért talán kevésbé védett és kevésbé kötődik olyan dolgokhoz, mint a zsírok, mint a kivont anyag?
Csak furcsának tűnik, ennyi az egész...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ezért újra megpróbálkozom vele....

Tegnap este kezdtem el 10g triptaminnal. Végül a vízfürdőmben hagytam, de nem kapcsoltam be, majd bedugtam és egy konyharuhát tettem rá (szándékomban állt ma reggel leoltani).

Szóval lefeküdtem, elkezdtem elaludni és "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - a kibaszott tűzjelző folyamatosan szólt!!!

Feltételezem, hogy azonnal ki kellett volna oltanom, mert amikor ma reggel elmentem oltani, semmi sem történt?
Nem egészen biztos, hogy miért....so ha valaki felvilágosítana, az hasznos lenne.
Legutóbb a tűzjelző valóban megszólalt, amikor 35c-nél oltott - látva, hogy ez egy hő- és CO-érzékelő, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy miért hidrogén generáció (bár veszélyes, ha zárt - ami soha nem az), miért váltotta volna ez ki a tűzjelzőmet, VAGY ez csak véletlen és a tűzjelzőmet ki kell cserélni?
Legutóbb, amikor megszólalt, a vízfürdőben oltott, míg én egy másik szobában voltam DMT párologtatásával - így őszintén szólva nem biztos, hogy a DMT műanyag típusú gőze volt a füstérzékelőből a nappaliban lévő füstérzékelőből, VAGY ha a hidrogén generáció kiváltotta a konyhát. Nagyon furcsa, és most már párszor halálra rémített!!!

Másodszor - most csináltam meg az egész alapozást, a DCM hozzáadását és az extrakciót, és azt találtam, hogy az alapozás és a szeptikus tölcsérbe való hozzáadás után egy kis DCM-et adtam hozzá, és miután fejjel lefelé fordítottam és szellőztettem, a DCM (most sárga színű) cseppek mind az aljára süllyedtek, két réteget mutatva. Ugyanakkor a másik rétegben fehér darabok voltak, amelyek apró kristályoknak vagy emulziónak tűntek.
Tehát tovább adagoltam a DCM-et, és végül eljutottam arra a pontra, ahol úgy tűnt, hogy a DCM fejjel lefelé fordult - iv még soha nem láttam ilyet korábban, a DCM (amely most már egyáltalán nem volt sárga, és úgy nézett ki, mintha emulziót tartalmazott volna) a felső rétegben maradt.
Soha nem láttam még ilyet korábban, és ez összezavart engem - lecsapoltam az eredeti RM-et, ami megmaradt, egy "szeméttartályba", majd a furcsa, zsíros kinézetű DCM-et egy üres üvegbe, hogy desztilláljam és újra felhasználjam.

NEM tudom, mi volt az a fehér szar, ami a keverékben lebegett, amikor először hozzáadtam az alapot - nem voltam biztos benne, hogy ez KOH volt, amely részben összeomlott, és így nem akartam, hogy a végső DCM-ben, amely jelenleg keverés és egy aprócska kis hő alatt csökken.

Valamint, miért süllyedt a DCM kezdetben a szept. tölcsér aljára, majd a végén a tetejére?
Lehet, hogy a DMT felvétele a heptán-rexben megszabadulunk a szeméttől, ami "súlyt" ad neki, és ezért süllyed.
Lehet, hogy miután 3x25ml adagot adtam hozzá, nem volt DMT, amit ki lehetett volna húzni az RM-ből, és így csak a tetején ült?

Ez tényleg az első alkalom, hogy nagyon figyelek és jegyzetelek, hogy minden őszinte legyen.....

Szerintem az eddigi hozamom kb. 1% hahaha

El fogok jutni oda!

Még mindig kurva furcsának találom, hogy a DCM úgy indult, hogy az alsó réteg volt, aztán csak úgy abbahagyta a süllyedést és ráült a tetejére!!!

Akárhogy is, nagyon úgy néz ki, hogy a DCM befejezte az elpárolgást (ventilátorral és keveréssel), úgyhogy megyek re-x
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Oké, szóval olvastam egy kicsit a barátaim.....
Valaki azt kérdezte, hogy milyen zsírok lennének benne, miért kell a savanyítás után zsírtalanítási lépést csinálni?
Ezt találtam...


A triptamint, formaldehidet és nátrium-borohidridet tartalmazó reduktív aminációs reakcióban gyakran végeznek zsírtalanítási lépést a nem poláros szennyeződések eltávolítására, amelyek zavarhatják a reakciót vagy szennyezhetik a végterméket. Itt van egy részletes leírás arról, hogy miért van szükség erre a lépésre, és milyen típusú "zsírok" (nem poláris vegyületek) lehetnek jelen:

### Miért kell elvégezni a zsírtalanítási lépést:

1. **A nem poláris szennyeződések eltávolítása:**
- A szintézis során nem poláris szennyeződések, például nem reagált triptamin, bármilyen szerves melléktermék vagy az előző lépésekből származó maradékok lehetnek jelen. Ezek a szennyeződések befolyásolhatják a végtermék tisztaságát és hozamát.

2. **A termék tisztaságának növelése:**
- Ezeknek a nem poláris anyagoknak az eltávolítása biztosítja, hogy a kívánt terméket tisztább formában kapjuk. Ez különösen fontos az analitikai jellemzés és a későbbi alkalmazások szempontjából, ahol a nagy tisztaság döntő fontosságú.

3. **A reakcióhatékonyság javítása:**
- A reakciót esetleg zavaró anyagok eltávolításával javíthatja a reduktív aminációs folyamat hatékonyságát és szelektivitását. A nem poláris szennyeződések néha inhibitorokként viselkedhetnek, vagy reakcióba léphetnek a köztitermékekkel, ami mellékreakciókhoz vezethet.

### Milyen "zsírok" lehetnek jelen:

1. **Reagálatlan triptamin:**
- Maga a triptamin viszonylag nem poláris, és előfordulhat, hogy nem reagál teljesen a formaldehiddel. A fennmaradó triptamin nem poláris szennyeződésnek minősül.

2. **Organikus melléktermékek:**
- A reduktív aminálás során a mellékreakciók során különböző szerves melléktermékek keletkezhetnek. Ezek a melléktermékek lehetnek nem poláris jellegűek, és a célamin tisztításához el kell távolítani őket.

3. **Maradék oldószerek:**
- Ha a szerves oldószereket (például a triptamin oldására vagy a reakció elősegítésére használtakat) nem távolítják el teljes mértékben, akkor hozzájárulhatnak az elegy nem poláris tartalmához.

4. **Közbülső vegyületek:**
- A reakció során képződő köztes vegyületek, amelyek nem alakulnak át a kívánt végtermékké, szintén lehetnek nem polárisak. Például a részleges redukciós vagy kondenzációs lépések során képződött köztes vegyületek lehetnek nem polárisak, és ezeket ki kell vonni.

### Tipikus Defat eljárás:

- A zsírtalanítási lépés során a reakcióelegyet általában nem poláros oldószerrel, például hexánnal, petróleuméterrel vagy hasonló oldószerrel mossák.
- A nem poláris oldószer szelektíven oldja és extrahálja a nem poláris szennyeződéseket a reakcióelegyből, a polárisabb terméket a vizes vagy poláris szerves fázisban hagyva.
- Az elválasztás után a nem poláros réteget (amely a szennyeződéseket tartalmazza) el kell dobni, a poláros réteget (amely a terméket tartalmazza) pedig további feldolgozás és tisztítás céljából meg kell tartani.

Összefoglalva, a triptamin reduktív aminálása során a formaldehiddel és nátrium-borohidriddel végzett zsírtalanítási lépés végrehajtása döntő fontosságú a nem poláris szennyeződések eltávolítása szempontjából, ezáltal növelve a kívánt termék tisztaságát és hozamát. A nem poláris "zsírok" ebben az összefüggésben elsősorban a nem reagált kiindulási anyagokat, a szerves melléktermékeket, az oldószer-maradékokat és a reakció során képződő köztes vegyületeket foglalják magukban.

Oké, nem fogok hazudni... megkérdeztem a chatGPT-t, és amikor először kiköpött egy választ, azt hittem, hogy hülyeségeket beszél, mert arról beszélt, hogy a zsírok elbaszhatják a reduktív aminációt, azonban, amikor tovább olvastam - volt néhány pontja... ami jogos volt.
Ez olyasmi, amit szeretnék kipróbálni, hasznos lenne, ha nem lennék az egyetlen fickó a világon piros DMT-vel! Haha, a dolog az, hogy még mindig SPANKS minden extrahált DMT iv valaha extrahált. Úgy tűnik, sokkal erősebb, de mégis - miért megy pirosra, amikor ez nem olyasmi, amit általában jelentenek.
Van még több is, így lehet, hogy csak az első rxn volt, de mégis chatGPT tett néhány pontot...

Én is hallottam, hogy egy interjú Hamilton tette tbf! Ha
 
Top