Suur vabanduste loetelu- kemikaalide seaduslikud kasutusalad

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Natuke lihtne, aga ma pean seda lisama:

Lye - te valmistate seepi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tundub, et seebi valmistamine on meie lihtsaim vabandus nii palju, ka mõnede laboriseadmete jaoks
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kui otsitava kemikaali kohta on olemas Vikipeedia artikkel, siis leiate sealt ka õiguslikud kasutusjuhud!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Noh, seaduslikud kasutusalad ei pea olema tsiviilotstarbelised, see võib olla ka usutav hobiprojekt, näiteks pimedas helendava värvi tootmine või mõne ohutu ravimi või värvaine sünteesimine. Ma mõtlen, et kui teil on garaažis suitsuahju, mille riiulitel on erinevaid kemikaale, siis pole mõtet väita, et te valmistate tööstuslikku tüüpi lahusteid.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Kas mul oleks vaja vabandust, et tellida 2,5-dimetoksübensaldehüüdi USAsse või on see suhteliselt ohutu? Või on mul parem, kui ma sünteesin selle ise millestki muust?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Milliseid kemikaale saab kasutada pimedas helendavate värvide valmistamiseks? See kõlab suurepärase ettekäändena :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

NileRedil on selle kohta loomulikult video. Palju häid kemikaale vaja.

Aga ma vajan tõesti head hobikemikaali vabandust nitroetaani ja nitrometaani jaoks. Keegi?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ma tean, et seda kasutatakse küünelakieemaldajas, mida kasutavad küünestuudiod.

Ma tean, et küünestuudiod võivad seda muretsemata tellida.

Või oli see küünevärv? Kindlasti küünestuudioga seotud! Ehk aitab see, kui midagi internetist otsida
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ops. Ma ei oma küünestuudiot :).
Ei, ma mõtlesin pigem hobikunstnike vabandusi. Nagu: "Oh, ma olen hobikemik ja üritan valmistada *mingit legaalset ainet, mille sünteesimiseks on vaja nitroetaani*". Ja ma mõtlen väikeseid koguseid nitroetaani, mitte vaateid. Suuremahuliste tellimuste puhul ei ole mingit usutavat vabandust.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha jah, eks :D Noh, äkki oled sa ristiisik ja...?? Ei nalja...

Nitrometaani kasutatakse võidusõiduautode jaoks, ma kihla vedan, et seda saab kasutada ka kaugjuhitavate võidusõiduautode jaoks!!! Kõlab minu jaoks päris hobi...
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ma tean, et küünestuudiotele kasutatakse seda küüneharjade puhastamiseks, idk, kas see võiks kehtida ka muud liiki pintslite puhul, kui teil on võib-olla mõned vanad värvipintslid, mida olete tahtnud puhastada?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanool. 190 proof everclear džungelmahla valmistamiseks. See on küll antud.
Nitraadid. relvapulber või väetis
naatriumhüdroksiid, väävelhape. kanalisatsioonipuhasti.
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Vabandust, kui ma kirjutan seda vales valdkonnas... Aga mul on küsimus. Veebruaris 2022 sõitsin ja kasutasin mingit paska, mis meil Rumeenias on. Mind peatas politsei ja palus teha sülje drog test. Nad kasutasid seadet nimega DRUG TEST. Nad ütlesid, et see näitab amfetamiini. Nii et nad viisid mind haiglasse uriinitesti tegemiseks. Mul leiti AMFETAMIINI ja METHAMFETAMIINI suhtes POSITIIVNE. Nüüd tahan ma ainult teid paluda, et te aitaksite mind... Kas on mingi käsimüügist vaba või ettenähtud asi, mis võiks anda valepositiivse selle 2 ? ATM im Rumeenias aga .ONION turgudel müüakse ettenähtud pabereid... Ma lihtsalt vajan natuke ABI...
Hoolige kõik olge ohutud ja mitte viimased olge SMART ja ärge sõitke
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei :)

Ma arvan, et teie teema puhul oleks parem eraldi postitus, et te saaksite veenduda, et jõuate kõigi potentsiaalsete kasutajateni, kes võiksid olla abiks.

Igatahes, mida sa enne võtsid? Kas ma saan sinust õigesti aru, et sa ei võtnud amfetamiini või metamfetamiini, kuid see näitas positiivset tulemust?
Sellisel juhul võivad tooted alati olla pitsitatud lõikega ja see lõik võib olla ka muud narkootikumid.

Mida ma tean, on see, et sa ei oleks pidanud üldse uriiniproovi tegema..nende testide probleem on nende täpsus, seega on alati parimad vereanalüüsid, kuna need näitavad paremaid ja täpsemaid väärtusi. Eriti kui saad politsei poolt teste teha, konsulteeri alati enne oma advokaadiga, et kõik oleks korrektselt tehtud.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Millised on parimad õigusliku kasutamise

vabandused metüülamiini jaoks ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

@G.Patton, kahjuks te eksite.

Tegelikult on @Saulil õigus, lähteaine P2nP on mõnes Euroopa riigis ebaseaduslik.

Ma ei saa minna üksikasjalikult, millistes riikides on see ebaseaduslik, sest ma paljastaksin end liiga palju. Aga ma tean vähemalt viis riiki Euroopas, kui teid mõistetakse selle lähteainega, siis leitakse teid süüdi amfetamiini narkootikumide importimises ja teid saadetakse kohtusse ja vangi.

Lugupidamisega
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma tean, et see on vana postitus, kuid kui keegi veel poppab amfetamiini jaoks, on hea vabandus ravim Bupropion, see on saadaval antidepressandina nimega Wellbutrin. Veelgi lihtsamalt on saada Bupropion+Naltrexone kombot "kroonilise rasvumise raviks" või suitsetamisest loobumiseks, kaubamärgi MySimba.

@MadHatter
Nitroetaan ja nitrometaan on mõlemad kasutusel RC mudelites "nitromootorites", see on midagi väikestest autodest või mis kuradi need on, millega inimesed võistlevad, ilmselt otsitakse seda tõukejõudu (ilmselt hävitab see mootorit aja jooksul siiski?), tegelikku kütust kasutatakse ilmselt 5:1 või suuremate mõõtkavade mudelites. Parim variant oleks leida koht, kus saab neid asju võistelda ja võtta see hobiks, ma arvan, et see on nagu kuulidega Euroopas... sul ei pruugi olla luba, aga kui kuulud mõnda laskeklubisse, siis ei ole probleem saada kase... Nitroetaani olen näinud kaubamärgi NIPRON all loetletud kütuse lisaainena JA ka mootoripuhastusvahendina ja katlakivieemaldajana... enamus nitroühendeid võiks kasutada lahustitena mis iganes imelikul põhjusel ma oletan...

@Metüülamiin
Pestitsiidide tootmine.. NMP lahusti tootmine... Mitmesugused põllumajanduslikud kasutusalad..
Metüülamiin iseenesest võib olla raske. Sõltuvalt sellest, millise lahustiga metüülamiini lahustad, saad erineva ühendi, nii et sinu asemel vaataksin, kuidas metüülamiini lahuseid nimetatakse ja siis, milleks neid kasutatakse, nii saad ilmselt palju suurema nimekirja ja suudad sealt palju lihtsamalt endale vabandust valida.
 
Top