Suur vabanduste loetelu- kemikaalide seaduslikud kasutusalad

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ma ei olnud kindel, kuhu seda postitada, kuna Pinkman House'i ei ole enam olemas. Ma proovin siin.

Niisiis olete tellinud mõningaid kemikaale väikestes kogustes ja teil on olnud ebaõnne, et need on jäänud impordikontrolli või tolli kätte. Kui sa tellisid suuremaid koguseid, siis oled ilmselt perses, mida iganes sa ütled, aga ütle, et sa proovid uut marsruuti või uut sünteesi hobikogustega- või ütle, et sa Oled hobikoguja. Siis ilmselt küsitakse, milleks need on. Aeg on suur nimekiri nõrkadest vabandustest!

Ma alustan:

Fenool- "Ma teen paratsetamooli. See on väga lõbus ja mitte ebaseaduslik. Samuti olen ma hobikunstnik ja ma ei võtaks seda kunagi alla ega annaks seda kellelegi teisele."
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Samuti saate siin postitada kemikaale, mille kohta taotlete head vabandust. Ma alustan ka siin:

Naatriumnitrit
Naatriumborhüdriid
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
saab kasutada pleegitamiseks või pleegitusvahendi tootmiseks, seda kasutatakse ka autode vesinikuelementide uurimisobjektina.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Jah, kuigi selleks on liiga palju kättesaadavaid õiguslikke alternatiive. Ma arvan, et parimad vabandused on need, kus te tunnistate, et te lollitate keemiaga, kuid teete kahjutuid katseid.

Aga naatriumnitriti kohta leidsin, et seda kasutatakse lõhnaainetena kalade peibutites. Seda müüakse USAs nii.
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Suurepärane kännu eemaldaja. Puurige nimetatud kännu sisse augud. Valage aukudesse nitraat. Valage süttimisvedelikku sisse/ peale. laske 10 minutit leotada. Süüta see ämm. Kännud on hommikuks üsna lagunenud. Loputage ja korrake.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

See toimiks nitraatide puhul jah. Enamasti kaaliumnitraat. Aga see oli nitrites.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Oh, ja siis on veel lõhnakeemia, alkoholide esterdamised.
Kontsentreeritud väävelhape (katalüsaator)
äädikhappeanhüdriid

võiks mõlemad kasutada erinevate lõhnade valmistamiseks mitmesuguste alkoholide atsetüülimise teel. Näiteks bensüülalkohol, mis tekitaks virsiku lõhna. Samuti võiks sellega valmistada banzaldehüüdi.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
metüülamiini alus

ja see võib olla rumal, aga ma pean selle panema:

p2p

kas me saame teha sarnase niidi, kuid klaastarvikutega?

miks ma tahaksin rotovap
miks ma tahaksin 10000ml rb kolbi jne.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Vabandust, ma arvan, et P2P on lõpptootele liiga lähedal, et seda vabandada. Te võiksite potentsiaalselt üritada väita, et tegemist on parfüümikeemiaga, kuid keegi ei ostaks seda.

Rotovap on täiuslik masin paljude keemiliste ainete jaoks. Sa peaksid lihtsalt kedagi uskuma, et sul on raha, et osta 800 euro eest mänguasi oma süütu väikese hobi jaoks. Ma olen näinud hullematki - inimesed ostavad jalgrattaid, kingi ja suisa palju kallimalt.
10 L RB on küll üle jõu käiv. Raske seletada.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Bensaldehüüd, nitrobensaldehüüd: Indigo süntees: "Noh, ohvitser, ma olen alati arvanud, et värvainete süntees on SO huvitav!"

Tegelikult on värvained suureks vabanduseks. Kõik sõltub muidugi mastaabist.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Rotovap: te olete hobikunstnik ja teete mõnikord eeterlikke õlisid apelsinikoore, lavendli, piparmündi jne (te vajaksite ka vähemalt ühte Soxhlet ekstraktsiooni, et teha oma usutlus usaldusväärseks).
10L RBF: te ostsite selle garaažimüügist (kui olete USAs) või mingist interneti säästupoest mõne euro eest, sest te olete veinitegija ja see rbf teenib kääritamisel veinipallina.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
(Taotlus) - TMCP-Indole

Ei ole liiga palju infot selle kohta.. Nagu enamik keemiaid, mida ma tellin, on minu üldine vabandus "ma uurin ja arendan uut puhastusvahendit [või] botaanilist toitainet", kuid oleks tore teada, kas tmcp-indoolil on mõni muu kasutusviis
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Puhast indooli saab seletada haisvate teekottide valmistamisega, et tõrjuda aias rotte/mulle, kuid teie poolt küsitud ainel ei ole rohkem teadaolevaid kasutusalasid kui sünteetiliste kannabinoidide valmistamine, välja arvatud juhul, kui see haiseb sarnaselt indooliga ja teil on oma tagaaed, siis võite argumenteerida "saastunud indooli ostmise kohta molekulide vastu internetist", kuid see vajab ka täiendavat alibit.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
See lõhnab kindlasti veidralt.. nagu vana uriini lõhn lol. Hea teada, et ma pean selle kohta targem olema, aitäh!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Hiinas tellides ei küsita nad tegelikult palju - võite tellida kliendi nimel eraisikuna keemiatoodete jaemüüjana. Töötas minu jaoks, ma olen saanud pakkumise kohe
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
kas kellelgi on kena vabandus p2np? ja mida võiks politsei teha, kui mul ei ole kena vabandust, selle seaduslik, nii et nad ei tohiks nii palju teha, kas nad peaksid? tänan teid.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Üldiselt ei ole tegelikke vabandusi lõpptootele nii lähedaste lähteainete kohta. Isegi Wikipedia ei leia P2NP-le muid kasutusviise kui amfetamiinide valmistamine.

Ja isegi kui see ei ole ebaseaduslik... kui mõni tolliametnik näeb P2NP saadetist eraisikule, siis ma arvan, et nad võtavad ühendust politseiga, et teostada selle isiku ruumides läbiotsimine, algatada jälgimine või panna ta jälgimisnimekirja.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
p2np on ebaseaduslik.
juriidiliste esemete puhul ei luba ükski advokaat taustateabe kontrollimist või läbiotsimismäärust juriidilise toote kohta.
ostate rahvusvahelise .
Muide, tolliametnikel on käed rüpes ebaseadusliku kauba kontrollimisest . piiridel .
 
Last edited:
Top