Amfetamiin P2P-st (fenüül-2-propanoon)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
tere yusuf mis on viimane staatus ? kas te saate valmistada metamfetamiini ?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Tere, ma proovisin seda keeta, kuid see ei töötanud pärast 5 katset, ma ei õnnestunud, kuid kui ma tegin amfetamiini, see töötas, ma mõtlesin, kui minu p2p oli probleem, kuid ma mõõtsin keemistemperatuur ja see oli õige p2p, kuigi mul on video tegemise met selgelt,ja ma järgisin seda, kuid ma ei saanud midagi....
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Kas te tegite n-formüülamfetamiini hüdrolüüsi naoh+metanooliga või tegite hüdrolüüsi happega?
Kas te saate palun postitada lühikese sünteesi, kuidas te tegite p2p-st amfetamiini? (koos reaktsiooniaja ja temperatuuriga palun)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ma ei teadnud, et baseeritud mida võimalik NaOH+metanooliga ?
nii et sa tahad öelda, et pärast seda, kui sa keedad oma N-formi kahe tunni jooksul HCl-ga, oled sa baseeritud NaOH+metanooliga ?
ei saa sellest aru ???
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
kui palju Naoh te kasutate 100ml N-formy jaoks
ja kui palju metanooli kasutate Naohi lahustamiseks ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

see ei ole mõtet üldse pärast me saime ph14 kui lisame kui hape uuesti oma ph langeb tagasi 1 ka kui me lisame metanooli ph langeb uuesti

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

sorry edit ei ole võimalik
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
tere, segasin 40 mlp2p, 100 ml etanooli, 25% ammoniaaki 200 ml, alumiiniumfooliumi, 20 grammi, amalgaami jaoks, kuumutasin reaktsiooni 3 tundi temperatuuril, 69-80 kraadi. pärast seda filtreerisin ja sain valge õlivaba põhikihi, 25 grammi, tegin amfetamiini, segades õli atsetooniga ja tilgutasin väävelhapet kuni ph6, ja panin külmkappi, ja sain 8 grammi valget pulbrilist sadet pärast kuivatamist ja kaalumist, aga kui ma ekstraheerisin amfetamiini vesilahusest, mida ma petrooleetriga eraldasin, sain ainult 1 grammi.... Ma arvan, et see on nii, sõbrad.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Hüdrolüüsi tegemisel on 2 võimalust, esimene on tavaline vana kooli viis HCL-happega, nii et n-formüülamfetamiin + 37% hcl ja keeta 2 tundi
Teine võimalus, mida hoitakse pimedas saladuses (ja ma ei tea miks????) on hüdrolüüs NaOH + metanooliga, nii et te valate n-formüülamfetamiini + NaOH lahust + metanooli sisse reaktsioonianumasse ja siis keedate seda 2 tundi ma arvan.

Aga keegi, kellel on kogemusi Hydrolisis NaOH + Metanooliga, peaks selgeks tegema ja selgitama, kuidas see tegelikult toimib
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

eile valmistasin lahuse 300ml metanooli + 35gr NaOH lahuse lahustamiseks kulub 3 tundi, kuid ma arvan, et see on niimoodi palju parem
Sest me vajame metanooli niikuinii hilisemas staadiumis . ja siis olete kindel, et lahuses ei ole vett jäänud.

aga ma arvan, et sul on ikkagi vaja HCl keeta koos N-formy'ga tho tundi.
minu järgmine katse on pärast keetmist HCl + N-formy kaks tundi eraldi ja põhistatud metanooli / NaOH seguga
ja ei mingit tolueeni, EI KUNAGI.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Sa ei kuula sõber, ma kirjutasin, et on 2 viisi Hydrolisis te jälle teete seda oma viisil, siis ebaõnnestub jälle!
Keeta N-formüül NaOH 50% lahusega + metanool, vahekorras 1:1:1, ja postita siia, kui on edu, et me kõik õpiksime sellest eksperimendist
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

kuidas valmistate NaOH lahust veega või metanooliga ette ?

Ma küsin ka enne, kui ma lisan NaOH lahuse N-formy'le, kas ma pean seda uuesti keetma, ja nad ütlevad, et mitte
Sest temp ei tohi olla kõrgem kui 60°c

Minu jaoks ei ole sellel mingit mõtet, aga siin öeldakse nii.
Ma isiklikult arvan, et need sünteesid saavad toimida ainult siis, kui lisame HCL gaasi lahusele.
aga seda on väga raske teha.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ma ei proovinud seda hüdrolüüsi viisil naoh+metanooliga teha, nii et peate ise katseid tegema
hcl gaasi ei ole vaja lahusele lisada, te otsite amf. sulfaati, mitte amf. hüdrokloriidi.
sa pead ainult kõigepealt tegema leukart (mida sa juba tegid), siis keedad n-formüüli kas hcl-happega VÕI naoh+metanooliga, et teha hüdrolüüsi
siis teha aurudestillatsioon lõppreaktsioonist ja voila teie puhas freebaas peaks olema olemas
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tere aurudestillatsiooni jaoks võtate lihtsalt musta vedeliku või lisate midagi muud
te ei võta välja vett, mida kasutate naoh ?
te lihtsalt auruga destilleerite kõike ?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Kas me võime kasutada petrooleetrit etüüleetri asemel?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

mul ei ole selle reaktsiooniga kogemusi
nii et kui te teete seda siis palun postitage siia foorumisse, et me kõik õpiksime
see süntees peab lõpuks ometi päevavalgust nägema, sest seda hoiti liiga kaua pimedas maa-aluses stseenis....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
p2p- amfetamiin
Kas on olemas mõni muu tõhus süntees?
Kas te võiksite jagada tõhusamat sünteesi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma kardan, et see on see amfetamiini jaoks. bensüülmetüülketoon sobib rohkem met
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Tere sõber, mis on teie põhjus, et te olete mures p2p-amfetamiini pärast, kas kirjanduses ei ole kirjanduses, et erowid ütleb, et p2p-amfetamiin võib toota 99% puhtust, kuigi see on ikkagi racemat, kas te saate selgitada.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Kas dietüüleetrile (Et2O) on olemas alternatiiv?
Kas DCMi võib kasutada?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ärge kasutage tolueeni, see ei tööta üldse .
Ma arvan, et auru sihtkoht on parim.
minu musta vedeliku üleminek helekollaseks vedelikuks.
kuid see võtab kaua aega ja minu esimene katse ei olnud nii hea.
Mul oli ainult natuke 100ml mustast vedelikust.

minu järgmine katse ma kasutan 3 kaela kolbi, ühendan oma pirnikujulise eraldussahvri sellega ja täidan veega.
aeglaselt, tilkhaaval, lisan vett kolbi, kus minu must vedelik asub.
iga kord, kui vesi ühendub musta vedelikuga, tekib auru .
see auru refluks ja koguneb silindrisse
 
Top