1-fenüül-2-propanooni (P2P) süntees dietüül(fenüülatsetüül)malonaadist

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Poisid, ärge langege püha refluksi kultusesse. Refluksimisel ei ole iseenesest mingit väärtust, välja arvatud illusioon millegi toimumisest, mida see tekitab.

H2SO4 ja oksaalhappega (parim), kuid fosforhappega ja peaaegu iga orgaanilise happega, nagu äädikhape või sipelghape või sidrunhape, saab peaaegu kvantitatiivse saagise, kui segu aeglaselt kahe tunni jooksul kuumutada kuni 95 °C-ni, hoida seda seal 30 minutit ja lasta seejärel jahtuda. Lisage väike kogus muud lahustit kui DCM (tolueen, ksüleen, eeter), sest orgaaniline hape võib välja kukkuda, mistõttu on soovitatav koguda ülevalt. Võib kasutada bensiini eetrit 40/60 ja seda ei ole palju vaja, kuid lõpuks saadakse KOLME kihti: Ülemine kiht on petrooleeter, milles on lahustatud P2P. Keskmine kiht on P2P koos Pet-Etheriga lahustatuna*. Ja allpool on happesegu (mida võib btw. probleemideta uuesti kasutada).

*Kõlab naljakalt, aga nii ongi: Nii Pet-Ether kui ka P2P lahustavad teineteist, kuid thex ei ole vabalt segunevad. Ja nii saabki kolm kihti, mis mind juba ammu kõrvuti hulluks ajas. Kuni ma sellest aru sain.......

200 g oksaalhappe dihüdraat
300 ml vett
100 ml H2SO4 37% (akuhape)
kõik oksaalhape ei lahustu - pole probleemi
Sellega saab töödelda vähemalt 200 ml 20230 punast õli
Tõeliselt tugevat segamist on vaja kogu aeg.
Vee ja happe segu võib uuesti kasutada.
Mitte üle 95 °C annab helekollase P2P otse ilma auru või muu destillatsioonita.
Kui kasutad sep-funnelit siis kõige parem eraldada niikaua kui see veel kuum on ja oksaal ei tilgu välja. või paned selle keeduklaasi sügavkülma nii, et keeduklaasi põhi puutub külma, nii hakkab see sealt kristalliseeruma. Kui te seda teete, siis ei ole teil üldse mingit lahustit vaja, altpoolt kristalliseeruv hape ja vesi ajab P2P üles ja te võite selle lihtsalt kahe või kolme tunni pärast välja valada ja EI jää P2P tagasi.

Ma tegin palju tööd sellega, lol
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kas fenüülatsetooni saab sünteesida, kasutades ainult oksaalhapet, veepatareihapet ja neid kolme materjali
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
märkige aine saagis p2p palun.
kas teil on punane õli? kummalisel kombel oli mul sama numbri all kollane õli.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Kuidas see lõhnab? Aga igatahes peaks olema helekollane kuni kuldne maksimaalselt (heledam värvus on parem), see on tõesti üsna lihtne, punane õli + vesi + oksaalhape + 38% H2SO4, kuumutada kuni 95°C hoida sellel temperatuuril mõnda aega ja lasta jahtuda. Kõige tähtsam on TUGEV SEGELDAMINE! Kuni see on valmis ja laske muidugi jahtuda.
Teoreetiline maksimaalne saagis on umbes 45g P2P 100g 20320-59-6-st, minu saagis ei olnud kunagi väiksem kui ~40g kvaliteetset P2P-d 100g lähteainest pärast seda, kui olin välja mõelnud meetodi, mis on muide väga lähedal meetodile, mida sünteesi leiutaja kasutas ja mille ta avaldas artiklis, mille ta selle kohta kirjutas.

 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Vaadake on kaks võimalust:
Esiteks: teil ei ole 20230-59-6, vaid midagi muud
Teiseks: Te arvate, et te tegite seda, mida ma kirjutasin, kuid lähemal vaatlusel te ei teinud seda mõne arusaamatuse/keeleprobleemi või millegi muu tõttu.

Ma arvan, et number kaks on see, pärast minu kogemust on see .
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, tohib küsida, mis tüüpi punane õli see on?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vabandage, kas see on Türkiye punane õli?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Milline lahusti on dietüülatsetaat (fenüülatsetüül) malonaat
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Tere, see ei ole lahusti. See on P2P lähteaine. Dietüül(fenüülatsetüül)malonaat cas 20320-59-6.
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kas see on atsetofenoon?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Mis teid siis segab seda kasutama? Ma saatsin teile nime ja cas.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tere õpetaja, kuna ma olen austraallane, on raske leida materjale, kuid ma peaksin need kõik leidma
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kas efedriini tuleb enne amfetamiini ja efedriini sünteesimist neutraliseerida? Ma ei teadnud varem, et palju efedriini läheb raisku, seega tahtsin kõigepealt ülejäänud materjalid valmis teha
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kas te teate N-fenüületüülketooni
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
118
Reaction score
31
Points
28
Tere, mu sõber, teie saadetud küsimuse põhjal otsustades. Teie keemilised alused on nullilähedased. Ma soovitan teil kõigepealt vaadata sissejuhatust keemiat, kuumutamist, segamist, filtreerimist, ekstraheerimist, ekstraheerimisvastast ja mõningaid lihtsaid keemilisi seadmeid, kolvid, keeduklaasid, vedelike eraldussahvrid ja mõned muud põhilised keemiatarbed. Nii saate kergemini aru mõnest BB foorumi avaldatud teemast.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tänan teid, õpetaja. Ma õpin kõvasti
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kuidas sünteesida dietüülfenüülatsetüülmalonaati
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kuidas sünteesib maloonhape dietüülmalonaati?
 

ryan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 10, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
IlkqYCsUOz


igaüks saab aidata
Pärast viietunnise tagasivoolu lõpetamist viisin segu jäävanni ja kavatsesin selle muuta leeliseliseks pH(12)

Esialgu läks kõik hästi, kuid tegin vea ja tõstsin pH 14-ni, mis põhjustas segu hüübimist.

Kas segu saab veel kasutada?"
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,754
Points
113
Deals
1
Tere, 12 ja 14 pH erinevus ei saa seda probleemi põhjustada. Tõenäoliselt on reageerimata lähteaine või selle lisandid/lisandid. Saate seda filtreerida ja auruga destilleerida järgmise kasutamise jaoks.
 
Top