Метамфетамин от таблетки с ефедрин

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
u използвайте този синтез (кликнете). Накрая добавяме воден разтвор на алкални вещества до основно рН (>10). За екстракцията може да се използва толуол. Екстракцията можем да промием с вода, солен разтвор, тиосулфат (за отмиване на останалия йод). Реакцията е добре мащабируема, ако има необходимото оборудване (добро разбъркване, достатъчен обем на колбата и контролиран рефлукс). Мащабирането обаче трябва да се извършва постепенно (ако няма опит).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, следвам маршрута за Москва. В последната стъпка в разтвора за екстракция с толуол се подава газообразен хлороводород и в стената на бехеровата чаша се получават някои прозрачни кристални вещества, за разлика от белия прах във видеото. Просто не мога да понасям острата миризма на газообразния хлороводород. Когато разтворът на толуол се излее накрая, на дъното на бехеровата чаша все още има малко количество жълта маслена течност. Дали не въвеждам достатъчно хлороводород?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Здравейте Днес имах проблем с генерирането на газ хлороводород. Следвах видеото и направих генератора от газова бутилка. Използвах 31% хлороводородна киселина и сол. Нямаше съотношение на солта и хлороводородната киселина, така че добавих произволно и нямаше сила да изтласка газа през маркуча и не се образуваха мехурчета. Погледнах в интернет и намерих ръководство за използване на алуминий с хлороводородна киселина. Мога ли да използвам този метод? Реакцията беше доста кратка, само 5 секунди. Знае ли някой какъв е проблемът с метода със сол и хлороводородна киселина?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Трябва да използвате HCl и CaCl или H2SO4 и NaCl. Използвайте по-малък генератор, за да не се налага да използвате много материал. HCl и Al фолио няма да направят нищо друго, освен да направят бъркотия.
Използвайте малък, стискащ се генератор, за да можете да вкарате газ, ако е необходимо, но внимавайте да не засмучете обратно продукта си! Опитайте с 10-15 г CaCl или NaCl и може би около 50 мл HCl или H2SO4. Използвайте йодирана сол. Сложете всичко заедно, запушете края на маркуча и изчакайте 5 минути, за да се повиши налягането. Потопете маркуча в продукта и освободете налягането, като по този начин прокарате балончета с газ през продукта, както казах, притиснете го, ако е необходимо, но бъдете внимателни.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Опитах се да извлека рр от запалки и го варих 2 часа с разтвор на нао и той стана сив, бълбукаше и сега след като го измих с дестилирана вода, той се превърна в сив прах и се разтваря малко какво направих погрешно ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Защо бихте варили рр в разтвор нао? не, не би трябвало да посивее, а да остане червен, когато приключите.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Евангелие
Това, което се е объркало, е, че сте варили RP в NaOH в продължение на 2 часа... откъде получавате инструкциите си? Току-що прочетох целия този пост и всичко е тук. Не можеш ли да разбереш указанията или просто си решил да вкараш свой собствен завой във всичко, което правиш?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Ако имате проблем с този въпрос, извадете с метода а/б.

2- Какво имате предвид, когато казвате разтвор на йод?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Всъщност нямам проблем с това, просто се чудех дали може да се използва дихлорметан? Ако ефедринът не е разтворим в дихлорметан, би трябвало да работи, нали?
2. Не обръщайте внимание на това, току-що го препрочетох, слагате кристалите направо.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Чувал съм, че когато синтезирате метамфетамин от ефедрин или псевдоефедрин, в крайна сметка получавате декстро-метамфетамин вместо рацемичен метамфетамин, без да се налага да разделяте изомерите, вярно ли е това?

Казаха ми, че е необходимо да се разделят изомерите само за декстро-метамфетамин, когато го синтезирате от P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
Ако разполагате с желания естествен ефедрин, а не със синтетичния рацематичен такъв.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Има ли във форума химичен синтез, който ми позволява да произвеждам естествен ефедрин?
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
В много от темите се обяснява как мога да направя "синтез на ефедрин", но не мога да кажа дали ще получа естествен ефедрин, както казахте, за да произведа декстро-метамфетамин.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,025
Points
93
При тези синтези ще се получи рацемат еф. Само извличане на природни суровини или разделяне на изомери.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Пилотен: Да. Ако приемем, че говорите за видеоклипа "червеното п готвене 101". Това са много основни инструкции и схема на процедурата. Червеното р, йодът и псевдоефедринът и малко вода реагират заедно за известно време. Полученият разтвор се филтрира. Натриевият тиосулфат се добавя към лугата по време на етапа на базиране, за да помогне за отстраняване на останалите примеси от разтвора на йод/фосфор/PSE. Добавя се луга, за да се базира разтворът. Свободният метамфетамин се изтласква като масло. Добавя се разтворител, за да се събере маслото, което след това се газира, за да се утаят вашите кристали от разтвора. Изплакнете с ацетон (не е показано във видеото), за да помогнете за по-нататъшното пречистване. Изсушете го напълно и продуктът ви е готов.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви.

Колко натриев тиосулфат трябва да добавя и мога ли да използвам етер като разтворител и ще взема слоя отгоре и ще го надуя в газообразен хлороводород, както е във видеото, благодаря ви
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Не съм експерт, това е само това, което научих по време на обучението си, не съм го правил лично (все още). Изглежда, че всяка рецепта е различна, що се отнася до пропорциите, нямам своя собствена за това какво работи. Току-що научих за използването на натриев тиосулфат като част от самия процес. След като казах това, за всеки 1 грам PSE се използва 0,05 тиосулфат. Така че, ако използвате 10 грама PSE, използвате само ПОЛОВИНА ГРАМ ( .5 ) тиосулфат - почти нищо. Ето един източник
В него се казва, че допълнително се отстраняват примеси, нереагирал йод и или страничен продукт от реакцията, наречен азиридин. Изглежда имате правилната идея. Вярвам, че етерът работи, но се предполага, че има по-добър избор, чух, че други се кълнат в горивото на Колеман или в толуола.

Не забравяйте да добавяте бавно разтвора на NaOH и тиосулфат към филтрирания продукт, който е реагирал.
ЗАБЕЛЕЖКА: Не знам дали е по-добре да се добавят NaOH и тиосулфатът направо или е по-добре да се направи разтвор на H2O. Виждам различни методи за получаване на едни и същи резултати, но ми се иска да имам опит, защото щях да знам разликата и да мога да споделя знанията си. Така че се извинявам в тази връзка. За мен всичко това е "на теория". Ако можех да си набавя необходимия ми PSE, това щеше да е друга история.

Както и да е, когато стигнете до Ph 13-14, маслената база на метан ще се изтласка от разтвора в горния слой. Отново, това е мястото, където добавяте разтворител, за да уловите продукта и да отделите горния слой. Това е мястото, където получавате HCl газ и правите снежното си кълбо :} Филтрирайте, изсушете и сте готови. След това можете да налеете ацетон за промиване и допълнително пречистване. След това можеш да използваш сух IPA, за да рекристализираш перфекта - ще загубиш количество с ацетона и IPA, разбира се, но по-високото качество те грабва много по-силно ;] Успех, братко, желая ти успех o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Здравейте, господине, относно московския маршрут, имам малък проблем на етапа, когато смесвам толуен в свободна основа, където в метода на московския маршрут се казва, че екстрактът от толуен е бистър до бледожълт на цвят, докато моят изглежда като червеникава чаена вода. въпросът е къде е грешката ми? между другото за дозата следвах видеото на JBSC в youtube. благодаря за аванса
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Здравейте. Вероятно е оцветен от някои странични продукти. Можете да пречистите крайния продукт, за да го получите чист.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
@faizdh20 Трудно е да се каже къде, защото никой не знае какво сте направили. Аз се уча по същата линия като теб, може би ще искаш да разгледаш поста, който направих, наречен "моята версия на това как да НЕ готвя", за да намериш някои проблеми. Мисля си, че имате излишък от нереагирал йод, други замърсители или може би просто трябва да филтрирате по-добре, но самият аз не съм наясно. Изтласква ли се маслото ви, след като сте базирали?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Добре, сър, може би трябва да проверя поста, благодаря
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да ми дадете кратки и ясни инструкции стъпка по стъпка за процеса, който трябва да направя. ако нямате нищо против, трябват ми снимки като визуална справка за всяка част. съжалявам, че питам това, защото английският ми е лош. така че е малко объркващо за мен.
 
Top