Question LÜTFEN YARDIM EDİN!!! kamu od yasal sorunlar :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
Sanırım biri polisi aradı çünkü birinin telefonda uyuşturucudan bahsettiğini duydum ve kısa bir süre sonra 3 polis arabası gördüm, bu yüzden olabildiğince hızlı ayrıldım (tam bir keş gibi görünmeden), ama çıldırdım ve çantayı yerinde bıraktım ve parmak izleri ve muhtemelen kalıntı var. çok korkuyorum. ne yapmalıyım?

Eve geldiğimde işitsel halüsinasyonlar gördüğüm için paranoyaklaşmış olabilirim ama sanırım muhtemelen mahvoldum.
Bölgemde bilinen bir kullanıcıyım (buz değil ama diğer şeyler)

Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
gözle görülür bir şekilde titrediğimi de belirtmem gerekir. durmaksızın nefes alıyordum, çok terliyordum ve çok korkmuş görünüyordum (çünkü öyleydim)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,715
Deals
666
Şimdiden hangi yasal sorunlar ortaya çıktı?
Önceden endişelenmenize gerek yok.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
Henüz yok, yani haklısın ^^;

Gerginim çünkü parmak izlerinden kimliğim tespit edilebilir.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hangi ülkeden bahsediyoruz, Birleşik Krallık'tan. Hemen hemen aynı hukuk sistemine sahibiz. Geri döndüğünüzde bıraktığınız çanta yerinde miydi? Çantada ne kadar vardı? Bence her şeyi inkar etseniz bile dava açmak imkansız olurdu. Başınızı belaya sokabilecek tek kişi sizsiniz. Polise hiçbir şey söylemezsen, cezanı çekersin. Kadın mısınız, erkek mi?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
ABD'deyim. o zamandan beri evimden çıkmadım, bu yüzden hala orada olup olmadığını bilmiyorum. çanta neredeyse boştu, belki biraz kalıntı vardı. ben bir kadınım. parmak izleriyle bile hala imkansız olur mu?

View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hiç tutuklandınız mı? Hangi eyalettesiniz? Şans eseri kimyager misiniz?
ABD'de hiç tutuklanmadıysanız, parmak izlerinizin ellerinde olma ihtimali çok düşüktür ve hatta parmak izlerinin çantada görülme ihtimali daha da düşüktür.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Ayrıca tek yaptığın etrafta sendelemek miydi? Beyaz dışında herhangi bir renkte olsaydınız şu anda burada tutuklanmanız zor olurdu. Kaliforniya'da olsaydınız sizi temsil bile ederdim ama size iyi olduğunuzu söylüyorum. Tabii güzel beyaz bir kız değilsen, o zaman başın büyük belada demektir.

• Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
onun karmaşık hasta pm u

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
ve evet gözle görülür bir şekilde korkuyordum ve bir noktada çok fazla kusuyordum. asya + beyaz karışımı ama bronzum yani :/

• Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
666
Çantanızda yasadışı bir madde bulunmazsa, sorun olmayacaktır. Neden kustuğunuzu asla bilemezsiniz, belki de zehirlenmişsinizdir. İyi bir uyku çekmenizi, vitamin almanızı ve paranoya yapmadan durumu değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ve gelecekte, ağır uyuşturucular konusunda dikkatli olun, bunlar eğlenceli olmalı, sorun değil.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
356
haklısın, endişelenmemeye çalışacağım. teşekkürler sm :)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
884
Eğer sizi çantayı taşırken görmedilerse ve daha sonra gözlerini çantadan ayırmadan çantayı hemen ele geçirdilerse, kesin olarak size götüren bir bulundurma zinciri gösteremezler. Eğer daha önce hiç tutuklanmadıysanız, parmak izinizi alamazlar. Tutuklandıysanız, parmak izinizi aldılar mı? Sihirli bir şekilde ellerine geçmez. Paraphernalia düşük bir suçlamadır ve muhtemelen eyalete bağlı olarak 1)2g'dan daha az bir paraphernalia suçlamasını kovuşturmak için zamanlarını boşa harcamazlar) sizi taciz etmeye gelseler bile, davanın kesin bir smaç olmadığından ve düşük bir suçlama olduğundan emin olun. Hiçbir şey itiraf etmezseniz ellerinde hiçbir şey olmaz. Evsiz insanlara bir düzine sandviç dağıttınız, içlerinden biri daha sonra boş poşeti uyuşturucu almak için kullandı. Bu sizin sorununuz değil. Yalan söyleyip sizi gördüklerini ya da ellerinde video olduğunu söyleyebilirler. Şu anda sorulara cevap vermiyorsunuz.

Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
884
Bir keresinde bir esrar suçlamasından kurtuldum (aslında iki kez) çünkü cüzdanımda dolarların gittiği bir çanta vardı. Ve başlangıçta bunu görmediler. Polis ofisine gittiğimizde ve onu bulduklarında, arabanın bagajındaydı ama hesaba katılmamıştı, bu yüzden bulundurma zinciri yoktu. Diğer sefer mahkemede onlara bağımsız olarak test ettirmek istediğimi söyledim ve bunu yapamadılar. Durumun böyle olacağından şüphelenmiştim çünkü memur ne kadar iyi olduğu hakkında yorum yaptı (bu, yüksek dereceli marihuananın bol olduğu 1998'den önceydi) ve polis memuru olmadan önce ot içtiğini bildiğim şerifin oğluydu.

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
YOLSUZLUĞU seviyorum!!!
Yolsuzluktan daha iyi bir şey yoktur!)
Düşüncelerinizi değiştirin, yüksek çevrelerdeki yozlaşmış yetkilileri arayın, bir *Maecenas* olun
Ve kendi kurallarınızı koyun!)

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
32
Deals
11
Endişelenmenize gerek yok. Uyuşturucu kullanmak yasa dışı değildir. Çantanızda parmak izi bulmaları bir şey ifade etmez çünkü her zaman birileri içine bir şey koyarak sizi kandırabilir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
884
Uyuşturucu kullanmak yasa dışıdır
Bölüm 2925.31 - Zararlı sarhoş edici maddelerin kötüye kullanılması
(A) Yasal araştırma, klinik, tıbbi, dişçilik veya veterinerlik amaçları dışında, hiç kimse sarhoşluk veya benzeri fizyolojik etkiler yaratmak amacıyla zararlı bir sarhoş edici madde elde edemez, bulunduramaz veya kullanamaz.
(B) Bu bölümü ihlal eden her kim olursa olsun, birinci dereceden bir kabahat olan zararlı sarhoş edici maddeleri kötüye kullanmaktan suçludur. Suçlu daha önce bir uyuşturucu kullanma suçundan hüküm giymişse, zararlı sarhoş edici maddeleri kötüye kullanmak beşinci dereceden ağır bir suçtur.
(C)

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
32
Deals
11
Tamam, tamam. Madem öyle diyorsun. Benim hatam.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
884
Bu, nerede olduğunuza bağlı olan şeylerden biridir. Kaliforniya, Oregon ve Washington'da zarar azaltma yöntemini uyguluyorlar, yani teknik olarak yasadışı olsa da insanları asla uyuşturucu kullanmakla suçlamıyorlar. Diğer eyaletlerde bunu arama emri çıkarmak ya da soruşturma yapmak için olası sebep olarak kullanırlar ancak genellikle mahkemeden önce düşer. Diğer eyaletlerde ise sizi yapabildikleri her şeyle suçluyorlar. Sadece eyaletler değil, farklı yargı bölgelerinin farklı politikaları var