Question https://whwingroup.com yasal mı?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Wuhan WinGroup Pharmaceutical yasal bir kimyasal madde satıcısı mı? Bu oldukça basit bir soru ama ben hala emin değilim. Listelerde teklifleri var ve burada BB üzerinden emanet siparişleri sunduklarını iddia ediyorlar.

Ancak yine de onlar hakkında yeterli bilgi bulmakta zorlanıyorum. Tüm BB forumunda aynı soruyu soran sadece tek bir konu var ve sadece bir yıldır aktif olmayan tek bir üye meşru olduklarını iddia ediyor. Ayrıca ürün yelpazeleri inanılmaz, aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi sunuyorlar ve benim demek istediğim de tam olarak bu. Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, değil mi?

Bu kimyasal madde satıcısı ile herhangi bir deneyimi olan var mı? Siparişiniz iyi geldi mi ve sipariş ettiğiniz şeyi aldınız mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Buna kesinlikle inanıyorum. Onlara telgraf ya da başka bir yolla mesaj göndermeniz gerekecek. Onlarla konuştum. Emaneti kabul ederlerse ve etmezlerse kazanacakları bir şey yok. Onlarla bir anlaşmaya varamadım ama beni kazıklamaya çalışsalardı her şeye evet derlerdi.

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
BB'ye katılmadan önce bir yıl boyunca onlarla birkaç kez sipariş verdim, "Jessy" ile konuştum, burada üye olup olmadığından emin değilim.
Çoğunlukla BDO ama aynı zamanda P2NP.
2-Bromo-4'-metilpropiofenon,
Sodyum Borhidrür,
ve CAS: 13803-74-2.

Sorunsuz bir şekilde teslim alındı ve şu adrese gönderildi 🇦🇺

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Reaction score
14
Deals
3
Hey

Nihayet.

Burada bbgate ile birlikte olduğunuzu bilmiyordum ve Nisan ayından beri threema'daki yanıtınızı kaybettim.

Şu anda Avustralya'da da depomuz var, daha ucuz fiyat ve daha hızlı teslimat.

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Son siparişimi sanırım Nisan ayında vermiştim. Onlara sipariş vermeyi bırakmamın tek nedeni, BDO için daha ucuz ve daha hızlı teslimat yapan yerel bir kaynak bulmamdı.

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Güvenilirler mi? Ben de onlardan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Deals
8
Şirketimizle daha önce hiç görüştünüz mü efendim?

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Reaction score
14
Deals
3
Labrat23 Biz sadece prekürsör satıyoruz, bitmiş malzeme satmıyoruz, bir yanlış anlaşılma olmalı.

Bu yüzden burada şikayet etmek yerine, durumu çözmek için satış temsilcinizle iletişime geçmeniz daha iyi olur.

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
45
Onlarla sorun yok, 2 kez sipariş edildi