Looking for a vendor Satıcı bulmak için yardıma ihtiyacım var

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
fenty, h, meth veya hydromorphone'a i̇hti̇yacim var

Burada pazar aramayı denedim ama ilkinde bok yüklerini konuştuktan sonra çünkü açıkça bir aptalım ve onun tarafından dolandırıldım, yerel fişler aramaya takıldım. buraya geri döndüm tekrar deniyorum çünkü bu adam bana aptal olduğumu düşünerek bir fenty için 25 dolara mal oluyor.

Bana istediğim malı getirebilecek, GÜVENİLİR ve emanet işi yapan satıcı tavsiyesi olan varsa lütfen bana bildirin, Kanada'dayım ve burada da olan satıcıları tercih ederim çünkü nakliye daha güvenli olur

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bu konuda size yardımcı olabilirim ama bunun hakkında biraz konuşmamız gerekecek. Aslında Kaliforniya'dayım ama Washington'da bir arkadaşımın yakınında bir yer var, eğer biliyorsanız geçiş herkese oldukça açık.

Microogata

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Ben de Kanada'dayım ve gelecekte satış yapmayı planlıyorum, ancak şu anda hiçbir şeyim yok (üzgünüm). Kanada ilaç piyasası hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum, ancak burada Kanada'dan çok az kullanıcı var gibi görünüyor

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yeni bir hesap açmak zorunda kaldım çünkü ilkinin şifresini unuttum, her neyse, eğer satış yapmaya başlamaya karar verirseniz, burada gerçekten birine ihtiyacım var

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yeni bir hesap açmak zorunda kaldım çünkü ilkinin şifresini unuttum ama evet, bunun hakkında konuşalım, yani aşağıdayım, lol uçmak istiyorum

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Yerinizde olsam karanlık ağa girerdim.
Boş zamanlarınızda ilk on pazara bir göz atın,
ülkemden gönderim yapan bir satıcı bulun
ve iyi değerlendirmelerle birçok kapalı satışı var!

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
lol i̇ster i̇nanin i̇ster i̇nanmayin, nereye gi̇deceği̇m hakkinda hi̇çbi̇r fi̇kri̇m yok

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Başka bir üyenin de dediği gibi, darknet'i kullanın. Kendi güvenliğiniz için darknet incilini okuduğunuzdan emin olun!
Büyük pazarların çoğu açıkça fent yazan listeleri yasaklamıştır ancak neyin fent olup olmadığını anlamak kolaydır.... sadece gözünüzü dört açın ve hangi özelliklerin onu ele verdiğinin farkına varın ;)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Yeni alfabe düşmezse tavsiye ederim. Kinks tor.taxi'yi alın. Sanırım i2p bağlantıları
f

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Ürünleri Kanada'ya gönderebilirim, ancak yalnızca KU kristali satıyorum, ilgileniyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
burada bazı gerçekten iyi satıcılar hepsini deneyin ama emanet kullanın RCS'nin iyi olduğunu duydum ayrıca VAKENTINO CARTEL'in de iyi olduğunu duydum