Question Pres ile kokain tuğlası nasıl yapılır?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
5x7 kalıbı olan bir hidrolik presim var ve kokain / lidokain 70/30 karışımını tuğla yapmak istiyorum.

Presi kabartma tozu ile nasıl kullanacağımı test ediyorum, aseton ile ıslak püskürtme yapıyorum, ancak kalıptan çıkardığımda özellikle köşelerde ve kenarlarda kolayca parçalanıyor ve çok dağınık. Tabii ki karbonat koladan farklı ama ilk seferde doğru şekilde yapmak istiyorum ki ürün kaybetmeyeyim. Herhangi bir ipucu veya adım takdir edilir.

dnkr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Biraz araştırma yaptım ve bazı sorularım var:

Sıkıştırmadan önce ürünü ıslatmak için aseton mu yoksa su mu kullanmak daha iyidir?

Sıkıştırmadan sonra kurutmak için iyi bir yöntem nedir? Akkor ampuller mi yoksa hafif bir fan mı kullanmalıyım (ya da her ikisini de?)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,753
Deals
1
Kurutmak için vakum odası kullanmak daha iyidir.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba efendim cehaletim için özür dilerim. Islak tuğlayı bastırdığımda bunu doğrudan kalıbın üzerine mi yapmalıyım yoksa arasına plastik veya pişirme kağıdı koymalı mıyım? Ve vakum odasına yerleştirdiğimde kalıbın içinde mi yoksa bir tür tepside mi olmalı? Ve basıncı ne kadar azaltmalıyım? Aseton yerine eter kullanıyorum. Teşekkürler!

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,753
Deals
1
Hayır, hiçbir şey olmadan
sadece cam/seramik bir tabak
Daha düşük basınç, daha hızlı kurutma. Bu konuda Lab SSS bölümünü okuyun.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba efendim, vakum laboratuvarı SSS ile ilgili konuları okudum ama çok acemiyim ve bu beni deli ediyor ...
Çok şey istediğimi biliyorum ama temperli cam kapaklı paslanmaz çelikten bir bacoeng vakum odam ve buna ait 2 kademeli vakum pompam var.
Aseton yerine dyetil eter kullanıyorum.
Bu makine bunun için iyi olur mu?
Tam olarak hangi adımları izlemeliyim?
Özel önlemler almalı mıyım?
Tekrar cehaletimi bağışlayın ve çok çok teşekkür ederim!!!

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba teşekkürler efendim, nasıl kullanılacağını zaten öğrendim. Sadece bir şüphem var, balık pulu görünümünü nasıl elde edebilirim? 30 borik asit ve 50 kolombiya kok kömürü kullanıyorum ama bu görünümü elde edemiyorum. Daha fazla borik asit gevreği eklemem gerektiği için mi yoksa işlemi yanlış yaptığım için mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,753
Deals
1
Merhaba, kokaininizi kesmenizi kesinlikle önermiyorum. BB Forum politikasına uygun olarak, ürün kesimi hakkında herhangi bir tavsiyede bulunmuyorum.

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Parlasın mı parlamasın mı istiyorsunuz? Ve Lidocain %30 çok fazla, tamamen boktan bir ürün olacak.
Ayrıca Lidocain HCL mi yoksa sadece Lidocain mi?

Power

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Eğer isterseniz daha katı hale getirmek için %5 oranında ilaç hapı bağlayıcısı ekleyebilirsiniz, ayrıca yeniden karıştırmadan önce elde edebileceğiniz kadar ince bir toz olmalıdır.

Sihirli kesim temelleri:
Borik asit pulları
Lidokain
Az miktarda beyaz suda çözünür hap bağlayıcı
Birkaç malzeme daha var ama uzun zaman oldu hatırlayamıyorum

dnkr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Lidokain Tozu

Pullarla ilgili tavsiyeniz için teşekkürler, bir dahaki sefere kesinlikle biraz sipariş vereceğim

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
neden kokaininizi lidokain ile kesiyorsunuz? alıcılarınızın sağlığını önemsemiyor musunuz? yan etkileri artırmayacak NAC veya idk smtg gibi başka bir şeyle kesin ...

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Şimdiye kadar söyleyebileceğim, kokain ve kesimleri söz konusu olduğunda en azından Avrupa'da farklı türde müşterileriniz olduğu. İyi malın ne olduğunu bilen insanlar var, sadece olması gerektiği gibi dakik bir şekilde uyuşturan bir mal almaktan mutlular, diğerleri sadece tüm yüzleri uyuşmuşsa bunun iyi kokain olduğunu düşünüyorlar. Bugünlerde kesim, müşterilerinizi kandırarak kârı maksimize etmekle ilgili değil, günümüzde kesim daha çok müşterilere istediklerini vermek çünkü onlar ne tükettikleri hakkında bir bok bilmiyorlar. Gerçekten de kokainimin iyi olmadığını söyleyenler oldu çünkü kullandıktan sonraki gün kendilerini kötü hissetmiyorlar. Bu bana her şeyi anlattı. Oynamak zorunda olduğunuz berbat bir oyun ve lidokain sadece kullanılacak başka bir araç. Üzücü ama gerçek. Ancak %30'u çok fazla geliyor, ama evet bir iş adamı olarak müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak zorundasınız, bazılarının herkesin anlamadığı istekleri var ama bu birilerinin onları yerine getirmeyeceği anlamına gelmiyor.

Düzenleme: Ancak diğer uyuşturucularla ilgili deneyimlerime göre bu durum neredeyse sadece kokain kullanıcıları için geçerli. Speed de bir başka istisna olabilir, ancak bu daha bilinçli ve insanlar aktif olarak kafeinli speed talep ederken, kokain kullanıcıları hala en bozuk kokaini bile süper mal olarak adlandırıyor.

View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Anlıyorum... ama eğer saf kokain yapıyorsanız, neden bir laboratuvar testi yapmıyorsunuz? Potansiyel alıcılara bu kokainin saf olduğunu kanıtlamak için mi? Ya da numune göndermiyorsunuz? Bence daha fazla alıcıya ulaşmanın başka bir yolu var.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Birine saf amfetaminimi denediğimde kötü olduğunu söyledi. sinirlilik hissini özledi ya da nasıl açıkladığımı, denemek istediğimi söyledim. bu bok.
50/50 cafeine ve speed idi (en az %50 azaltılmış aseton yıkamaları.) Yani adamım kokainle asla iyi yapamazsın. içenler önceki daha iyi diyor hayır flaş çok yavaş koklayanlar tadı tatlı diyor ama bana kafaları güzelmiş gibi baktılar... yani iyi değil mi? çok iyi çalışıyor ama kesilmiş ...
Ama ben hiç kesmedim. Tatlı tadı nedir ya da ne olabilir?
İçenler en çok bunu seviyor. Koklayanlar tadından şikayetçi.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Merak ettiğim bir soru var. Toplu alım yaptığınızda, numunelerin saflığını ve sığır solucanı gibi kesici maddelerin zaten mevcut olup olmadığını görmek için test ettiriyor musunuz? Sokak numunelerinde çok fazla kimyasal gördüğüm için merak ettim......

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Tabii ki büyük satın aldığınız zaman bazı bağlantılarınız ve belki biraz güveniniz olacak."?
ve küçük almaya başlarsınız. bu benim deneyimim ve aynı kaynağı satın alırken bile bir sonraki Blok / tuğla farklı olabilir. neyse ki kg / veya yarım satan birkaç kişi tanıyorum ve biri 100 tane almama izin vermeye hazır ve bu, partiler arasında çok fazla fark olmadan alabileceğim en iyisi. Satın aldığım diğer kaynak kg'lar alıyor ve 100 ila 10 gr olarak satıyor. aynı zamanda iyi kalite ama tat ve güçte daha fazla farklılık (sigara içilmesi durumunda) Ama zaten gelen Tuğlaların kesilip kesilmediğini bilmiyorum.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ama gerçekten boktan bir ürünse başka bir ürün istiyorum ya da sadece kayıplarınızı alıp bir daha asla satmıyorsunuz.
İyi bir güvenilir kaynak bulun ve yapabildiğiniz kadar müşteri çalın.... en iyi tavsiye değil ama yapmak iyidir.