Ne kadar süre alabilirim?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Diyelim ki, çevrimiçi bir ot dükkanı açacaktım, uyuşturucuları kendim idare edecektim ama aynı zamanda satıcıların sitemi kullanmasına izin verecektim ve uluslararası satış yapacaktım, ne kadar süre alırdım? ve reşit değilseniz süre ne olurdu? bunların hepsi varsayımsaldır ;)

Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Ülkenize göre değişir. yine de dünya genelinde başınız büyük belaya girebilir. benim ülkemde 16 yaşından küçüklerin birkaç istisna dışında neredeyse her şeyi yapmasına izin veriyoruz. Zamanında beni uyuşturucu ithalatı suçlamalarından kurtarmışlardı. Yine de reşit değilseniz, bir yetişkin olana ve daha iyi bir anlayışa sahip olana kadar bu işe girmenizi tavsiye etmem. Küçük bir hata başınızı büyük belaya sokabilir.

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
yeterince adil, sanırım 17 yaşıma kadar güvenlik tarafında çalışacağım ve belki de baskın yemeyeceğimden emin olmak için yol boyunca başka şeyler öğreneceğim

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
İlk kurallardan biri, az önce yaptığınız gibi yaşınızı ifşa etmemek olacaktır

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Dang! Bastır Huysuz! Yıldızlar için atış!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Bu konuda acele etmeyin.

Şartlı tahliye olmaksızın 2 kez ömür boyu + 40 yıl alan DPR'ye ve 6 yıl alan diğerlerine baktığımızda, ne kadar süreyle sonuçlanabileceğini söylemek zor.

Davaya, ülkeye, avukatlara, savcılara ve çok daha fazlasına bağlı.

Belki de aklınızda bir hedefle başlayın, kazanmanız gereken belirli bir miktar $$ ve buna ulaşmanın yollarını düşünün. Bir DNM işletmek sizin için birçok seçenekten biri olabilir, özellikle de bu kadar gençken