Sebepsiz yere üstünüzün aranabileceği ve evinizin basılabileceği ülkeler

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
1. Bavyera, Almanya

üst araması pantolonunuzu indirmenizi, eğilmenizi ve yanaklarınızı açmanızı içerir. boşluğunuza bakarlar.
Bunu kendi gözlerimle gördüm ve arkadaşlarım (f/m) bunu rapor etti.
bunun insan haklarına aykırı olduğunu düşünebilirsiniz. çok doğru çünkü uyuşturucu kullandığınızdan şüphelenildiğinde tüm insan haklarınızı kaybediyorsunuz. yapabileceğiniz hiçbir şey yok çünkü çoğunluk tarafından destekleniyor.

2. Başka nerede olabilir?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bu tür boşluk aramaları başka yerlerde de yapılıyor. Bu yeni bir şey değil.
İşte bir örnek: Gümrük, daha önce sabıkası olmayan bir adamın sipariş ettiği 10 gr amfetamine el koyuyor. Polis adamın evine baskın düzenliyor, ki bu oldukça standart bir prosedür. Hiçbir şey bulamazlar, sadece Tor tarayıcısının yüklü olduğunu görürler. Jüri için bu onun uyuşturucu bağımlısı olduğuna dair sağlam bir kanıttır.
Kelepçelenir ve 2,5 yıl hapse mahkum edilir:
Yargıç iyi bir adam gibi görünüyor, uyuşturucu bağımlısı için üzülüyor. Zavallı adamı hapse atarak ona yardım eder.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,714
Deals
666
Polis şiddetinin olmadığı hiçbir ülke yoktur. Yasalar her yerde yeterince iyi görünse bile, uygulama sorunları ülkeden ülkeye değişir. En liberal ülkelerde bile, kendini kabul edilen normların üstünde gören pislik bir polis olacaktır.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246
Bavyera Teksas gibidir, uyuşturucu kullanıyorsanız ya da daha çok uyuşturucu işi yapıyorsanız oradan uzak durun. Berlin, Bremen ve Kuzey Ren Vestfalya'da küçük miktarlarda uyuşturucu polisin ilgisini çekmez çünkü eyalet savcıları aşırı iş yükü ve işlenmesi gereken ciddi bir gerçek suç birikimi olduğu için davaları reddeder. Bu adamın nasıl iki yıldan fazla ceza alabildiği beni aşıyor, 10 g kesinlikle 10 g Amph bazdan daha az ve bu yasal olarak "küçük bir miktar" ve para cezası ya da en fazla 3 ay şartlı tahliye alması gerekirdi. Sanırım bu temyizde düzeltilecek, gerçekten kötü bir avukatı olmalı ya da polisle konuşmak gibi bir hata yapmış olmalı. Asla ve asla polisle konuşmayın! Uzman bir avukat tutun! Almanya'da "Grüne Hilfe "den iyi avukatlar isteyebilirsiniz, onlar bilirler, yardımcı olurlar.
Dava için bir link var mı?

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
bununla ilgili bir makale okudum. tam olarak 10,6 g saf amfetamin bazıydı. 30 g amfetamin ürünü hakkında bir şey sipariş ettiğini söylediler. elbette sadece saf madde sayılır.
İşte bunların ne kadar "saf" olduğunu görüyorsunuz.

burada bir alman gazetesinin linki var, ama makalenin tamamı pahalı (ingilizce bir makale okudum ama hemen bulamadım):

Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246

Ne yazık ki temyizden ne sonuç çıktığını öğrenemedim. Ancak gözaltına alınmış olması bile başlı başına bir skandal.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
sanırım "berufung "da denetimli serbestlik aldı, cezayı sadece 2 yıla indirmeleri gerekiyor ve bu çok muhtemel.
yargıç kısa bir süre önce öldü. belli ki uyuşturucusuz yaşamı yardımcı olmamış.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Bavyera'da uyuşturucu kullananları pek hoş karşılamazlar.
almanya'nin farkli bölgeleri̇ni̇n ayni kanunu farkli yorumlamasi oldukça şaşirtici - bu nasil mümkün olabi̇li̇r?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bavyeralı mısınız?

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Hayır. Yakınından bile geçmiyor, ama orada burada tanıdıklarım var.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Yakın zamanda gerçekleşen bir olayın yeni çevrilmiş güzel bir raporu:

Bu da güzel: