P2NP'nin yasal statüsünün netleştirilmesi

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
P2NP'nin DEA Liste I kimyasallarından biri olduğunu varsaymıştım (ASS U ME), ancak az önce öyle olmadığını okudum.

Emin olmak için buraya sorayım dedim.

Satın almak için herhangi bir tavsiyeniz var mı, dikkat çeker mi?

Teşekkürler!

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Polonya'da yasal

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bu forumda satılık p2np üreten ve işleten eski bir kullanıcı var. Gerçek bir yasal limited şirket. Polis, EPP lisansına sahip olmadığı için (gerekli değil) onu yakalamaya çalışırken iki kez baskın yaptı, sadece yasanın yanlış anlaşılması değil, aynı zamanda bir baskın için de çürük bir bahane.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,714
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Bilgi için teşekkürler 41Dxflatine, (hızla benim Obi-Wan'ım oluyorsun), ama sanırım bu doğrudan bu "gri alan" kimyasalları hakkındaki endişeme oynuyor. Ben sadece kimse fark etmeden ya da umursamadan öncüllerimi elde etmek istiyorum. Beni mazur görün, ben bir mühendisim, bu yüzden her sorunu önceden tahmin etmeye çalışmak ve hazır çözümlere sahip olmak benim doğamda var. Ne yazık ki, okuldayken 100 lvl Fizik veya 100 lvl Kimya arasında seçim yapmak zorunda kaldığımda Fizik bana daha iyi hizmet edecek gibi görünüyordu. :(

ABD'de olduğumu da belirtmeliyim.

Sanırım asıl anlatmaya çalıştığım şey, postayla 500 gr sipariş versem bu bir kaş kaldırma olur mu?
Bu kimyasalları ne tür mağazaların sattığını bilmiyorum ama benim tercih ettiğim yöntem yerel bir mağazaya girip kimlik göstermek zorunda kalmadan nakit olarak satın almak olurdu.

Yardımlarınız için teşekkürler çocuklar ve Heisenberg muhtemelen haklısınız... Sitedeki tedarikçilerden sipariş vermeliyim.

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bu soruyu sorduğunuz ürünü yakın zamanda satmaya başlayan bir yer için mi soruyorsunuz? Bulundukları ülke göz önüne alındığında harika bir fiyattan bahsetmiyorum bile?

Bu yere ulaştım ve aynı soruyu sordum. Sahibi yanıt verdi ve ABD'de kontrol edilmediğini, bu yüzden satabileceklerini söyledi. S1 listelerinin başında olduğuna ya da olması gerektiğine yemin ettim. Ancak DEA web sitesi de dahil olmak üzere her yerde arama yaptım, belirli bir şey bulamadım. DEA'nın izlenen ve kontrol edilenler listesinde P-Nitropropen'den değil ama yüzlerce başka kimyasaldan bahsediliyor. Merakımdan sık sık kontrol ediyorum ve bu ürün hala satışta.

Eğer bu yüzden soruyorsanız, o zaman sorunuza cevap vereyim. Hayır, hemen dikkat çekmeyeceksiniz. Ancak kayıt tutma konusunda ne kadar gayretli olduklarını kim bilebilir.
Aynı şeyden bahsedip bahsetmediğimizi görmek için PM göndermekten çekinmeyin.

Şerefe,
Marv

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
282
Polise bir kamyon dolusu kimyasalı geri verdirdim ve en azından on yıl önce, öncülün ne olduğu konusunda şeffaf olmama rağmen yasal olarak ellerinde tutamadılar.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
AB'de P2NP yasal ama pahalı

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Hayır değil, sadece belirli ülkeler için.

View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bu doğru. Hazır olarak satın alırsanız oldukça pahalı. Benim deneyimlerime göre kendiniz üretirseniz çok daha ucuza geliyor.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Doğru olan nedir?

P2nP'nin AB'de yasal olmasıyla ilgili olarak, bu doğru değil, hangi ülkelerde ve neden yasal olmadığını açıklayan ayrı bir gönderi yaptım.

Avrupa'da yalnızca birkaç ülke P2nP'yi yasallaştırıyor.

Yazı yasallığı ile ilgiliydi, üretim maliyeti ile değil.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Çok pahalı değil, Avrupa'da 150-200'e kolayca satın alınabilir ve hatta iyi bağlantılarla daha da iyi olabilir

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Amazon'da
ABD'den görüldüğü gibi Amazon'da P2NP

Merak ettiğim ama henüz araştırmadığım bir şey var, bu reaktiflerin çoğu bazı ülkelerde yasal, bazılarında ise yasa dışı. Bu nedenle, bir posta yönlendirme hizmetine kaydolmak mümkün görünüyor, böylece ürünün yasal olduğu ülkede bir adresiniz var. Ardından, o ülkedeki bir VPN sunucusunu kullanarak, posta yönlendirme hizmetinin adresine teslim edilmek üzere satıcının web sitesinden satın alın. Ardından hizmet ürünü size gönderir.

Satıcı tarafından nasıl paketlendiği (üzerinde "Tehlikeli Kimyasallar" etiketi varsa çalışmayacağım) ve gümrük formlarının nasıl doldurulacağı gibi birkaç sorun hemen göze çarpıyor (Ancak doldurulmuş formları e-postayla gönderebileceğinizi düşünüyorum).

Tüm bunları söyledikten sonra, @HEISENBERG 'in de belirttiği gibi, en kolay yol forumdaki bir tedarikçiden satın almaktır

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Deals
5
Ben bir p2np tedarikçisiyim
Genellikle ürünlerimizin ambalajını değiştirir ve onları diğer duyarsız ürünler olarak gizleriz.
Gümrüklerle başa çıkmak için, gümrük beyannamesi olan diğer ürünlerle de değiştireceğiz.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Sözlerinize tanık olacağım çünkü bana 300 gram BMK Glycidic'in ücretsiz bir örneğini verdiniz ve nakliye hızlı ve güvenliydi

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
666
Avrupa'daki öncül maddeler listesi Uluslararası Narkotik Kontrol Kurulu tarafından düzenlenmektedir.
Fenilnitropropen (P2NP) onların listesinde yer almamaktadır, ancak raporlarında bu madde amfetamin öncüsü olarak vurgulanmaktadır.

Başka bir sorun daha var, p2np'nin yasal bir kullanım amacı yok, bu yüzden gerekçelendirmek zor.

Bu maddenin doğrudan satın alınması yasalarca yasaklanmamıştır, ancak kolluk kuvvetlerinin görüş alanına kolayca girebilirsiniz.

Avrupa'da fiyatlar 1 kg başına 200-300 Euro aralığında oldukça düşük, bence çok ucuz.

P2np'nin yasak olduğu ülkelerde veya bu maddeyi satın alırken yanmak istemediğiniz durumlarda veya maliyeti düşürmek için kendiniz sentezleyebilirsiniz.
Bu maddenin üretimi çok basittir, sentez kolayca ölçeklendirilebilir, fazla zaman almaz ve pahalı ve karmaşık ekipman gerektirmez.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Ancak sentezlemek için nitroetan elde etmek zordur

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Nitroetan, Constantylious777 veya Brumer dahil olmak üzere Breaking Bad'deki birçok kaynaktan satın alınabilir :)