Veliki seznam izgovorov - pravne uporabe kemikalij

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Nisem bil prepričan, kje naj to objavim, saj Pinkmanove hiše ni več. Poskusil bom tukaj.

Torej ste naročili nekaj kemikalij v majhnih količinah in imeli smolo, da so jih ujeli pri uvozni kontroli ali carini. Če ste naročili večje količine, ste verjetno zajebani, karkoli rečete, ampak recimo, da preizkušate novo pot ali nov sintetizator s hobiističnimi količinami - ali povejte, da ste hobiist. Potem vas bodo verjetno vprašali, za kaj so namenjeni. Čas je za veliki seznam slabih izgovorov!

Začel bom:

Fenol - "Izdelujem paracetamol. To je zelo zabavno in ni nezakonito. Poleg tega sem ljubitelj in ga ne bi nikoli zaužil ali dal komu drugemu."
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Prav tako lahko tukaj objavite kemikalije, za katere zahtevate dober izgovor. Tudi jaz bom začel tukaj:

Natrijev nitrit
natrijev borohidrid
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
se lahko uporablja za beljenje ali za proizvodnjo belilnega sredstva, uporablja pa se tudi kot raziskovalni objekt za vodikove celice v avtomobilih.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Da, čeprav je za to na voljo preveč pravnih alternativ. Mislim, da so najboljši izgovori tisti, pri katerih priznaš, da se igraš s kemijo, vendar izvajaš neškodljive poskuse.

Za natrijev nitrit pa sem našel, da se uporablja kot dišava za ribje vabe. V ZDA ga prodajajo kot to.
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Odličen odstranjevalec pečk. Izvrtajte luknje v omenjeni štor. V luknje vlijte nitrat. Na območje vžigalnika vlijte tekočino za oglje. pustite, da se namaka 10 minut. Prižgite jo. Do jutra bo štor precej uničen. Izperite in ponovite.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63

To bi bilo primerno za nitrate, da. Večinoma za kalijev nitrat. Ampak to so bili nitriti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Oh, in potem je tu še kemija dišav, esterifikacije alkoholov.
Koncentrirana žveplova kislina (katalizator)
Ocetni anhidrid

se lahko uporabljata za izdelavo različnih vonjav z acetiliranjem različnih alkoholov. Na primer benzilalkohol, ki bi ustvaril vonj po breskvi. Z njim bi lahko izdelali tudi banzaldehid.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
metilaminska baza

in ta je morda neumna, vendar jo moram navesti:

p2p

ali lahko naredimo podobno temo, vendar s stekleno posodo?

zakaj bi želel imeti rotovap
zakaj bi potreboval 10000ml bučko za rb itd.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Oprostite, mislim, da je P2P preblizu končnemu izdelku, da bi ga lahko opravičili. Potencialno bi lahko poskušali trditi, da gre za kemijo parfumov, vendar tega ne bi nihče kupil.

Rotovap je odličen stroj za veliko kemije. Le prepričati bi morali nekoga, da imate sredstva za nakup igrače za 800 EUR za svoj nedolžni mali hobi. Videl sem že hujše stvari - ljudi, ki kupujejo kolesa, čevlje in smuči za veliko več kot to.
10 L RB je vendarle pretiravanje. Težko je razložiti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Benzaldehid, nitrobenzaldehid: sinteza indiga. "No, uradnik, vedno se mi je zdelo, da je sinteza barvil TAKO zanimiva!"

Pravzaprav so barvila odličen vir izgovorov. Vse je seveda odvisno od obsega.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Rotovap: ste ljubitelj in včasih izdelujete eterična olja iz pomarančne lupine, sivke, mete itd (potrebovali bi tudi vsaj en Soxhletov ekstraktor, da bi bila vaša izpoved vredna zaupanja).
10L RBF: kupili ste ga na garažni razprodaji (če ste v ZDA) ali v kakšni spletni trgovini za nekaj evrov, ker ste vinar in vam ta RBF služi kot balon za vino za fermentacijo.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
(Zahteva) - TMCP-Indole

Ni preveč informacij o tem.. Kot za večino kemikalij, ki jih naročam, je moj splošni izgovor "raziskujem in razvijam novo čistilo [ali] botanično hranilo", vendar bi bilo dobro vedeti, ali ima tmcp indol kakšno drugo uporabo
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Čisti indol je mogoče razložiti z izdelavo smrdljivih čajnih vrečk za odganjanje podgan/krtov na vrtu, vendar tisti, ki ste ga vprašali, nima nobene bolj znane uporabe kot izdelavo sintetičnih kanabinoidov, razen če smrdi podobno kot indol in imate svoje dvorišče, potem se lahko sklicujete na "nakup okuženega indola proti krtom z interneta", vendar potrebuje tudi dodatni alibi.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Definitivno ima čuden vonj.. kot vonj po starem urinu lol. Dobro, da vem, da moram biti pri tem pametnejši, hvala!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Pri naročanju na Kitajskem v resnici ne zahtevajo veliko - lahko naročate v imenu stranke kot zasebni prodajalec na drobno za kemijsko blago. Delalo je zame, ponudbo sem prejel takoj
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
ima kdo lep izgovor za p2np? in kaj bi lahko storila policija, če nimam lepega izgovora, je zakonito, tako da ne bi smeli toliko storiti, ali ne? hvala.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Za predhodnike, ki so tako blizu končnemu izdelku, običajno ni pravega opravičila. Celo Wikipedija ne najde nobene druge uporabe za P2NP kot izdelavo amfetaminov.

In tudi če to ni nezakonito ... če carinski uradniki vidijo pošiljko P2NP zasebniku, predvidevam, da bodo stopili v stik s policijo, ki bo opravila preiskavo prostorov te osebe, jo začela nadzorovati ali jo uvrstila na seznam opazovanih oseb.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
p2np je nezakonito.
za pravne predmete noben odvetnik ne bo dovolil preverjanja informacij o ozadju ali naloga za preiskavo za pravni izdelek.
kupite mednarodni .
Mimogrede, cariniki imajo polne roke dela s preverjanjem nezakonitih predmetov . na mejah
 
Last edited:
Top