Prodajanje "zakonitih" analogov v ZDA?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Zanima me, ali mi lahko kdo pojasni nekaj stvari.

Prvič, mislil sem, da se zakon o analognih zdravilih uporablja za zdravila s seznama 2 in višjega, ne pa tudi za zdravila s seznama 3 ali nižjega. Recimo, da nekdo na spletu prodaja drogo, recimo analog ketamina ali benzodiazepina, vendar vključuje očitno bull opozorilo "ni za prehrano ljudi" ali nekaj podobnega mefedronu, ki se prodaja kot hrana za rastline, ali zloglasne "kopalne soli".

Česa vas lahko policija obtoži? Nekaj mora biti, ne bodo vam pustili, da se izmuznete "prodaji drog" samo z navedbo "ni za človeško prehrano" Poskusite ta trik, ki ga policija sovraži!

Ne prodajaš nečesa, kot je 3mmc, za katerega je ministrstvo za obrambo že povedalo, da ga šteje za analogno sredstvo, ampak nekaj, kar ne spada pod zakon o analognih sredstvih, kar so po mojem mnenju analogi ketamina in benza.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Zakaj analogi ketamina ali benza ne bi spadali pod zakon o analogih?
Pravkar sem ga na hitro prebral in moj občutek je takšen;
- analogi s seznama I in II se bodo obravnavali, kot da so droge s seznama I.
-Droge s seznama III, IV, V in VI se bodo preganjale kot droge, katerih analogi so.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nisem pravnik, vendar se zdi, da ne morejo uporabiti zakona o analogiji, če sorodna droga ni uvrščena na seznam 1 ali 2.

Po mojem mnenju, če gre za analogno drogo, recimo ketamin s seznama 3, potem je, dokler se trži kot "ni za prehrano ljudi", veliko bolj v sivem območju. Morda vas lahko obtožijo prodaje nedovoljenih zdravil ali kaj podobnega (samo primer, ne natančen zakon).

Zdi se, da ni jasnega odgovora na vprašanje, kaj lahko storijo državni ali zvezni agenti.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME, če to ne spada pod zvezni zakon o analogiji iz leta 1984 (mislim, da je bilo 84? Ne preverjam dvakrat rn) in če se ne ujamete sredi prodaje. Vedno sem imenoval rcs s pravimi imeni, čeprav so ga vsi prodali Molly, ki je rekel, da je res mdma, imel sem nekaj prijateljev, ki so jih ujeli z etilonom/bk-mdma in 4mmc tako pred načrtovanim sploh. Policiste so klicali s pravim imenom. Droge so odvrgli na tla in za plastično vrečko plačali več kot 200 dolarjev kazni za smetenje. Resno so sedeli in v iskalniku slik poiskali bk-mdea, da bi ga primerjali, hahahaha, kot da je to to, ker se ni pojavilo na terenskem testu.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Če pa imenujete celo zakonite kemikalije Molly ali kaj drugega nezakonitega, lahko za to zaračunate
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Absolutno to. Nikoli ne prodajte nečesa zakonitega kot nekaj nezakonitega, pristojbina je enaka
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Oktober 2015 - Imel sem partnerja, ki se je na koncu ujel in me prodal, da bi si rešil rit. Pripravil me je, da sem prodal 28 g 'mollyja' državnemu policistu pod krinko. Na terenskem testu za droge je bil rezultat pozitiven na amfetamine, zato so me aretirali. Pakiran je bil v vrečko z "začimbami", ki je bila označena kot kadilo - ni za prehrano ljudi - (misleč, da bo to pomagalo uveljavljati mojo nedolžnost). Trikrat so ga napačno identificirali. Bil sem en nastop od tega, da bi zavrnili zadevo, ko so se vrnili in rekli, da gre za etilon, ki so ga v ZDA očitno začeli načrtovati julija 2015, če se ne motim. Takrat sem vedel, da me bodo imeli. Moj odvetnik ni mogel ničesar reči ali storiti (imenovan s strani sodišča) - šel sem in dobil več mnenj od drugih odvetnikov in v bistvu so rekli isto. "Imaš roko na roko s tajnim policistom s prepovedano snovjo, njegov primer je odprt in zaprt." Ta lažni občutek varnosti delovanja v "sivem območju" me je stal 3 leta v državnem zaporu in vse, kar je bilo povezano z njim. Verjetno bi se lahko še malo boril in dosegel boljše rezultate, vendar sem bil do takrat vesel, da je vse skupaj že mimo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
To je popolnoma bedno, brat. Žal mi je, da se je to zgodilo. Ali si vedel, kaj je bilo to? Na sodišču v ZDA ti ni treba vedeti, da je nekaj nezakonito, da te zaradi tega aretirajo in zaprejo, vendar je tu še en vidik, in to je namen. Če je na vrečki pisalo, da ni za prehrano ljudi, in ni bilo ničesar napisano o drogah, bi vaš odvetnik lahko trdil, da niste vedeli, kaj je to. Morda. Ne poznam podrobnosti. To bi vam lahko prineslo nižjo kazen ali manjšo obtožbo. Pametna oseba bi prihranila prvih 2 000 dolarjev, ki bi jih zaslužila, in najela odvetnika. Obstajajo tudi predplačani odvetniki. Plačate honorar in potem, če se kaj zgodi, vam izstavijo račun za ure in vloge itd. Vem, da se to sliši pretirano, vendar odvetnik, ki ga imenuje sodišče, dobi plačilo z istega računa, s katerega je plačan tožilec. In sodnik. Izrecno ne bi smelo biti tako, vendar je. Odvetnik, ki ga je določilo sodišče, dela za drugo stran in je najnižji mož na lestvici. Te ljudi vidi vsak dan, ti pa se, kot je znano, upirajo, da bi razjezili svoje nadrejene. Vendar morate imeti odvetnika. Kot tožena stranka ne morete vložiti zahtevka za razkritje, podaljšanje ali številne druge stvari. Prav tako se ne morete pogajati s tožilcem. Če se sodnik odloči, da vam to dovoli, lahko, vendar morate zaprositi za posebno dovoljenje in ni dolžan vas spraviti v humor
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Pametna oseba namreč prvih nekaj kupčkov odloži na stran: 1. BAIL 2. BAIL 3. BAIL 4. BAIL 5. BAIL 6. BAIL 7. BAIL 8. BAIL 9. LAWYER 3. Nekaj let vredno komisijsko blago (v najslabšem primeru lol). Ali vem, kaj je bila "snov"? Ljudje, skozi katere sem šla, so prvotno imeli 'molly', imenovali so jo tudi m1. Kar je po mojem mnenju metilon. To je bil rjasto rjav/oranžen kamniti kristal z izrazitim vonjem. Čez nekaj časa so imeli 'drugo generacijo', za katero so trdili, da je še vedno legalna, saj je naslednja analogna v vrsti (čeprav sem vedel za tikhal in kaj vem kaj še vse, mi je bila celotna RC scena nekoliko nova, zato sem bil nekoliko lahkoveren, saj informacij ni bilo mogoče dobiti, v nekaterih trgovinah so namreč takrat še imeli 'kadilo'). Kakorkoli že, imenovali so ga m2, bil je bledo rumene barve, veliko manj intenziven in krajši kot m1, vendar še vedno prijeten. Sprva so me obtožili trgovanja z MDMA, vendar so se po več kot letu dni, ko so se ubadali z mano in laboratorijskimi rezultati. Ko so me obtožili, so iz MDMA prešli na nekaj drugega (točno sem pozabil, nekakšen beatniški stimulus, ki je bil velik v 50. letih), mefedron, MDPV (batsalts) in nazadnje etilon. ....INDICTED JANE!

Vendar imaš popolnoma prav, ti sodno imenovani goši so nižji od kitovega govna. V preteklih letih sem jih imel nekaj, ki so me dejansko spravili iz majhnih stvari. Pravzaprav sem odpustil svojega prvega odvetnika, fant, s katerim sem končal, je bil verjetno slabši. Nikoli ni naredil ničesar razen tega, da mi je od začetka skušal priskrbeti posel. "Lahko se izgovoriš ali greš na sojenje in to ti odsvetujem, ker boš odkrito izgubil", nato pa mi začne groziti s številkami. "Če izgubiš, te čaka do 10 za maksimum." Poznam igro, vsi skupaj ob koncih tedna igrajo golf in sklepajo kompromise, in bilo je zelo očitno, da so mi lagali. Tudi druga mnenja niso bila preveč obetavna, čeprav je nekaj fantov z območja za nekaj tisoč dolarjev trdilo, da bodo šli v to, da bodo mahali s svojim penisom, vendar so v bistvu rekli, da bo "težko prepričati poroto, dobili so vas na laž." Oni so imeli izkušnje z bolj oprijemljivimi primeri "trdih drog". Verjetno bi se lahko bolje odrezal, lahko pa tudi slabše. Ponudili so mi 18 mesecev v okrožju s triletno pogojno kaznijo in podobno. Odločil sem se za državno kazen brez pogojne kazni. 3 leta (2 leti mando + izguba licence za 3 leta) sem bil zunaj v 2 letih in pol z dobrim časom. Prav tako naj bi se te držali ves čas kazni, če bi se želel pritožiti ali kaj podobnega. Dickhead se ni nikoli odzval na moje klice na klic na dom iz notranjosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Z odvetniki, ki jih imenuje sodišče, sem izročil podrobno shemo, da bi bila ena obtožba umaknjena, in to je vključevalo mrtvo točno določeno zadevo, ki jo je okrožno pritožbeno sodišče razveljavilo,( obtožili so me zaradi udarca in pobega, vendar sem udaril znak v lasti mesta in mestna hiša je bila zaprta, ker je bil nočni čas, in v skladu z zakonodajo te države sem imel 24 ur, da to prijavim, vendar so me aretirali 3 ure pozneje. Če bi šlo za zasebno lastnino ali vozilo ali če bi bil kdo poškodovan, bi moral poklicati policijo ali iti naravnost na policijsko postajo. ) Rekla je: "Pa ste to vendar naredili?" Ne, za kar me obtožujejo, ne. "No, jaz bi samo vzela, kar so vam ponudili, lahko bi vas obtožili za več."😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Ja, sistem je zajeban. Če bi vsak obdolženec poznal svoje pravice in se ne bi hotel odpovedati pravici do hitrega sojenja ter ne bi hotel skleniti sporazuma o priznanju krivde, bi odvetniki dejansko morali začeti opravljati svoje delo, sodišča pa bi se skoraj ustavila. Celo manjše sojenje s poroto je zamudno in zelo drago! Če bi vsi vztrajali pri njem, države sploh ne bi mogle preganjati vseh kršiteljev zakona in bi morale izbirati med najhujšimi primeri. Stavim, da bi že samo to privedlo do reforme zakonodaje.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Popolnoma se strinjam, Pseudo
Sramota je, da se večina teh odvetnikov, ki jih imenuje sodišče, izživlja nad nevednostjo in lenobo svojih strank. Samo sprejmite posel, hitreje noter, hitreje ven, hitrejši obrat, manj dela, več obrazov, več denarja, to je ime njihove igre. Če bi ljudje le poznali svoje "pravice" in bili trdni. Mislim, da bi lahko že samo na podlagi tega sprožili reformo zakonodaje. Na mojem območju so bili blizu temu, da bi to storili sami, kar zadeva storilce kaznivih dejanj, ki niso povezana z drogami. Prevelika gneča, predčasni izpusti, nižje kazni itd.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Ja, edini problem je, da morajo to storiti vsi, trenutno nimajo težav z obračunavanjem z nekom, ker vztraja, da se mu ne kršijo pravice, in išče pravo pravico po črki zakona. V bistvu, če ena oseba vztraja, da dejansko opravljajo svoje delo, se poserejo in se potrudijo, da te močno sesujejo. Razen če imate denar in si priskrbite svojega odvetnika. Denar vedno ublaži vsako kazen, dovolj denarja in kazni ni. Javni pretendent ne bo mogel pomagati, če boste to poskušali storiti sami. Vzdih.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Mislim, da bi se lahko izognili prodaji zdravil sivega trga v ZDA le, če bi jih pošiljali iz tuje države, kot so zloglasni laboratoriji za kuščarje, ki jih pošiljajo iz Španije, Nizozemske, ali če bi imeli nekaj, kar tudi ne spada pod zakon o analognih izdelkih.

Po mojem mnenju analogi ketamina spadajo pod to. Ketamin je uvrščen na seznam 3, v zakon o analogih pa spadajo samo droge s seznama 1 in 2.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Dobesedno sem se nasmejala ob "obtoženi Jane", ko sem v svoji hiši tiho vzklikala od sobe do sobe, "obtoženi Jane, obtoženi Jane", moraš biti kul posameznik, ker sem bila in še vedno čutim bolečino zaradi te nalepke; rc valček je bil zajeban, da bi videl v okrožnem zaporu ali vedel, kaj se je zgodilo s prijatelji tukaj v državah, 9/10 tako kot ti, pops za amfetamin včasih meth, potem so bodisi podpisali za nekaj takoj, ko je bil test neprepričljiv, in drugi so storili, kar bi storil, kar je široko, kar si storil, in jaz bi ga pustil voziti in roll the dice, Sam sem delal pridobivanje kaznivega dejanja POCS in POM padla in je bil na obveznost za kot 3 in pol let, kjer živim večina bondman ne pusti, da ostanejo na svojem seznamu za veliko več kot leto ali dve, ker verjamem, da so dobili kot 30-50 dodeljenih socialnih naenkrat, tako kot sam sem bil plačan, preden je leto ena je bil konec? Na srečo moj bivši v srednji šoli, ona in njena mama imata enega največjih več okrožnih jurisdikcijskih obveznikov okoli, vedno dobro, kot je rekel frit, in imajo vašo rit pokrito od skoka, dobil sem svoje tw kazniva dejanja do enega prekrška, tako da so dejansko spustili eno (pocs je bil Xanax) dobesedno sem prišel pout sodne hiše z zmagoslavnim zmagovalnim nasmehom in držal roke gor in se zahvalil človeku nad vsemi z javnim pretendentom!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
V čast mi je, da vam lahko prinesem nekaj trenutnega užitka. Dobro je, da je nekdo razumel obskurno referenco. Hvala za prijazne besede, prijatelj. Ko zdaj gledam nazaj, mi je nekako res žal, da tega sranja nisem spravil v obroč - ali, z drugimi besedami, da nisem šel na sodišče. Ko pomislim na to, je tudi zajebano, da te dejansko kaznujejo, ker poskušaš igrati svoje karte. Ali bi kdo pri zdravi pameti NE izkoristil vseh možnosti, ki bi lahko izboljšale njegov položaj? Zakaj ne bi, kajne? Resnično samo ustrahujejo ljudi s strahom in izčrpavanjem, kot da ne bi bilo že dovolj veliko denarja. Celoten pravosodni sistem je v posmeh, res mi je slabo. Samo razmišljam o tem, da bi poskušal razložiti tragičnost celotne situacije. Ne zavedaš se, kako hudo je v resnici, kako pokvarjeno, dokler ne greš skozi to. "Bolje bogati in krivi kot revni in nedolžni."
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Pozdravljeni Moonbow, zelo mi je žal, da ste se morali tako osebno seznaniti z žalostnim stanjem, v katerega se je sprevrgel naš pravni sistem! Verjamem, da bo sčasoma uporaba vseh drog zakonita in da se bodo ljudje v prihodnosti ozrli na našo družbo in se strinjali, da smo bili nerazsvetljeni divjaki. Mir, moja sestra!
 
Top