Protonitazen, metonitazen in N-dezetilizotonitazen

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Na spletu sem našel dobrega dobavitelja vseh treh navedenih kemikalij in od nekaterih od njih brezplačno prejemam 3-4 vzorce, kar je noro, če pomislim.

Ali lahko kdo deli informacije, da ne bom na koncu predoziral, želim samo vedeti najboljši možni način za odmerjanje teh kemikalij vsake toliko časa. Sem na Suboxonu 8 do 16 mg na dan. Prepričan sem, da bo to malo pomagalo v smislu, da so ti močni, da bi nekako preprečili delovanje. Vem, da se ta vprašanja pogosto postavljajo, vendar se odgovori razlikujejo.

Načrtujem, da bom naredil nekakšno raztopino in jo nato smrkal, sčasoma pa bom poskušal malo raztopine vbrizgati IV.

Dobrodošle so vse ideje ali modrosti skupnosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,304
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,304
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tako ec50 predstavlja 50 % polnega agonističnega potenciala. Primerjate lahko s Fentanilom/ morfinom, ga naredite za ulomek in nato pretvorite v decimalno število ter to številko uporabite kot mnogokratnik odmerka fentanila, ki bi ga vzeli, in dobite grob sklep
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Pozdravljeni!
Natančno napišite imena psihoaktivnih snovi, ki jih želite uporabiti, ter natančen način njihove uporabe.
Z veseljem se bom pogovoril o varnih odmerkih in vam vse razložil
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Resnično moram najti odličnega prodajalca, ki je dosleden in ni prevara, prosim, dm me
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,304
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mislim, da je na tem spletnem mestu prepovedan nakup, prodaja ali trgovanje s temi kemikalijami. Zaradi tega bi si želel več kot dvakrat premisliti o tem, da bi se z njimi poigraval. Svojo mamo, ženo in otroke boš zelo osrečil, ko boš umrl.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ali veste, kdaj je prišlo do te prepovedi? Ker sem 99 % prepričan, da sem prej videl prodajalce na tem mestu, ki so ga ponujali, ali na drugih območjih. Lahko pa se je spremenilo, odkar sem nazadnje pogledal.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ja. ponuja ga vsaj Prevajalec-dobavitelj na strani prodajalcev kemikalij.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ali je prepoved prava pot?
Nevarnost najprej izhaja iz uporabnika in ne iz snovi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
204
Reaction score
208
Points
43
OP. kako se počutiš?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, ali kdo od prisotnih ve, kaj uporabljajo stiskalnice, da bi njihove M30 postale dimljive? Ali je to eden od zenov?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Samo ideja: Če nimate pojma, kako odmerjati zdravila, npr. z izdelavo raztopine, se morda ne boste začeli ukvarjati s takšnimi snovmi.
 
Top