Question želite v svojem laboratoriju #4 testirati čistost v % (zmanjšanje škode)?

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Želim potrošniku zagotoviti varen, zelo čist izdelek ta #4 chinna white je bil narejen svež po mojih specifikacijah, želim preveriti kakovost in zagotoviti prihodnjim strankam, da je brez fent in vsaj 85 % do 98 % čist, kuhar je pripravil serijo samo zame in se prepričal, da je brez fent, zato je trajalo 2 tedna, da je bil narejen in pristal pred mojimi vrati, zato potrebujem laboratorij v ZDA, ki lahko zagotovi poročilo o % in potrdi, da je brez fent...
 

RaymondReddington

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Osnovni način testiranja je uporaba testnih lističev, s katerimi preverite, katere so aktivne spojine, testni lističi fent so precej spodobni pri odkrivanju, testni lističi, na katerih piše OPI (opiat), pa včasih pomagajo pri razlikovanju, če je na testnem lističu fent negativen. Bodite previdni, saj je danes več kot 95 % vseh opiatov sintetičnih in najverjetneje je izdelek, ki ga imate, fent ali analog izotona.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Na tem mestu so mesta, ki opravljajo testiranje, vi ga pošljete in ga poimenujete tako, da ga prepoznate kot svojega. Stroški na enem mestu znašajo 100 USD, vendar jih je nekaj
 
Top