Question Kako izdelati kokainske opeke s stiskalnico?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Imam hidravlično stiskalnico s kalupom 5x7 in želim opečnati mešanico kokain/lidokain 70/30.

Preizkušam, kako uporabljati stiskalnico s sodo bikarbono, da jo mokro popršim z acetonom, vendar ko jo vzamem iz kalupa, se posebej zlahka drobi na vogalih in robovih in je zelo neurejena. Seveda je soda bikarbona drugačna kot kokakola, vendar želim prvič narediti na pravi način, da ne izgubim nobenega izdelka. Cenim vse nasvete ali korake.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Opravil sem nekaj raziskav in imel nekaj vprašanj:

Ali je bolje uporabiti aceton ali vodo za navlažitev izdelka pred stiskanjem?

Kakšna je dobra metoda za sušenje po stiskanju? Ali naj uporabim žarnice z žarilno nitko ali ventilator (ali oboje?)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Za sušenje je bolje uporabiti vakuumsko komoro.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod, opravičujem se za svoje neznanje. Ko pritiskam mokro opeko, moram to storiti neposredno nad kalupom ali moram vmes položiti nekaj plastike ali papirja za peko? In ko jo položim v vakuumsko komoro, mora biti v kalupu ali v kakšnem pladnju? In za koliko naj zmanjšam tlak? Namesto acetona uporabljam eter. Hvala!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ne, brez česar koli
samo stekleno/keramično posodo
Nižji kot je tlak, hitrejše je sušenje. O tem preberite v pogosto zastavljenih vprašanjih v laboratoriju.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod, prebral sem niti o vakuumskem in laboratorijskem faq, vendar sem zelo noob in to me spravlja ob pamet...
Vem, da je to veliko vprašanje, vendar imam vakuumsko komoro Bacoeng iz nerjaveče jekla s pokrovom iz kaljenega stekla in ustrezno dvostopenjsko vakuumsko črpalko.
Namesto acetona uporabljam dietil eter.
Ali bi bil ta stroj primeren za to?
Katere korake moram natančno upoštevati?
Ali moram sprejeti kakšne posebne previdnostne ukrepe?
Še enkrat mi oprostite mojo nevednost in se vam najlepše zahvaljujem!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, hvala, gospod, že sem se naučil, kako ga uporabljati. Imam samo en dvom, kako lahko dobim videz ribje luske ? Uporabljam 30 % borove kisline in 50 % kolumbijskega koksa, vendar ne dobim tega videza. Je to zato, ker moram dodati več kosmičev borove kisline, ali zato, ker postopek izvajam narobe?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, odločno vam ne priporočam, da bi si skrajšali kokain. V skladu s politiko foruma BB ne dajem nobenih nasvetov o rezanju izdelkov.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Želite, da bi se svetilo ali ne? In 30-odstotni lidokain je preveč, da bo izdelek totalno sranje.
Poleg tega je to lidokain HCL ali samo lidokain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
lahko dodate 5 % veziva za farmacevtske tablete, da bo bolj trdno, če želite, da mora biti tudi čim bolj fin prah, preden ga ponovno razdrobite.

Osnove magičnega rezanja:
Borna kislina v kosmičih
Lidokain
Majhna količina belega v vodi topnega veziva za tablete
še nekaj drugih sestavin, vendar se ne morem spomniti, saj je minilo že nekaj časa.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokain v prahu

Hvala za nasvet glede kosmičev, vsekakor jih bom naročil za naslednjič
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
zakaj si kokain razrežete z lidokainom? vam ni mar za zdravje vaših kupcev?? razrežete z drugo stvarjo, kot je NAC ali idk smtg, ki ne bo povečala stranskih učinkov ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Zaenkrat lahko rečem, da imate vsaj v Evropi drugačne vrste strank, ko gre za kokain in njegove kose. Obstajajo ljudje, ki vedo, kaj je dobra snov, in so veseli, da dobijo snov, ki samo omrtviči punt, kot je treba, drugi pa menijo, da je dober kokain le, če jim omrtviči ves obraz. Danes pri rezanju ne gre za maksimiranje dobička z goljufanjem strank, rezanje je danes bolj dajanje strankam tisto, kar želijo, ker sranje vedo o tem, kaj uživajo. Res sem imel nekaj fantov, ki so mi rekli, da moj kokain ni dober, ker se dan po uporabi ne počutijo slabo. To mi je povedalo vse. Jebena igra, ki jo moraš igrati, in lidokain je samo še eno orodje za uporabo. Žalostno, a resnično. Vendar se 30 % tega sliši preveč, ampak ja, kot poslovnež boš moral zadovoljiti želje in potrebe svojih strank, nekatere imajo želje, ki jih vsi ne razumejo, ampak to ne pomeni, da jih nekdo ne bo izpolnil.

Edit: Po mojih izkušnjah z drugimi drogami pa to velja skoraj izključno za uporabnike kokaina. Tudi speed bi bil še ena izjema, vendar je bolj zavesten in ljudje celo aktivno zahtevajo kofeinski speed, medtem ko kokainisti še vedno tudi najbolj pokvarjenemu kokainu pravijo super material.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Razumem... ampak če izdeluješ čisti kokain, zakaj ne bi iz njega naredil laboratorijskega testa? Da bi potencialnim kupcem dokazali, da je ta kokain čist? Ali poslati vzorce? Ne vem, mislim, da obstaja drug način, kako pridobiti več kupcev.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ko sem dal enemu poskusiti svoj čisti amfetamin, je rekel, da je bilo slabo. pogrešal je občutek, da živčnost ali kako sem mu razložil, sem rekel, da prinesi nekaj, ki ti je všeč, da poskusim. to sranje.
je bil 50/50 cafeine in speed (vsaj 50 % zmanjšano v weigt aceton pranja.) Torej človek nikoli ne moreš narediti dobro s kokainom. kadilci pravijo, da je prejšnji boljši ne blisk je za počasi sniffers pravijo, da je okus sladek, vendar so me gledali, kot da so zajebani High.. tako da ni dobro ? deluje zelo dobro, vendar njegovo cut ...
Nikoli nisem rezal, kaj je sladek okus ali bi lahko bil.
kadilci imajo to najraje. snorderji se pritožujejo nad okusom.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Imate radovedno vprašanje. Ali pri nakupu v razsutem stanju testirate vzorce, da preverite čistost in ali so že prisotna rezalna sredstva, kot je tisti goveji razkužilnik? To me zanima, ker sem v vzorcih na ulici videl toliko kemikalij......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
seveda ne čas, ko boste kupili veliko, boste imeli nekaj povezav in morda nekaj zaupanja."?
in začnete kupovati majhne. to je moja izkušnja in tudi pri nakupu iz istega vira je lahko naslednji blok/opek drugačen. na srečo poznam nekaj ljudi, ki prodajajo kg/ali polovico, eden pa mi je pripravljen dati 100 in to je najboljše, kar lahko dobim, pri čemer ni veliko razlik v serijah. Drugi vir, od katerega kupujem kilograme in jih prodaja po 100 do 10 gramov, je prav tako dobre kakovosti, vendar je več razlik v okusu in moči (v primeru kajenja), vendar ne vem, ali so opeke, ki prihajajo, že narezane.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Toda če je njegovo res sranje, želim drug izdelek ali pa preprosto prevzamete svoje izgube in nikoli več ne prodate.
Of find decent releyable source and steal as much as customers you can.... ni najboljši nasvet, vendar je dobro narediti.
 
Top