Koliko časa bom imel na voljo?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Recimo, da bi gostil spletno trgovino s travo, sam skrbel za droge, vendar bi prodajalcem omogočil tudi uporabo moje spletne strani in prodajal mednarodno, koliko časa bi dobil in koliko časa bi dobil, če bi bil mladoletnik? vse to je hipotetično ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
odvisno od vaše države. vendar bi si lahko nakopal veliko težav skoraj po vsem svetu. v moji državi mladoletnikom dovolimo skoraj vse, če so mlajši od 16 let, z nekaj izjemami. Tako sem se nekoč izognil obtožbam za uvoz drog. Če ste mladoletni, vam ne priporočam, da se lotite tega posla, dokler ne postanete odrasli in ne boste imeli večjega razumevanja. En majhen spodrsljaj vas lahko spravi v velike težave.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
dovolj pošteno, mislim, da bom do 17. leta delal na varnostni strani in se morda na poti naučil še kakšno drugo sranje, da se prepričam, da me ne bodo napadli
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Eno od prvih pravil bi bilo, da ne razkrivate svoje starosti, kot ste to pravkar storili
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Go Grumpy! Streljaj po zvezdah!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pri tem si vzemite čas.

Ob pogledu na DPR, ki je dobil 2x dosmrtno + 40 let brez pogojnega odpusta, v primerjavi z drugimi, ki so dobili 6 let, je težko reči, koliko časa bi lahko na koncu dobili tbh.

Odvisno od primera, države, odvetnikov, tožilcev in še veliko več.

Morda začnite z določenim ciljem v mislih, določenim zneskom $$$, ki ga morate zaslužiti, in razmislite o načinih, kako ga doseči. Delovanje DNM je morda ena od mnogih možnosti za vas, zlasti ko ste tako mladi
 
Top