Pojasnitev pravnega statusa P2NP

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Domneval sem, da je P2NP ena od kemikalij s seznama I DEA, (ASS U ME), vendar sem pravkar prebral, da ni.

Mislil sem, da bom vprašal tukaj, da se prepričam.

Kakšen nasvet za nakup, ali bo pritegnil pozornost?

Hvala!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Na Poljskem je pravna
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Na tem forumu je nekdanji uporabnik, ki vodi in podjetje za proizvodnjo p2np za prodajo. Gre za resnično legitimno družbo z omejeno odgovornostjo. Policija ga je dvakrat zalotila, ko ga je skušala ujeti, da nima dovoljenja EPP (ki ni potrebno), kar ni le napačno razumevanje zakona, ampak tudi slab izgovor za racijo.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hvala za informacije 41Dxflatine, (hitro postajate moj Obi-Wan), vendar mislim, da to neposredno vpliva na mojo skrb glede teh "sivih območij" kemikalij. Želim si le, da bi dobil svoje predhodnike, ne da bi kdo opazil ali skrbel zanje. Oprostite mi, ker sem inženir, zato je v moji naravi, da poskušam predvideti vsako težavo in imam pripravljene rešitve. Žal se mi je v šoli, ko sem moral izbirati med fiziko in kemijo, zdelo, da mi bo fizika bolje služila. :(

Verjetno bi moral omeniti, da sem v ZDA.

Mislim, da sem v resnici želel pokukati, če bi naročil 500 g po pošti, ali bi to dvignilo obrvi?
Ne vem, v kakšni trgovini prodajajo te kemikalije, vendar bi najraje šel v lokalno trgovino in jih kupil za gotovino, ne da bi mi bilo treba pokazati osebni dokument.

Hvala za pomoč, fantje, in Heisenberg, verjetno imaš prav... Moral bi samo naročiti pri dobaviteljih na spletni strani.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ali to vprašanje postavljate zaradi kraja, ki je pred kratkim začel prodajati izdelek, o katerem ste spraševali? Da ne omenjamo, da po odlični ceni glede na državo, v kateri se nahaja?

Sam sem se obrnil na ta kraj in zastavil enako vprašanje. Lastnik se je odzval in dejal, da izdelek ni nadzorovan v ZDA, zato ga lahko prodajajo. Prisegel sem, da je ali mora biti blizu vrha seznama S1. Toda pri iskanju povsod, vključno s spletno stranjo DEA, nisem mogel najti ničesar posebnega. Na seznamu nadzorovanih in nadzorovanih kemikalij DEA ni omenjen P-nitropropen, temveč na stotine drugih kemikalij. Iz radovednosti pogosto preverjam in ta izdelek je še vedno naprodaj.

Če vas to zanima, potem odgovorim na vaše vprašanje. Ne, ne boste pritegnili takojšnje pozornosti. Toda kdo ve, kako skrbni so pri vodenju evidenc.
Vabljeni k PM, da preverite, ali govorimo o isti stvari.

Na zdravje,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Policijo sem prisilil, da mi je vrnila tovornjak, poln kemikalij, in vsaj pred desetletjem ga ni mogla zakonito zadržati, čeprav sem bil transparenten glede tega, kaj je bil predhodnik.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
P2NP je v EU zakonit, vendar drag
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ne, ni tako, samo v nekaterih državah.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Res je. Je precej drag, če ga kupite pripravljenega. Po mojih izkušnjah se izdelava v lastni režiji izkaže za veliko cenejšo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kaj je res?

Glede P2nP, ki je zakonito v EU, to ni res, pripravil sem ločeno objavo, v kateri pojasnjujem, v katerih državah in zakaj ni zakonito.

Samo nekaj držav v Evropi legalizira P2nP.

Prispevek se je nanašal na zakonitost in ne na proizvodne stroške.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ni predrag, v Evropi ga je mogoče brez težav kupiti za 150-200, z dobrimi stiki pa še bolje
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Na Amazonu
P2NP na Amazonu, kot je razvidno iz ZDA

Nekaj, kar me je zanimalo, vendar nisem preveril, je, da so številni od teh reagentov v nekaterih državah zakoniti, v drugih pa nezakoniti. Zato se zdi izvedljivo, da se prijavite na storitev posredovanja pošte, da boste imeli naslov v državi, kjer je predmet zakonit. Nato ga z uporabo strežnika VPN v tej državi kupite na prodajalčevem spletnem mestu za dostavo na naslov storitve posredovanja pošte. Služba vam ga nato pošlje.

Takoj se pojavi nekaj težav, kot je, kako ga je prodajalec zapakiral (ne bom delal, če imajo na njem nalepko "nevarne kemikalije"), in kako izpolniti carinske obrazce (vendar mislim, da bi jim lahko samo poslali izpolnjene obrazce po elektronski pošti).

Kot je poudaril @HEISENBERG, je najlažji način, da ga kupite od dobavitelja na forumu.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Sem dobavitelj p2np
Običajno spremenimo embalažo svojih izdelkov in jih prikrijemo kot druge neobčutljive izdelke.
Za ravnanje s carino prav tako zamenjamo z drugimi izdelki, carinsko deklaracijo.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Bom priča vašim besedam, ker ste mi dali brezplačen vzorec 300 gramov BMK Glycidic, pošiljanje pa je bilo hitro in varno
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Seznam predhodnih sestavin v Evropi ureja Mednarodni odbor za nadzor drog.
Fenilnitropropena (P2NP) ni na njihovih seznamih, vendar je v njihovih poročilih ta snov izpostavljena kot predhodnik amfetamina.

Obstaja še ena težava, p2np nima zakonitih namenov uporabe, zato ga je težko upravičiti.

Neposreden nakup te snovi ni zakonsko prepovedan, vendar se zlahka znajdete v vidnem polju organov pregona.

V Evropi so cene precej nizke v razponu od 200 do 300 evrov za 1 kg, po mojem mnenju je to zelo poceni.

V državah, kjer je p2np prepovedan, ali v primerih, ko se ne želite opeči pri nakupu te snovi ali zmanjšati stroškov, lahko sintetizirate sami.
Proizvodnja te snovi je zelo preprosta, sintezo je mogoče zlahka skalirati, ne vzame veliko časa in ne zahteva drage in zapletene opreme.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Vendar je težko dobiti nitroetan za njegovo sintezo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroetan lahko kupite iz več virov tukaj na Breaking Bad, vključno s Constantylious777 ali Brumer :)
 
Top