WHATSAPP | ANDROID !!!UPOZORNENIE!!!

Zdravím celú komunitu BB. Chcem vám povedať, čo som zistil celkom nedávno. Rumunská polícia chytila veľké množstvo pašerákov drog. Niektorí z nich boli moji dobrí priatelia. Bol to dosť dlhý prípad, do ktorého bolo zapojených veľa ľudí.
Nakoniec ide o to, že všetci používali telefóny so systémom Android + Whatsapp. Teraz sa ako každý priekupník snažíte čo najviac chrániť. Členovia skupiny si mysleli, že ak po napísaní správy vymažú obrázok a konverzáciu, sú v bezpečí... Ale bohužiaľ, v bezpečí neboli. Väčšina z nich uviedla heslo zo svojho telefónu v domnení, že v telefóne nemajú čo hľadať, iní mali PIN číslo zložené zo 4/8 znakov. Napokon mi včera jeden z nich ukázal 400-stranovú obžalobu, ktorú som si veľmi pozorne prečítal. Tam som videl veľa vecí. Ale najviac som videl ich konverzácie na Whatsapp, fotky a videá. Teraz som si úprimne myslel, že whatsapp je zašifrovaný od konca do konca. A naozaj, je šifrovaný od konca do konca, čo znamená, že konverzáciu pri prenose nemožno zachytiť. Problém je ANDROID, telefón s Androidom vytvára priečinok DATA vo vnútornej pamäti. V tomto adresári sa pri inštalácii aplikácie vytvárajú adresáre. Takže polícia by mohla vidieť úplne všetko. Všimol som si, že SIGNAL nemá vytvorený adresár. Ten je dobrý.
Tým nechcem povedať, že Android je zlý telefón alebo whatsapp. Týmto príspevkom chcem len povedať, že nie je až tak dôležité, akú aplikáciu používate na komunikáciu... Najdôležitejšie je mať ALFANUMERICKÉ heslo, ktoré má aspoň 10 znakov. Viem, že je otravné zakaždým to heslo zadávať, ale LEPŠIE BEZPEČIE AKO SORRY.
Veci, ktoré môžete urobiť pre vyšší stupeň ochrany!!!
Ak máte iPhone xs smerom nahor, aktivujte režim uzamknutia. Tým sa zakáže USB.
Môžete mať tiež aktivovanú funkciu FIND MY PHONE (Nájsť môj telefón) na ISO/Android a dať heslo niekomu, komu dôverujete. V prípade, že vás prichytia pri vykonávaní obnovy továrenských nastavení na ICLOUD alebo GOOGLE.


Chráňte si chrbát, chráňte svoju rodinu, podporujte BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
Sú to všetko nezmysly. Náš tím pracuje v oblasti liekov už viac ako 10 rokov a niektorí z najstarších členov sú v tejto oblasti už takmer 20 rokov. V súčasnej realite je používanie populárnych posolstiev porovnateľné so srdcervúcou spoveďou. Jedna izraelská spoločnosť dodáva všetkým vyspelým krajinám zariadenie s názvom UFED. Toto zariadenie umožňuje LE získať všetko z iPhonov, macbookov a iných operačných systémov.
Jedinou možnosťou je používať operačný systém na USB (Whonix/Tails). Na vlastnom zariadení nezanecháte žiadne stopy. Na komunikáciu používajte jabber+otr. A samozrejme nemôžete používať poštové služby, iba mŕtve schránky. Deväť z desiatich zatknutí online predajcov drog je spôsobených tým, že sú identifikovaní podľa svojich zásielok.

Ak vám niekto povie, že môžete bezpečne predávať drogy online pomocou iPhonu/Androidu a aplikácie Whatsapp, napľujte mu do tváre.

Naozaj ma prekvapuje, čo píšu gaučoví anonymní experti. Pre väčšinu je prítomnosť JS na stránke spúšťačom, ktorý človeka odradí od používania stránky na darknete. Ale zanechať vlastnú adresu pri nákupe drog na stránke je ako povedať "Dobrý deň".
Časy, keď bol JS nebezpečný, sú dávno preč, samozrejme, ak vývojári vo svojich projektoch nepoužívajú JS od spoločnosti Google.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Pokladňa cellebrite ufed touch 2.
Izraelská spoločnosť používa 0day exploity, neexistuje žiadny spôsob ochrany telefónu...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Ďakujeme za zdieľanie. Dobrý vstup HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nebál by som sa, že sa chytí, ak by došlo k najhoršiemu scenáru, ale áno, Signál je lepší alebo iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
8
V každom prípade by sa malo použiť niečo ako SD Maid, aby bol systém prehľadný. Pre seba mám naplánovaný čistý chod na dennej báze.

Službu SD Maid možno nájsť Odtiaľto:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Jediná vec, ktorá sa mi na tejto aplikácii nepáči, je nanajvýš to, že čistí môj telefón. Nepáči sa mi, že sa niečo nezašifrované odosiela na server a nemám nad tým kontrolu. Môžem si možno vyčistiť telefón, ale nič iné
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Prečo nepoužívať aplikáciu relácie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Používam relácie. Myslím, že som paranoidný, pokiaľ ide o aplikácie na zasielanie správ. Session ak je pomerne bezpečná
 
Top