Predaj "legálnych" analógov v USA?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Chcem sa spýtať, či mi niekto môže objasniť niektoré veci.

Po prvé, myslel som si, že zákon o analógoch sa vzťahuje na drogy zaradené do zoznamu 2 a vyššie, ale nie na drogy zaradené do zoznamu 3 a nižšie. Takže povedzme, že niekto predáva na internete drogu, povedzme analóg ketamínu alebo benzodiazepínu, ale obsahuje zjavne býčiu výhradu "nie je určený na ľudskú spotrebu" alebo niečo podobné ako mefedron, ktorý sa predáva ako potrava pre rastliny, alebo povestné "soli do kúpeľa".

Z čoho vás môže polícia obviniť? Musí to byť niečo, nenechajú vás len tak ujsť z "predaja drog" s tým, že poviete "nie je určený na ľudskú spotrebu" Vyskúšajte tento jeden trik, ktorý polícia nenávidí!

Nie predávať niečo ako 3mmc, o ktorom dea už povedal, že ho považuje za analóg, ale niečo, čo nespadá pod zákon o analógoch, čo boli podľa mňa analógy ketamínu a benzo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Prečo by analógy ketamínu alebo benzínu nemali spadať pod zákon o analógoch?
Len som si ho v rýchlosti prečítal a mám taký pocit;
- analógy zaradené do zoznamu I a II sa budú súdiť, ako keby to boli drogy zaradené do zoznamu I.
-Drogy zaradené do zoznamu III, IV, V a VI budú stíhané ako drogy, ktorých sú analógom.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nie som právnik, ale zdá sa, že nemôžu použiť analogický zákon, ak súvisiaca droga nie je zaradená do zoznamu 1 alebo 2.

Ja to čítam tak, že ak existuje analóg, povedzme ketamínu, zoznam 3, tak pokiaľ sa predáva ako "nie je určený na ľudskú spotrebu", tak je človek oveľa viac v šedej zóne. Možno vás môžu obviniť z predaja nepovoleného lieku alebo niečoho podobného (len príklad, nie presný zákon).

Zdá sa len, že neexistuje príliš jasná odpoveď na to, čo by mohli štátni alebo federálni agenti urobiť.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME, ak to nespadá pod federálny analogický zákon z roku 1984 (myslím, že to bolo v roku 84? Nie som si to dvakrát overil rn) a ak sa nezachytíte uprostred predaja. Vždy som nazýval rcs skutočnými názvami, aj keď ho všetci predávali Molly hovorí naozaj mdma, mal som niekoľko priateľov chytiť s etylón/bk-mdma a 4mmc obaja pred plánovaným vôbec. Nazývali to policajtom pravým menom. Drogy pohodené na zemi a pokuta 200+ dolárov za odpadky v plastovom vrecúšku. Vážne sedeli a googlili bk-mdea na vyhľadávanie obrázkov, aby to porovnali hahahaha ako yup to je ono cuz nevyskočil na terénnom teste
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ak však nazývate aj legálne chemikálie Molly alebo niečo iné nelegálne, môžete byť za to obvinení
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Absolútne to platí. Nikdy nepredávajte niečo legálne ako niečo nelegálne, poplatok je rovnaký
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Október 2015 - Mal som partnera, ktorý sa nakoniec nechal dobehnúť a predal ma, aby si zachránil zadok. Nastražil na mňa, aby som predal 28 g "molly" tajnému štátnemu policajtovi. Pri terénnom drogovom teste to bolo pozitívne na amfetamíny, a tak ma zatkli. Bolo to zabalené v sáčku s "korením", označenom ako kadidlo -nie pre ľudskú spotrebu- (myslel som si, že to pomôže tvrdiť moju nevinu.) Asi rok a pol som strávil na súde, pretože v laboratóriu to nevedeli identifikovať. Trikrát ho nesprávne identifikovali. Bol som jedno vystúpenie od toho, aby prípad zamietli, keď sa vrátili a povedali, že je to etylón, ktorý sa zrejme naplánoval v USA tuším od júla 2015. Vtedy som už vedel, že ma budú mať. Môj právnik nemohol nič povedať ani urobiť (bol určený súdom) - išiel som a získal som niekoľko stanovísk od iných právnikov a v podstate povedali to isté: "Máš ruku v ruke s tajným policajtom s nelegálnou látkou, je to otvorený a uzavretý prípad." Tento falošný pocit bezpečia, že sa pohybujem v "šedej zóne", ma stál 3 roky v štátnom väzení a všetko, čo s tým súviselo. Pravdepodobne som mohol trochu bojovať a dosiahnuť lepšie výsledky, ale v tom čase som už bol rád, že to mám za sebou.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
To je úplne na nič, brácho. Je mi ľúto, že sa to stalo. Vedel si, čo to bolo? Na súde v USA nemusíš vedieť, že niečo je nezákonné, aby ťa za to zatkli a uväznili, ale je tu ešte jeden aspekt, a to úmysel. Ak bolo na vrecku napísané, že nie je určené na ľudskú spotrebu, a nebolo tam napísané nič o drogách, váš právnik mohol argumentovať, že ste nevedeli, čo to je. Možno. Neviem, čo konkrétne. Mohlo vám to priniesť nižší trest alebo miernejšie obvinenie. Inteligentný človek by ušetril prvé 2 000 dolárov, ktoré zarobil, a vzal by si právnika na výpomoc. Existuje niečo také ako predplatení právnici. Zaplatíte zálohu a potom, ak sa niečo stane, vám vystavia účet za hodiny a podania atď. Viem, že to znie prehnane, ale súdom určený právnik dostáva peniaze z rovnakého účtu, z ktorého dostáva peniaze prokurátor. A sudca. Výslovne by to tak nemalo byť, ale je to tak. Váš súdom určený advokát pracuje pre druhú stranu a je najnižším mužom na totemovom stĺpe. S týmito ľuďmi sa stretáva denne a tí sú notoricky známi tým, že sa bránia rozhnevaniu svojich nadriadených. Musíte však mať právnika. Ako žalovaný nemôžete podať žiadosť o zistenie skutkového stavu, predĺženie lehoty alebo množstvo iných vecí. Nemôžete ani vyjednávať s prokurátorom. Ak sa sudca rozhodne, že vám to umožní, môžete, ale musíte požiadať o osobitné povolenie a nie je povinný vás pobaviť
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Vskutku, šikovný človek si predsa odloží niekoľko prvých zásobníkov, 1. BAIL 2. LAWYER 3. Niekoľkoročný komisionár (v najhoršom prípade lol). Viem, čo bola "látka"? Ľudia, cez ktorých som prechádzal, mali pôvodne "molly", ktoré nazývali aj m1. Čo je podľa mňa metylón. Bol to hrdzavý hnedooranžový horninový kryštál s výrazným zápachom. Po čase mali "druhú generáciu", o ktorej tvrdili, že je stále legálna, pretože je to ďalší analóg v poradí (hoci som vedel o tikhale a ktovie čom ešte, celá RC scéna bola pre mňa trochu nová, takže som bol trochu dôverčivý, pretože informácie sa naozaj nedali získať, teda v niektorých obchodoch mali vtedy ešte "kadidlo"). Každopádne, volali to m2, bola to bledožltá farba, oveľa menej intenzívna a kratšie trvajúca ako m1, ale stále príjemná. Pôvodne ma obvinili z obchodovania s MDMA, ale po vyše roku, čo sa so mnou zahrávali a mali výsledky z laboratória. Prešli od MDMA k niečomu inému (presne som zabudol, nejaký beatnický stimul, ktorý bol veľký v 50. rokoch), k mefedronu, k MDPV (bathsalts) a nakoniec k etylónu, keď ma obvinili. ....INDICTED JANE!

Máš však úplnú pravdu, títo súdom určení hlupáci sú nižší ako veľrybie hovno. Za tie roky som ich mal zopár, ktorí ma skutočne dostali z malých vecí. Vlastne som vyhodil svojho prvého právnika, Ten, s ktorým som skončil, bol asi horší. Nikdy neurobil nič okrem toho, že sa mi snažil od začiatku vybaviť dohodu. Rýchlejší obrat - viac peňazí pre nich. "Buď sa priznáš, alebo pôjdeš na súd a ja by som ti to neodporúčal, lebo úprimne povedané, prehráš." A potom ma začal strašiť číslami: "Ak prehráš, čaká ťa maximálne 10." Poznám tú hru, všetci spolu hrajú golf cez víkendy a robia výmenné obchody a bolo úplne jasné, že mi klamú. Druhé posudky však tiež neboli veľmi nádejné, niekoľko chlapíkov z okolia za pár tisíc dolárov tvrdilo, že pôjdu do toho s mávnutím ruky, ale v podstate povedali, že bude "ťažké presvedčiť porotu, dostali vás na lopatky." Oni boli skúsení s hmatateľnejšími prípadmi "tvrdých drog". Pravdepodobne som si mohol počínať lepšie, mohol som si počínať aj horšie. Ponúkli mi 18 mesiacov v okrese s trojročnou podmienkou a podobné sračky. Rozhodol som sa pre štátny trest bez podmienky. Na 3 roky (2 roky mandát + strata vodičského preukazu na 3 roky) som bol vonku za 2 a pol roka s dobrou praxou. Majú sa ťa držať aj počas celého trestu, keby si sa chcel odvolať alebo tak. Kretén mi nikdy neodpovedal na telefonáty na vyzvedanie zvnútra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Uhodili ste klinec po hlavičke s právnikmi vymenovanými súdom, jednému som raz odovzdal podrobnú schému, aby som dosiahol zrušenie jedného obvinenia, a to vrátane mŕtveho presného prípadu, ktorý obvodný odvolací súd zrušil, ( obvinili ma za zrážku, ale to, čo som zrazil, bola značka vo vlastníctve mesta a radnica bola zatvorená, pretože bola noc, a podľa zákonov tohto štátu som mal 24 hodín na to, aby som to nahlásil, ale zatkli ma o 3 hodiny neskôr. Keby to bol súkromný majetok alebo vozidlo, alebo by bol niekto zranený, musel by som zavolať policajtov alebo ísť rovno na policajnú stanicu. ) Povedala: "No ale urobili ste to vy?" Nie to, za čo ma obvinili, nie. "No, ja by som si zobrala len to, čo vám ponúkli, mohli vás obviniť z väčšej sumy".😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Áno, systém je rozhádzaný. Keby každý jeden obžalovaný poznal svoje práva a odmietol by sa vzdať práva na rýchly proces a odmietol by uzavrieť dohodu o vine a treste, právnici by skutočne museli začať robiť svoju prácu a súdy by sa takmer zastavili. Dokonca aj malý súdny proces s porotou je časovo náročný a mimoriadne drahý! Ak by na ňom všetci trvali, štáty by ani neboli schopné stíhať všetkých porušovateľov zákona a museli by si vyberať z najzávažnejších prípadov. Stavím sa, že už len toto by viedlo k reforme práva.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Úplne súhlasím Pseudo
Je škoda, že väčšina týchto súdom ustanovených právnikov sa priživuje na neznalosti a lenivosti svojich klientov. Stačí prijať dohodu, rýchlejšie dovnútra, rýchlejšie von, rýchlejší obrat, menej práce, viac tvárí, viac peňazí, to je názov ich hry. Keby ľudia poznali svoje "práva" a stáli pevne na svojom. Myslím, že už len na základe toho by sme skutočne mohli začať reformu práva. V mojom okolí sa k tomu priblížili sami, pokiaľ ide o páchateľov nenásilných drogových trestných činov. Nadmerná preplnenosť, predčasné prepustenie, nižšie tresty atď.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Áno, jediný problém je, že to musia robiť všetci, v súčasnosti nemajú problém niekoho vyštvať na železnicu za to, že trvá na tom, aby jeho práva neboli porušované, a hľadá skutočnú spravodlivosť podľa litery zákona. V podstate, ak niekto trvá na tom, aby si skutočne robili svoju prácu, tak sa poserú a urobia si bodku za tým, že vás tvrdo položia. Samozrejme, pokiaľ nemáte PENIAZE a neobstaráte si vlastného právnika. Hotovosť vždy zmierni akýkoľvek trest, stačí hotovosť a žiadny trest neexistuje. Verejný ochranca práv to jednoducho nezvládne, ak sa pokúsite ísť touto cestou na vlastnú päsť. Povzdychnite si.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Myslím si, že jediným spôsobom, ako by sa dalo dostať z predaja drog na šedom trhu v USA, by bolo dodávať ich zo zahraničia, ako napríklad neslávne známe laboratóriá jašteríc, dodávajúce ich zo Španielska, Holandska, alebo mať niečo, čo tiež nespadá pod zákon o analógoch.

Podľa môjho názoru analógy ketamínu patria pod tento zákon. Ketamín je zaradený do zoznamu 3 a do zákona o analógoch spadajú len drogy podľa zoznamu 1 a 2.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Doslova som sa dobre zasmial na "obvinenej Jane", ja som nízko chodil z izby do izby v mojom dome a ticho som vykrikoval ,,obvinená Jane, OBVINENÁ", musíš byť cool jedinec, pretože som bol a stále cítim bolesť za to nalepenie obvinenia; rc waltz bol v prdeli vidieť v okresnom väzení alebo vedieť, čo sa stalo s priateľmi tu v štátoch, 9/10 rovnako ako ty, popy na amfetamín niekedy pervitín, potom sa buď podpíšu na niečo, akonáhle test bol nepresvedčivý a ostatní urobili to, čo by som urobil, čo je široké, čo si urobil a nechal by som to ísť a hodiť kocky, Sám som pracoval dostať trestný čin POCS A POM upustil a bol na väzbe ako 3 a pol roka, kde žijem väčšina dlhopisov nenechá vás zostať na ich zozname oveľa dlhšie ako rok alebo dva, pretože verím, že dostanú ako 30-50 pridelených sociálnych naraz, takže ako ja som bol zaplatený skôr, ako rok jeden bol? Našťastie môj bývalý na strednej škole jej a jej mama vlastnia jeden z najväčších multi okresných jurisdikcií dlhopisov okolo, vždy dobrý, ako povedal frit a majú váš zadok pokrytý od skoku, dostal som svoje dva trestné činy až po jeden priestupok, takže skutočne klesli jeden (pocs to bol Xanax) som doslova prišiel pout súdny dom s triumfálnym víťazným úsmevom a držal ruky hore a poďakoval mužovi nad všetkými s verejným predstieraním!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Je mi cťou, že vám môžem priniesť chvíľkové potešenie. Je dobré, že niekto rozumie nejasnému odkazu. Ďakujem za milé slová, priateľu. Keď sa na to teraz pozerám spätne, tak trochu ľutujem, že som tú sračku nevzal do obruče - alebo inými slovami, že som nešiel na súd. Je to aj trochu na hovno, keď nad tým teraz premýšľam, že ťa vlastne trestajú za to, že sa snažíš hrať svoju hru. Či by niekto so zdravým rozumom NEvyužil akúkoľvek možnosť, ktorá by mohla pomôcť jeho situácii? Prečo by ste to neurobili, však? Vážne len zastrašujú ľudí, prostredníctvom strachu a úbytku, akoby už tak neboli karty dostatočne rozhádzané. Celý justičný systém je výsmech, je mi z toho zle, naozaj. Už len pri pomyslení na to, ako sa snažím vysvetliť tragickosť celej situácie. Človek si neuvedomí, aké je to v skutočnosti zlé... aké skorumpované... kým si tým skutočne neprejde. "Radšej bohatý a vinný ako chudobný a nevinný."
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Dobrý deň, Moonbow, je mi veľmi ľúto, že ste sa museli tak osobne oboznámiť so smutným stavom, do ktorého sa náš právny systém zvrhol! Verím, že nakoniec bude užívanie všetkých drog legálne a ľudia budúcnosti sa budú pozerať na našu spoločnosť a zhodnú sa na tom, že sme boli neosvietení divosi. Mier, sestra moja!
 
Top