Looking for a vendor Potrebujem pomoc s vyhľadaním predajcov

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Potrebujem fenty , h , pervitín alebo hydromorfón

Snažil som sa hľadať trhy na tu, ale po speading shitloads na môj prvý, pretože som jasne tupec a je scammed ním som zostal hľadať zástrčky miestne. im späť tu snaží znova, pretože tento chlap stojí mi 25 dolárov za . z fenty myslenie im hlúpy

ak má niekto reccomendations pre predajcov, ktorí mi môžu dostať sračky chcem, že sú dôveryhodné a robiť escrow prosím dajte mi vedieť , som v Kanade a radšej predajcov, ktorí sú tiež tu dole bc to by bolo bezpečnejšie w prepravy
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
S niektorými z nich by som vám mohol pomôcť, ale museli by sme sa o tom trochu porozprávať. Neaktuálne v Kalifornii, ale v blízkosti priateľov hore vo Washingtone je miesto, kde je prechod celkom otvorený pre všetkých, ak o ňom viete.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Som tiež v Kanade a v budúcnosti plánujem predaj, hoci momentálne nemám nič (ospravedlňujem sa). Chcel by som sa dozvedieť viac o kanadskom trhu s liekmi, ale zdá sa, že je tu veľmi málo používateľov z Kanady
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musel som si vytvoriť nový účet bc zabudol som heslo k prvému účtu, každopádne tho lmk ak sa niekedy rozhodnete začať s predajom bc naozaj tu niekoho potrebujem
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musel som si vytvoriť nový účet bc zabudol som heslo k prvému, ale áno, porozprávajme sa o tom , teda im down i j wanna get high lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Na vašom mieste by som prešiel na dark web.
Vo voľnom čase si pozrite desať najväčších trhov,
nájsť predajcu, ktorý dodáva tovar z mojej krajiny
a má veľa uzavretých predajov s dobrými recenziami!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ako povedal iný člen, použite darknet. V záujme vlastnej bezpečnosti si nezabudnite prečítať bibliu darknetu !!!
Väčšina veľkých trhov má zakázané zoznamy, ktoré majú výslovne uvedené fent, ale je ľahké zistiť, čo je a čo nie je....stačí dávať pozor a uvedomiť si, aké špecifiká to prezrádza ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ak sa nová abeceda nezníži, odporúčam. Získajte kinks tor.taxi. Myslím, že i2p sa spája
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Výrobky môžem zaslať do Kanady, ale predávam len KU kryštál, v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Niektorí naozaj dobrí predajcovia tu vyskúšajte ich všetkých, ale používajte escrow počul RCS je dobrý počul aj VAKENTINO CARTEL je tiež dobrý
 
Top