Question Ako vyrobiť kokaínové tehly pomocou lisu?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Mám hydraulický lis s formou 5x7 a chcem vymurovať zmes kokaín / lidokaín 70/30.

Skúšam, ako používať lis so sódou bikarbónou, robím ho mokrým postrekom acetónom, ale keď ho vyberiem z formy, rozpadá sa najmä v rohoch a na okrajoch a je veľmi špinavý. Samozrejme, sóda bikarbóna je iná ako koks, ale chcem to urobiť správne hneď na prvýkrát, aby som nestratila žiadny výrobok. Akékoľvek tipy alebo kroky ocením.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Urobil som si prieskum a mal som niekoľko otázok:

Je lepšie použiť acetón alebo vodu na navlhčenie výrobku pred stlačením?

Aká je dobrá metóda sušenia po stlačení? Žiarovky, alebo mám použiť svetelný ventilátor (alebo oboje?).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Na sušenie je lepšie použiť vákuovú komoru.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, pane, ospravedlňujem sa za svoju neznalosť. Keď lisujem mokrú tehlu, musím to robiť priamo cez formu alebo mám medzi to dať nejaký plast alebo papier na pečenie? A keď ju vložím do vákuovej komory, mala by byť vo forme alebo v nejakom zásobníku? A o koľko mám znížiť tlak? Namiesto acetónu používam éter. Ďakujem!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Nie, bez ničoho
len sklenenou/keramickou miskou
Čím nižší tlak, tým rýchlejšie sušenie. Prečítajte si o tom v častých otázkach laboratória.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ahoj pane, čítal som vlákna o vákuu un laboratory faq, ale im very noob and its making me crazy...
Viem, že je to veľa, ale mám vákuovú komoru Bacoeng z nehrdzavejúcej ocele s vekom z tvrdeného skla a jej príslušnú 2-stupňovú vákuovú pumpu.
Namiesto acetónu používam dyetiléter.
Bol by na to tento stroj dobrý?
Aké kroky by som mal presne dodržať?
Mal by som prijať nejaké osobitné bezpečnostné opatrenia?
Ešte raz prepáčte moju nevedomosť a veľmi pekne vám ďakujem!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, vďaka, pane, už som sa to naučil používať. Mám len jednu pochybnosť, ako môžem získať zjav rybej šupiny ? Používam 30 % kyseliny boritej a 50 kolumbijského koksu, ale ten vzhľad nezískam. Je to preto, že musím pridať viac vločiek kyseliny boritej, alebo preto, že postupujem zle?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, dôrazne neodporúčam strihať si kokaín. V súlade s pravidlami fóra BB neposkytujem žiadne rady týkajúce sa rezania produktov.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Chcete, aby to svietilo, alebo nie? A lidokaín 30 % je príliš veľa, bude to totálne sračkový výrobok.
Takisto je to Lidocain HCL alebo len Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
môžete pridať 5 % farmaceutického spojiva na tabletky, aby ste získali pevnejšiu konzistenciu, ak chcete, aby to bol tiež čo najjemnejší prášok, aký môžete získať, než ho prerobíte.

Základy magického rezu:
Vločky kyseliny boritej
Lidokaín
Malé množstvo bieleho vo vode rozpustného spojiva na tabletky
je tu ešte niekoľko ďalších zložiek, ale už si nepamätám, že to bolo dávno.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokaín v prášku

Vďaka za radu ohľadom vločiek, určite si nejaké objednám nabudúce
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Prečo si kokaín rezáte lidokaínom? nezáleží vám na zdraví vašich kupujúcich? rezáte inou vecou, napríklad NAC alebo idk smtg, ktorá nezvýši vedľajšie účinky ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Zatiaľ môžem povedať, že máte iný druh zákazníkov aspoň v európe, pokiaľ ide o kokaín a jeho rezy. Sú ľudia, ktorí vedia, čo je to dobrý materiál, sú radi, že dostanú materiál, ktorý je len znecitlivujúci punc, ako má byť, iní si myslia, že je to dobrý kokaín, len ak majú znecitlivenú celú tvár. Dnes už rezanie nie je o maximalizácii zisku oklamaním zákazníkov, rezanie je dnes skôr o tom, dať zákazníkom to, čo chcú, pretože vedia hovno o tom, čo konzumujú. Naozaj sa mi stalo, že mi niektorí chalani povedali, že môj kokaín nie je dobrý, pretože sa deň po jeho užití necítia zle. To mi povedalo všetko. Posratá hra, ktorú musíte hrať, a lidokaín je len ďalší nástroj, ktorý môžete použiť. Smutné, ale pravdivé. Avšak 30 % z toho znie až príliš, ale áno, ako obchodník budete musieť uspokojiť želania a potreby svojich zákazníkov, niektorí z nich majú želania, ktorým nie každý rozumie, ale to neznamená, že ich niekto nesplní.

Edit: Podľa mojich skúseností s inými drogami sa to však týka takmer výlučne užívateľov kokaínu. Speed by bol tiež ďalšia výnimka, ale je to viac uvedomelé a ľudia dokonca aktívne vyžadujú kofeínový speed, zatiaľ čo kokaínoví fajčiari stále nazývajú aj ten najviac skazený koks super vecou.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Chápem... ale ak vyrobíte čistý kokaín, prečo z neho neurobíte laboratórny test? Aby ste potenciálnym kupujúcim dokázali, že tento kokaín je čistý? Alebo poslať vzorky? Idk, myslím, že existuje iný spôsob, ako získať viac kupujúcich
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Keď som dal jednému vyskúšať môj čistý amfetamín, povedal, že je to zlé. chýbal mu pocit, že nervozita alebo ako som mu vysvetlil, že som povedal, aby si priniesol nejaký, ktorý sa ti páči, že skúsim. že hovno.
bol 50/50 cafeine a rýchlosť (atleast 50 % znížená váha acetón umýva.) Takže človek nikdy nemôžeš urobiť to dobré s kokaínom. fajčiari hovoria, že predchádzajúce je lepšie nie blesk je pomalý sniffers hovoria, že jeho chuť sladká, ale pozerali na mňa, ako by kurva High.. takže to nie je dobré ? to funguje veľmi dobre, ale jeho rez ...
Ale ja som nikdy nerobil rezanie, čo je sladká chuť alebo by mohla byť.
fajčiari ho majú najradšej. šňupači sa sťažujú na chuť.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Máte zvedavú otázku. Keď nakupujete vo veľkom, nechávate vzorky testovať, aby ste zistili čistotu a či sú v nich už prítomné rezné látky, ako napríklad ten prípravok na odčervenie dobytka? Len som zvedavý kvôli tomu, že vidím toľko chemických látok v pouličných vzorkách......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
samozrejme nie časom si kúpite veľké, budete mať nejaké konexie a možno aj dôveru."?
a začnete kupovať malé. to je moja skúsenosť a aj pri nákupe z rovnakého zdroja sa ďalší blok/tehla môže líšiť. našťastie poznám niekoľko ľudí, ktorí predávajú kg/alebo polovicu a jeden je ochotný nechať ma vziať 100 a to je to najlepšie, čo môžem dostať s nie veľkými rozdielmi v šaržiach. Iný zdroj, od ktorého kupujem, kupuje kg a predáva po 100 až 10 gr. Tiež dobrá kvalita, ale väčšie rozdiely v chuti a sile (v prípade fajčenia).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ale ak je jeho realy shit chcem iný produkt alebo si jednoducho vziať svoje straty a nikdy viac nepredávať.
Z nájsť slušný releyable zdroj a ukradnúť toľko, koľko zákazníkov môžete.... nie je najlepšia rada, ale je dobré to urobiť.
 
Top