Koľko času by som dostal?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Povedzme, že by som chcel prevádzkovať online obchod s trávou, sám zaobchádzať s drogami, ale zároveň umožniť predajcom používať moju stránku a predávať na medzinárodnej úrovni, koľko času by som dostal? a aký by bol čas, ak by ste boli maloletý? to všetko je hypotetické. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
záleží na vašej krajine. čakalo by vás však veľa problémov takmer na celom svete. v mojej krajine povoľujeme neplnoletým takmer všetko, ak majú menej ako 16 rokov, s niekoľkými výnimkami. Mňa to kedysi dostalo z obvinenia z dovozu drog. Ak ste však neplnoletý, neodporúčam vám pustiť sa do tohto biznisu, kým nebudete dospelý a nebudete mať väčší prehľad . Jeden malý prešľap by vás mohol dostať do veľkých problémov
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
dosť férové, myslím, že budem pracovať na strane bezpečnosti až do svojich 17 rokov a možno sa popri tom naučím nejaké ďalšie sračky, aby som si bol istý, že ma neprepadnú
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Jedným z prvých pravidiel by malo byť neprezradiť svoj vek, ako ste práve urobili
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Choďte do toho Grumpy! Strieľa na hviezdy!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Venujte tomu dostatok času.

Pri pohľade na DPR, ktorý dostal 2x doživotie + 40 rokov nepodmienečne, oproti iným, ktorí dostali 6 rokov, je ťažké povedať, koľko času by ste mohli skončiť tbh.

Závisí od prípadu, krajiny, právnikov, prokurátorov a mnohých ďalších vecí.

Možno si na začiatku stanovte cieľ, určitú sumu dolárov, ktorú musíte zarobiť, a premýšľajte o spôsoboch, ako ju dosiahnuť. Prevádzkovanie DNM môže byť pre vás jednou z mnohých možností, najmä keď ste taký mladý
 
Top