Fentanyl vs morfín

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zaujímalo by ma, či fentanyl usp môže meke cítiť dobre je to 200mcg tableta, či to niečo urobí, alebo potrebujem väčšie množstvo a či to mám užívať orálne, alebo to len rozpustiť a vstreknúť?


na druhej strane mám aj 10mg morfínovú tabletu, prosím, povedzte mi, či ju mám užívať cez injekčnú striekačku alebo perorálne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Nech už robíte s fentanylom čokoľvek - nerobte to sami, lepšie je nerobiť s ním vôbec nič. Pokiaľ ide o fentanyl, riziko predávkovania je veľmi vysoké. Takže by som nešpekuloval o dostatočnosti dávky na dosiahnutie požadovaného účinku.
Priemerná dávka je 25-50 mcg. 200 mcg môže byť veľa. Závisí to od hmotnosti osoby. LD50 je 3 mcg/kg.
Nezabudnite mať po ruke aj naloxón.

Morfínové tablety by sa mali užívať perorálne. Majte v blízkosti naloxón.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
204
Reaction score
208
Points
43
Závisí od vašich skúseností s opiátmi v mnohých ohľadoch. Som toho názoru, že tabletky sú vyrobené tak, aby sa užívali perorálne. Vrátane sublingválnych.

V prípade fentanylu sa priemerná dávka pohybuje od 25 do 50 mcg. Potom sú silné dávky. To platí aj pre užívanie sublinguálne. Vo všeobecnosti je fentanyl veľmi účinná látka, neodporúčam užívať 200 mcg naraz.

Pokiaľ ide o morfín, jeho priemerná dávka je okolo 15 mg perorálne. Nie je potrebné sa obťažovať injekčnou striekačkou.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Čo ak rozdrvím 10 mg tabletu morfínu a šnupnem ju? bude to problém?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Skúste ODSMT. počul som veľmi dobré veci a dávkovanie je v mgs, nie mcgs, takže je oveľa bezpečnejšie. zostaňte v bezpečí, človeče.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Nemali by sa vyskytnúť žiadne problémy. Ale morfiové tabletky majú vždy obal, je žiaduce ho odstrániť
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
moja prvá skúsenosť s fentanylom, objednala som si 100mcg/2ml fentanylu z online lekárne v našej krajine nie je potrebný recept na objednanie online liekov bez ohľadu na to, aké lieky sú thry. tak som si pretlačila celých 100mcg cez intravenóznu linku veľmi pomaly, nesfetovalo ma to, aké sklamanie!!! len sa mi točila hlava. nikdy viac som to neskúšala. z môjho pohľadu 200mcg nie je problém, pokiaľ tlačíte striekačku veľmi pomaly

Mám však otázku
spôsobujú heroín a fentanyl rovnaké opojenie? a aký je to pocit?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroín vyvoláva oveľa oveľa väčšiu eufóriu ako fent. Fent je dobrý len vtedy, keď ste chorí a potrebujete nebyť chorí, a tak ľudia umierajú. Vôbec neodporúčam používať fentanyl, pokiaľ si práve nedávate náplasť. Ak máte v úmysle užívať intravenózne farmaceutické opiáty a nepotrebujete skript, objednajte si morfín alebo oxy.

Tak či onak, čistý pekný č. 4 bude na opiátoch vždy kráľom.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
MS Contin 30 mg je liek, ktorým som pred mnohými mesiacmi začal svoju dlhú opiátovú cestu. Ako úplný začiatočník by ste mali byť schopní šnupnúť si toľko bez problémov - určite sa budete cítiť dobre, mierne viditeľne, ale nie ťažko omámený - morfium jednoducho nemá taký účinok bez ohľadu na to, koľko si ho vezmete. Netvrdím, že sa morfínom nemôžete predávkovať, ale musíte sa naozaj snažiť. Na druhej strane, fentanyl spôsobuje, že ľudia padajú ako muchy, nováčikovia aj experti. Fentanyl by som vôbec nezačal používať, najmä nie intravenózne, pokiaľ to nie je posledná možnosť a dobre viete, do čoho sa púšťate, je naozaj príliš ľahké to posrať, buď seba, alebo svojho dodávateľa (napríklad opustenie hotspotu), a ak ste sami a prekročili ste ten bod, z ktorého niet návratu, je to tak. Začnite s menším množstvom, vždy si môžete vziať viac. Ak máte prístup k morfiu, zostal by som len pri ňom. Kiež by som nejaký mal :B ...
 
Top