Objasnenie právneho stavu P2NP

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Predpokladal som, že P2NP je jednou z chemických látok zo zoznamu I DEA, (ASS U ME), ale práve som sa dočítal, že to tak nie je.

Napadlo mi, že sa tu pre istotu opýtam.

Nejaké rady ohľadom jeho kúpy, ako na to, či to na mňa upozorní?

Ďakujem!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
V Poľsku je právne
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Na tomto fóre je bývalý používateľ, ktorý prevádzkuje a podniká vo výrobe p2np na predaj. Skutočná legitímna spoločnosť s ručením obmedzeným. Polícia uňho dvakrát vykonala raziu, keď sa ho snažila prichytiť, že nemá licenciu EPP (nevyžaduje sa), čo nie je len nepochopenie zákona, ale aj chabá zámienka na raziu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vďaka za informácie 41Dxflatine, (rýchlo sa z teba stáva môj Obi-Wan), ale myslím, že to priamo nahráva mojim obavám z týchto "šedých zón" chemikálií. Chcem len získať svoje prekurzory bez toho, aby si to niekto všimol alebo sa o to staral. Musíte ma ospravedlniť, som inžinier, takže je mojou prirodzenosťou snažiť sa predvídať každý problém a mať pripravené riešenia. Bohužiaľ, ešte v škole, keď som si mal vybrať medzi fyzikou a chémiou za 100 lvl, sa mi zdalo, že fyzika mi poslúži lepšie. :(

Asi by som mal poznamenať, že som v USA.

Myslím, že to, do čoho sa naozaj snažím pichnúť, je, že keby som si objednal 500 g poštou, zdvihlo by to obočie?
Neviem, aký obchod predáva tieto chemikálie, ale môj preferovaný spôsob by bol vojsť do miestneho obchodu a kúpiť si to za hotovosť bez toho, aby som musel ukazovať občiansky preukaz.

Ďakujem za pomoc, chlapci, a Heisenberg máte pravdepodobne pravdu... Mal by som si jednoducho objednať od dodávateľov na stránke.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kladiete túto otázku kvôli miestu, ktoré nedávno začalo predávať výrobok, na ktorý ste sa pýtali? Nehovoriac o tom, že za skvelú cenu vzhľadom na krajinu, v ktorej sa nachádzajú?

Oslovil som toto miesto a položil som rovnakú otázku. Majiteľ odpovedal a povedal, že v USA nie je kontrolovaný, takže ho môžu predávať. Prisahal som, že je alebo musí byť blízko vrcholu zoznamov S1. Ale keď som hľadal všade vrátane webovej stránky DEA, nič konkrétne som nenašiel. V zozname sledovaných a kontrolovaných látok DEA sa neuvádza P-Nitropropén, ale stovky iných chemických látok. Často to zo zvedavosti kontrolujem a tento výrobok je stále na predaj.

Ak sa preto pýtate, potom odpoviem na vašu otázku. Nie, okamžite na to neupozorníte. Ale kto vie, ako dôsledne vedú záznamy.
Neváhajte a pošlite PM, aby ste zistili, či hovoríme o tej istej veci.

Na zdravie,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Prinútil som políciu, aby mi vrátila kamión plný chemikálií, a pred desiatimi rokmi mi ho aspoň nemohli legálne zadržať napriek tomu, že som mal prehľad o tom, čo je prekurzor.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
V EÚ je P2NP legálny, ale jeho cena je vysoká
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie je to tak, len v niektorých krajinách.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Je to pravda. Jeho cena je dosť vysoká, ak si ho kúpite hotový. Podľa mojich skúseností vyrobiť si ho sám je nakoniec oveľa lacnejšie.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Čo je pravda?

Pokiaľ ide o to, že P2nP je legálne i EÚ, nie je to pravda, vytvoril som samostatný príspevok, v ktorom vysvetľujem, v ktorých krajinách a prečo to nie je legálne.

Len niekoľko krajín v Európe legalizuje P2nP.

Príspevok sa týkal jeho legálnosti, nie jeho výrobných nákladov.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nie je príliš drahá, v európe sa dá ľahko kúpiť za 150 - 200 a ešte lepšie s dobrými kontaktmi
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Na Amazonke
P2NP na Amazone pri pohľade z USA

Niečo, čo ma zaujímalo, ale neskúmal som to, mnohé z týchto činidiel sú v niektorých krajinách legálne a v iných nelegálne. Takže sa zdá byť uskutočniteľné zaregistrovať sa na službu preposielania pošty, aby ste mali adresu v krajine, kde je položka legálna. Potom si ho s využitím servera VPN v tejto krajine zakúpte na webovej stránke predajcu, ktorý ho doručí na adresu služby preposielania pošty. Potom vám ju služba pošle.

Okamžite vyskočí niekoľko problémov, ako je to zabalené predávajúcim, (Nebudem pracovať, ak majú na ňom nálepku "Nebezpečné chemikálie") a ako získať vyplnené colné formuláre, (Ale myslím, že by ste im mohli jednoducho poslať vyplnené formuláre e-mailom).

Po tom všetkom, ako uvádza @HEISENBERG, najjednoduchší spôsob je kúpiť to od dodávateľa na fóre
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Iba preloženie do slovenčiny. p2np
Zvyčajne meníme obaly našich výrobkov a maskujeme ich ako iné necitlivé výrobky.
Aby sme sa vysporiadali s colnými orgánmi, nahradíme inými výrobkami aj colné vyhlásenie.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Budem svedkom vašich slov, pretože ste mi dali zadarmo vzorku 300 gramov BMK Glycidic a doprava bola rýchla a bezpečná
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Zoznam prekurzorov v Európe upravuje Medzinárodný výbor pre kontrolu omamných látok.
Fenylnitropropén (P2NP) nie je na ich zoznamoch, ale v ich správach je táto látka zdôraznená ako prekurzor amfetamínu.

Je tu ďalší problém, p2np nemá žiadne legálne účely použitia, takže je ťažké ho odôvodniť.

Priamy nákup tejto látky nie je zákonom zakázaný, ale ľahko sa môžete dostať do zorného poľa orgánov činných v trestnom konaní.

V Európe sú ceny pomerne nízke v rozmedzí 200-300 eur za 1 kg, podľa môjho názoru je to veľmi lacné.

V tých krajinách, kde je p2np zakázaný, alebo v prípadoch, keď sa nechcete popáliť pri nákupe tejto látky alebo znížiť náklady, môžete si ju syntetizovať sami.
Výroba tejto látky je veľmi jednoduchá, syntéza sa ľahko škáluje, nezaberie veľa času a nevyžaduje si drahé a zložité vybavenie.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Je však ťažké získať nitroetán na jeho syntézu
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroetán je možné zakúpiť z viacerých zdrojov tu na stránke Breaking Bad, vrátane Constantylious777 alebo Brumer :)
 
Top