Question Bisq decentralizovaný fiat->BTC - aký je najbezpečnejší spôsob prevodu fiat na BTC

lexicon_84

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, zaujímalo by ma súkromie a efektívnosť softvéru Bisq v obchodnom zmysle - mám problém nájsť bezpečný spôsob prevodu fiat na btc, z ktorého by som mohol ľahšie "prepadnúť" cez nekomerčné btc na burzy monero. Je Bisq (P2P obchodovanie) bezpečný spôsob prijímania BTC z fiat bankového účtu, ktorý má identitu bez spyware KYC výmenných serverov ako je kraken ? Ak nie, existuje nejaká iná reálna možnosť z bankového účtu prijímať BTC? Aký je váš preferovaný spôsob fiat->BTC alebo prípadne priamy fiat->XMR.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Myslím si, že Bisq nie je zlý.
Platforma je bezpečná a umožňuje nakupovať kryptomeny bez KYC.
Svojím spôsobom sa podobá na službu úschovy:
1. Predávajúci a kupujúci zložia zálohu;
2. Kupujúci vykoná platbu predávajúcemu
3. Predávajúci prevedie kryptografiu
Okrem platobných údajov o sebe kupujúci a predávajúci z platformy nič nevedia. Pri prvej transakcii je však obmedzená suma, za ktorú môžete nakúpiť, a na uskutočnenie nákupu potrebujete kryptografickú zálohu. Ceny nie sú vždy skvelé, ale z času na čas sa objavia dobré ponuky.

Z hľadiska ochrany osobných údajov by som ju hodnotil ako ATM>Bisq>Binance a iné. Každopádne, možno budete chcieť urobiť coinjoin alebo tumbler po tom, čo si kúpite ich krypto.
 
Top