Question doriți ca laboratorul meu #4 să fie testat cu puritate % (reducerea riscurilor)?

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vreau să furnizez consumatorului un produs sigur, extrem de aproape pur, acest #4 chinna alb a fost făcut proaspăt la specificațiile mele, vreau să verific calitatea și să asigur viitorii clienți că este Fent gratuit și cel puțin 85%to 98% pur am avut bucătarul prepară un lot doar pentru mine și sa asigurat că a fost Fent gratuit, așa că a durat 2 săptămâni pentru a face și ateriza la ușa mea, așa că am nevoie de un laborator din SUA care poate oferi un raport privind % și confirma Fent gratuit...
 

RaymondReddington

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O modalitate de bază de testare este utilizarea benzilor de testare pentru a vedea care sunt compușii activi, benzile de testare fent sunt destul de decente la detectarea acestora, iar benzile de testare pe care scrie OPI (opiacee) ajută uneori la diferențierea acestora în cazul în care banda fent este negativă. Vă rugăm să fiți prudenți, deoarece peste 95% din opiaceele din zilele noastre sunt sintetice și, cel mai probabil, produsul pe care îl aveți este fent sau un analog al izotonului
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Există locuri care fac teste pe acest site, îl trimiți prin poștă și îi dai un nume care îl identifică ca fiind al tău. Costă 100 de dolari la un loc, dar există câteva
 
Top